Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: GIENIA »

A to ci pech Danii :o życzę Ci , aby jutro było lepiej z Twoją stopą :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Gieniu :serce: , dzięki . Sama jestem okropnie zła , dobrze , że wzięłam ze sobą różne mazidła do smarowania :) , W tutejszej aptece za dużego wyboru nie ma , nawet kwiat głogu pan farmaceuta musiał zamawiać i dowieźli na drugi dzień . Dużo leków wzięłam ze sobą z domu w razie biedy .
Wrócę do domu to zrobię różne badania i nawiedzę specjalistów :D .
Już po kolacji , duży wybór - dania na gorąco i na zimno , w kawiarni sporo osób, siedzą , popijają piwko itp... :) Na zewnątrz jeszcze duszno , komarów prawie nie ma ale jakaś meszka tnie .
Jutro ma być chłodniej i oby nie padało bo pranie nie schnie :roll: .
Dziś znów miałam masaż w SPA i powiem Wam , że często fizjoterapeuci wiedzą więcej niż lekarze .
Fajna dziewczyna wymasowała plecy ale bardziej zajęła się barkiem i ona właśnie podpowiedziała jakie badania wykonać , jak ćwiczyć itd... troszkę mnie postraszyła też :lol: ;) .
Dobra , już nie przynudzam , wejdę na PW jeszcze i zajrzę w inne miejsce , ściskam :kwiat: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Cześć moi mili :D .
Już po zabiegach , piję kawkę , pranie zrobione , na zewnątrz gorąco , momentami aż za bardzo
i szukam ławeczki w cieniu .
Dziś wieczorek taneczny z zespołem na żywo , wstęp 15 zeta :) i znając życie , pewnie już
biletów nie ma .
Dziś spotkałam panią ochroniarkę , którą poznałam dwa lata temu , pogadałyśmy i mówiła , ze na
wieczorek nie wpuszczają ludków z zewnątrz :o .
Gosio67 widziałam też ale śpieszyła się na zabiegi , ma do późna więc dziś nie spotkamy się .
Mnie wpierdzielili na jutro ostatni zabieg aż przed 18-stą :shock: , w piątek ? Jutro nakrzyczę na nich , w tym planowaniu :lol: :lol: . Tak jakbym była z ZUS-u.... ;)
No dobrze , na razie wystarczy tych wypocin , trzeba zjechać windą na dół , obadać teren :D .
Do później ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Chyba sama do siebie piszę.... :lol: :lol:
Teren zbadany , spacer odbyty , obejrzałam kreacje do tańca pań i ubiory panów , różne choć
niektóre na mój rozum bardzo przesadne ;) . Ale nie neguję , może ktoś chce być bardziej zauważalny albo po prostu ma taki styl ? W kawiarni nie byłam bo nie było z kim posiedzieć dziś , jedna na wieczorku , druga po zabiegach odpoczywa a trzecia milczy jak zaklęta .
Dwa lata temu mimo pandemii była bardziej zgrana ekipa , poza tym pewnie to , ze jestem z komercji nie pozwala na większą integrację . Dużo małżeństw , rodziny z dziećmi ...
Ale na dziś dość , trzeba jeszcze wyjść na świeże powietrze , potem prysznic , obejrzę coś na playerze w słuchawkach i lulciu . Dobrej nocki czytającym... :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2552
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Mazrena »

Danii nie piszesz do siebie :lol: :lol:
Czytam...-y
Wyjdź do ludzi na parkietoterapie i integrację ;) inaczej cięzko poznać, chyba że palisz :P :roll:
Miłego wieczoru :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

