Rymanów Zdrój moje wędrówki

Rymanów-Zdrój okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: BozenaMat »

Dziękuję Felice.......... :) :kwiat:
Będzie i coś więcej o Rymanowie, ale....... po powrocie. Mam sporo wiadomości na dyktafonie, nagrane podczas wędrówki z przewodnikiem po Rymanowie :) Muszę to opracować :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: Atina »

Cudowna relacja fotograficzna...było się tam dekadę temu :roll: miło powspominać🌺🌺🌺
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: BozenaMat »

Atinko......... dziękuję za odwiedziny :kwiat:
Mogą być wspominki, może być jako zachęcenie innych do odwiedzenia tego miejsca :)
Mnie Beskid Niski urzeka........ szczególnie, gdy taka piękna pogoda. Lasy są bajeczne... :roll: ........ we wszystkich kolorach :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: p-siak »

Prawda,że piękny jest Rymanów/byłem też w pazdzierniku 2014/ i Iwonicz.Bożenko szacunek za wykonana pracę.
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: forumowicz »

BozenaMat pisze: 21 paź 2018 21:38 Felice........ to może kiedyś uda się gdzieś tam połazić po górkach :)

Hipokryt..... temat miejsca wędrówek otwarty....... blizej wiosny można go podjąć i coś ustalić. Mnie w zasadzie każde miejsce pasuje. Byle wędrować :)

Nutko...... trzymam za słowo...... :D Targać mnie nie trzeba, wystarczy hasło i ruszam :D
I ja! I ja!...obym tylko chociaż dzień urlopu zachowała 😉 i nowa praca i 10 miesięcy do wyjazdu z szanownego NFZ. I tak mnie natchnęłaś pozytywnie tym pisaniem, zdjęciami...też to lubię. Pędzę z aparatem jak Japończyk. Mam nadzieję za rok trafię w ciekawe miejsce i wrócę z relacją. Chociaż...muszę chyba potrenować...🤣
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: BozenaMat »

Grzegorz67 .......... dziękuję........ oj piękny, piękny...... mnie zauroczył, ale ja ogólnie lubię górki :)

Florko...... ja to chyba jakaś maniaczka jestem........ gdzie coś mi się spodoba, to pstryk..... :D Już nawet nie liczę ile fotek przywożę z wyjazdów. Czasem są to kiepskie zdjęcia, ale dla mnie mają wartość... z każdym są jakieś wspomnienia i nigdy żadnej fotki nie usuwam. Nawet jak wyjdzie rozmazana :)
No i widzę, że kompletuje nam się ekipa na wiosenną wędrówkę. Super :) Dziękuję za odwiedziny tych moich wędówek :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: Hipokryt »

Dobry pomysł z tym wiosennym zlotem w Rymanowie aby się spotkać i przemierzyć szlaki Bozenki :D
Trzeba docenić trud i zasługi Forumowiczki :lol:
forumowicz

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: forumowicz »

Marek czy Ty wyśmiewasz się z Bożeny zaangażowania w relację z pobytu w Rymanowie :?: , bo tak jakoś dziwnie ten " :lol: " odbieram
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: Felice »

Bibi takie same odczucie mam...
Chętnie z Bożenką powędruję ale bez hipokryzji żeby miło było.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój moje wędrówki

Post autor: BozenaMat »

Dziewczyny............ jak wędrówki, to tylko na wesoło, w dobrym humorze i radośnie....... Wszelkim innym negatywnym nastrojom mówimy zdecydowanie NIE :D
ODPOWIEDZ