Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Danusiu, przy tak długim tekście najlepiej utworzyć go w jakimś edytorze, spokojnie przeczytać, poprawić w razie potrzeby, a potem... myk 😊, wstawiasz gotowca do posta.
Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Kaziu :serce: , dziękuję za poradę , Ty zawsze jesteś niezawodny ale tego lapka mam od niedawna , inna przeglądarka i nie wiem czy potrafię :? :( .
Dlatego zdecydowałam się pisać ,,na raty " między innymi... :oops: .
Pomyśleć , ze wcześniej pracowałam na kompie przez tyle lat .
Ale dzięki raz jeszcze , jakoś poradzę , pozdrawiam cieplutko :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór :D .
Kontynuuję i postaram się zakończyć opis pobytu w Jutrzence kosztem skoków narciarskich :) .
Odnośnie zabiegów to były bardzo dobre jak zawsze choć jak przedłużyłam swój pobyt to trafiłam na lekarza , którego zupełnie nie znałam . Owszem - miły , sympatyczny ale w kompie nie widział zabiegów , na których mi zależało :o . Następnego dnia poszłam do działu planowania i powiedziałam o co mi chodzi , na szczęście dla mnie był obecny lekarz , który wcześniej mnie przyjmował i znał moją sytuację .
Ciach , bach i zabiegi znalazły się :lol: :lol: , można ? Można...
Miałam masaże na łóżku wodnym , klasyczne , kąpiel kwasowęglową suchą , wirową na stopy itd...
Recepcja okazała się rewelacyjna pomimo wcześniejszych niedomówień i tak pragnę z tego miejsca podziękować panu Marcinowi , pani Natalii , pani Agnieszce , pani Iwonce , pani Asi a zwłaszcza bardzo empatycznej i bardzo pomocnej pani kierownik Recepcji - pani Annie :serce: . Pozostałym pracownicom również dziękuję choć nie spamiętałam wszystkich imion i przepraszam :) .
Ochroniarzy również nie pominę a zwłaszcza pani , którą poznałam lata wcześniej . Również wszyscy fizjoterapeuci pracowali sumiennie nad moim powrotem do zdrowia , udało się im osiągnąć cel choć na jakiś czas i za to im dziękuję .
Życie towarzyskie w moim przypadku było zazwyczaj takie , że poznawałam różne osoby z NFZ , ZUS i komercyjne choć komercyjni byłi przeważnie w parach i zajęci sobą :) .
Były różne występy , koncerty , dancingi , karaoke , wycieczki itd... więc nie było czasu na nudę .
Większość osób wyrażała się pozytywnie ale zdarzały się osoby , które były na nie na wszystko .
Przykład - pani z NFZ psioczyła na pokoje ! , na wyżywienie , na zabiegi , na nudę i lasy i na towarzystwo , które ponoć tylko ,,chlało i paliło papierochy " :lol: :lol: .
Zauważyłam , że towarzystwo omija tę panią a ja jak posłuchałam przez dwa dni narzekań na koniec pobytu to również zaczęłam unikać tej pani :? , chciałam odpocząć itd...
Za rok pewnie będzie jeszcze więcej atrakcji bo budują tężnię .
W każdym bądź razie nie żałuję swojego czwartego pobytu w tym miejscu i kto wie ? Może wrócę za rok ? :D
Jeśli są jakieś pytania itd...to służę pomocą , pozdrawiam wszystkich .
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: berbla65 »

Dani dziękuję za szczegółowy opis pobytu- no niestety część osób jest zawsze niezadowolonych. Pozdrawiam :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bibi2 »

Dzięki Dani za uaktualnienie warunków panujących w Jutrzence :kwiat: ,
wcześniej zrobił to Andrzej , teraz Ty - jak widać są zmiany
ale ważne , że jednak dobry poziom ośrodek trzyma
brawo :D


Ja będąc na bodajże 3 turnusie od otwarcia gdzie wszystko było takie świeże
też spotkałam się z bardzo skrajnymi opiniami , no cóż .... , każdy ma prawo :roll:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Nutka »

Dziękuję Dani za zaktualizowanie Jutrzenki :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dzięki dziewczyny :kwiat: ale przyznam się , że wolałabym aby opisał swój pobyt ktoś kto był na prewencji rentowej ZUS lub z NFZ . Na pewno inaczej to by wyglądało :) .
Pozdrawiam .
iwonek39
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 16 gru 2014 21:32
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: iwonek39 »

Super opisane. Ja byłam w Wieńcu już parę lat temu, ale odczucia miałam podobne.
I też taka refleksja ...ludzie potrafią narzekać na wszystko, czasem tylko po to żeby pomarudzić, bo... No właśnie ....bo co?
Opinia każdego z nas bywa subiektywna. Dużo zależy od naszego nastawienia.
Samych pozytywnych wrażeń życzę
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Iwonek , masz rację , kto zechce czegoś przyczepić się to zawsze coś znajdzie .
Owszem , rozumiem to , że nie wszyscy lubią las itp... ale dziwię się np. narzekaniom na komfort
w pokojach :shock: , warunki zamieszkania wręcz hotelowe , wysoki standard a znajdują się
osoby , które i tego nie doceniają . Tak samo baza zabiegowa - rewelacyjna moim zdaniem ale
niestety maruderzy są i będą .
Ty chyba byłaś w 2019 roku , prawda ? :) Dużo zmieniło się od tego czasu moim zdaniem .
Pierwszy raz byłam z ZUS-u w 2020 roku i pomimo zaostrzeń pandemicznych spodobało się mi i wracam
kiedy tylko mogę . Mam nadzieję , że w przyszłym roku znów tam zawitam .
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wyjazdów :kwiat: .
P.s. a może ktoś z kuracjuszy , którzy tam byli lub są wyrazi swoje zdanie na temat pobytu , warunków itp ? Albo tych , którzy będą niedługo ? Pozdrawiam cieplutko i życzę fajnych pobytów choć ja osobiście bardziej stawiam na miesiące letnie ;) :kwiat: .
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Dagna »

Dani a tam nadal są dwa baseny?
ODPOWIEDZ