A jak i nawet pyknę sobie to i co ? :P ;) . To do Ciebie Marzenko było...
Już Ty mnie może nie wypychaj na tę parkietoterapię , dziś znów grają i znów
podejrzę ubiory :lol: ;) .
Dziś wyczaiłam miejsce gdzie sprzedaje pan ciuchy , pamiątki i jest wyprzedaż srebra ,
-20 % , fajne ale pooglądałam i uciekłam . Obok jest tzw. Leśna Chata , ludzie siedzą tam ,
piją piwko , integrują się a o 18-ej dancing (wstęp wolny). Konkurencja dla naszego
uzdrowiska choć tam może idą młodsi ?
Udało się mi odbyć zabieg rano ten , który miałam mieć przed 18-stą :D .
Chciałam odwiedzić fajną babeczkę od inhalacji ale okazało się , ze już nie pracuje , zwolniła się .
Przez chwilę nawet pomyślałam czy nie przedłużyć pobytu o tydzień ale muszę dowiedzieć się
i dopytać ;) . Zabiegi zaczynają ,,działać" i dobrze byłoby naprawić się może nie końca ale
w miarę :lol: . U siebie tego nie będę miała na bank.. Jutro mam pierwszy hydromasaż całego ciała oprócz głowy na łóżku japońskim Aquatizer QZ . Widziałam ten masaż i ludzie sobie bardzo go chwalą .
Piszę i czuję się jakbym pisała bloga :lol: :lol: . W każdym bądż razie cieszę się , że jednak wybrałam Wieniec pomimo nieczynnego parku . Ale i tak jest gdzie pospacerować , jutro może wypożyczę kijki o ile w soboty wypożyczają . Gośka chodzi z kijkami , może razem umówimy się i polatamy , dziś ją widziałam :) . Ok , na razie wystarczy tej bazgraniny , do miłego :kwiat: .
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Chamader »

o nie ... <<dani888 >> ...nie wystarczy tej '' bazgraniny"... Pisz duzo ..., oczywiście w wolnej chwili......
A le widzę , że już nóżka zdrowa.... To pomyśl o pantofelkach i pojdz na potańcówkę... dla rozrywki, na rozmowy....
Żebyś miała o czym pisać..... by tematy wiązały się w głowie.....
Z pozdrowieniem.................... :ugeek:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2552
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Mazrena »

Chamader- popieram, oby Danii nie pisała,że znowu wysyłam ja na tańce :lol: :lol: :P
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Chamader »

Ale tak ma być....!!!! :roll: Zabiegi zabiegami, ale parkieto- terapia musi być......
tak lekarz zapisał w karcie zabiegowej.... :lol:
Widocznie Dani była tak przejęta sytuacją i tego nie doczytała.......
MY mówimy wszyscy (którzy czytamy ) , musisz korzystać <<dani888 >> z każdego dobrodziejstwa , które proponuje Wieniec Zd.... :!:
Do następnych wiadomości........ :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Chamaderze i Marzenko , a możecie nie brać mnie pod włos ? :lol: :lol:
Nóżka wcale nie jest zdrowa , poza tym pogoda marna i spać się chce .
W środę karaoke więc może wybiorę się , tam przynajmniej nie trzeba trącać nóżką ,
trochę słuchu i zdrowe gardziołko przepłukane drinkiem czy piwkiem potrzebne :lol: ;) .
Ok , dość żartów , dziś znów udało mi się przełożyć jeden zabieg na wcześniejszą godzinę .
A ten hydromasaż na tym mądrym łóżku rewelacja po prostu , nawet pośladki i uda masuje ;) .
W domu remont trwa więc pognałam do recepcji i popytałam czy da się przedłużyć pobyt
o tydzień , miła Pani posprawdzała ale prosiła żebym przyszła we wtorek po południu , wtedy
nie ma tam prawie ludzi . Więc okaże się . Dziś już spacerowałam w parku bo kilka alejek już
jest czynnych , jest nawet dojście do siłowni na zewnątrz i super .
Jutro niedziela więc odpoczynek pełną parą , znalazłam Charlotte86 więc może zobaczymy się
z młodą :) . Jutro znów są wycieczki ale dobrze , ze nie zapisywałam się bo jeśli ma być taka aura
to do kitu byłoby .
Marzenko i Chamaderze , buziaczki ślę , miło , że wpadacie :D .
ODPOWIEDZ