Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
AnnaL
Posty: 4
Na forum od: 25 maja 2021 10:37
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: AnnaL »

Mam numer 90 jak długo będe czekać na decyzje gdzie i kiedy pojadę, bo nie mam nigdzie takiej informacji - reumatologia, oddział pomorski? Na razie cisza
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

AnnaL pisze: 25 maja 2021 10:45 Mam numer 90 jak długo będe czekać na decyzje gdzie i kiedy pojadę, bo nie mam nigdzie takiej informacji - reumatologia, oddział pomorski? Na razie cisza
A może warto zadzwonić do NFZ i zapytać o zwrot🤔🤔🤔Dziś np.w śląskim był.... Ustroń - Malwa i Złocień oraz Szczawno - Nauczyciel....Osobiscie czekam na Krynice Zdrój może uda się upolować🙂🤔🙂🤔🙂🤔
AnnaL
Posty: 4
Na forum od: 25 maja 2021 10:37
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: AnnaL »

A co znaczy zwrot bo się nie znam. Dzwoniłam do NFZ to mówili że dopiero jak będzie 0 osób w kolejce to oni będą ustalać termin i miejsce wyjazdu. I nie szybciej jak na sierpień bo czerwiec i lipiec zajęty ponoć.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

AnnaL zwrot jest wtedy gdy ktoś rezygnuje z wyjazdu i zwraca swoje skierowanie do NFZ.... O zwrot dzwonisz i np.pytasz czy za tydzien jest jakiś zwrot i otrzymujesz informacje i albo prosisz o chwile na zastanowienie,gdy się zdecydujesz oddzwaniasz,bierzesz i jedziesz tam gdzie by Tobie pasowało a jeśli niema nic dla Ciebie ciekawego dziękujesz za informację i następnego dnia postępujesz tak samo...i tak aż do skutku 🙂🙂🙂
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Dagna »

Wypadam z kolejki - jadę ze zwrotów. AnnaL na taki wyjazd termin jest krótszy niż 2 tygodnie (od daty kiedy dzwonisz) i przynajmniej w mazowieckim osobiście skierowanie odbierałam.
wika1717
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 08 lut 2019 12:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: wika1717 »

Dagna dokąd jedziesz? Powiedz coś więcej, ja również z mazowieckiego i czekam już 29 miesięcy. Co Ci zaproponowali? :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Anna sz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 15 cze 2020 19:25
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Anna sz »

Dziś dostałam przydział szpital uzdrowiskowy Krystyna Busko Zdrój termin od 16 .09-7.10 może ktoś był jakieś opinie mile widziane🙂
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

Kochani jako założycielka tego wątku żegnam się z Wami....Dziękuję za wspólną podróż :serce: :serce: :serce: Dziś dotarłam do stacji Sanatorium.....wyjeżdżam do Wiktor Cechini Żegiestów - Zdrój :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: ewasz »

Super Samosiu, gratki i pozdrowionka dla Ciebie i córci 👌🍀❤️
wika1717
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 08 lut 2019 12:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: wika1717 »

Miłego wypoczynku :D :D :D :D
ODPOWIEDZ