Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Kamienicę tworzą jej mieszkańcy. Obecnie może i zapadli w zimowy letarg ale w końcu się obudzą i to jak ich znam z przytupem.
Tak to u nas jest.
Śnieżek nas opatulił białym puchem... w świetle zielonej latarenki płatki wyglądają magicznie.
Nowy Rok wszedł po cichutku....na razie. 😉
Ps. Melduję posłusznie, set w środku nie ma ani jednego pająka tudzież kurzu. Brawo ja.😁
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14300
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

No pewnie , jak z takim hukiem wpadłaś to wszystkie do mysiej dziurki się schowały ;) ... ciekawe kto pierwszy by uciekał albo one albo Ty :lol:
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ogrodnik »

Prawdopodobnie pierwsze myszy uleciały przed pająkami :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14300
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Czy to myszki czy pajączki to i tak wiele krzyku i strachu.... co najmniej jakby smok wawelski dybający na cnotę ;) :lol:
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ogrodnik »

Cel uświęca środki. Każdy sposób dobry na wybudzenie społeczności ze snu. I to w sobotę. :lol:
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Kurczę.... pająków się boję ale z tym walczę, myszki i szczurki uwielbiam 💕 zresztą mój szczur Morfeusz miał swoje chwile sławy na osiedlu. 😁
A poza tym to chyba miał się jakiś rycerz pojawić i pomóc w tej gonitwie i wymiataniu pająków ? 😏 Foch...
A ja tu planowałam kakałko zrobić 😳
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ogrodnik »

Rycerze w średniowieczu wyginęli, i o wszystkim zapomnieli. Tam naprawdę muszą być okazy niezłej klasy.
A wspócześni rycerze....? Pająków się boją. Albo mają alergię na nie :D To i pająki mają się dobrze.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14300
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Do obiadku ? :roll: , jak już to na kolację z domowym pierniczkiem lub makowcem :P
No jak pajączki na taki mróz wyganiać :oops: ... do pudełeczka i muszkami dokarmiać, a na wiosnę odwdzięczą się jak same będą wyłapywać brzęczące muchy :) . Byłem, byłem ale w czasowo się nie zgraliśmy :lol:
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ogrodnik »

Czyli co? pierwsze decyzje zapadły.
Pająki zostają, i myszki do domu wracają.
W końcu kamienica jest domem wszystkich społeczności. :D
Gość

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Gość »

Andy mam bułeczki drożdżowe i ...piwo na miodzie gryczanym. Chcesz to się częstuj.
Robota zrobiona...w kamienicy i w domu. Czekam na skoki.. .
Pajączki radę sobie dadzą... ale faktycznie szczurka można by wprowadzić... pomysły są ale czasu zero... tak mi się błogie lenistwo marzy i żeby ktoś koło mnie wszystko robił..😃🥴
ODPOWIEDZ