Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: justynab »

dani888 pisze: 17 lis 2022 18:52 Olkamar i Justynab , życzę Wam dziewczyny fajnego pobytu i mam nadzieję na kilka słów jak tam jest obecnie :) . Aha , i obyście mieszkały w Jutrzence ;) , pozdrawiam :kwiat: .
Dziękuję.Wyjazd coraz bliżej ...Na pewno to będzie Jutrzenka.Bynajmniej na skierowaniu tak jest ...😉
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Abstynent666 »

Witam.To ze jest na skierowaniu Jutrzenka o niczym nie swiadczy ,tez tak mialem a wyladowalem w Helu,ale standard podobny,zabiegi wszyscy maja w Teczy i Jutrzece na wysokim poziomie .Udanego wyjazdu :)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Abstynent666 »

lubelanka64 pisze: 09 lis 2022 15:28 kuracjusze chwalą sobie pobyt w Wieńcu, ja miałam też tam przydział ale zrezygnowałam. mam pytanie jak dojeżdżacie do tego sanatorium, oczywiście poza transportem własnym. Z Lubelskiego miałabym kilka przesiadek a w moim wieku i z bagażem to "trochę" uciążliwe. Pozdrawiam kuracjuszy.
Ja tez z lubelskiego i tez bylem w Wiencu .Dojazd z Lublina do Wloclawka a z Wloclawka podmiejskim ok.4km
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: K66+ »

Witam !
Turnus dobiega końca więc kilka słów do przyszłych kuracjuszy .
Ludzie wypisują różne opinie i mają do tego prawo ale polecam skupiać się na faktach i tym co ten ośrodek oferuje :
- baza zabiegowa 5
- wyżywienie i obsługa w jadalni 5
- socjal 5
- obsługa i organizacja 5
To nie jest moja opinia lecz ocena tego co mi zaoferowano .A ... jeszcze jeden fakt z , którym się zetknięcie, mianowicie wszędobylskie kolejki !
Jutrzenka otwierana jest o 5-ej a zamykana o 24-ej.
Pozdrawiam wszystkich, tych zadowolonych i tych mniej 🙂
Ps. dzięki za informacje , które udostępniacie - bardzo pomagają 👍
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

K66 , dzięki za wszelkie info bo to przyda się przyszłym kuracjuszom , szczęśliwego powroturóżni ludzie , różne opinie do domku i mam nadzieję , że zabiegi pomogą choć w stopniu minimalnym .
Odnośnie opinii to spotkałam się z taką , że pewnej pani nie podobały się mokre chodniki i jezdnia choć wiadomo , że jesienią ma prawo tak być :lol: :lol: , ubawił mnie ten post setnie .
Będąc latem , po deszczu też miewałam mokre chodniki ale nawet o tym nie wspominałam , Niestety , co człowiek to inne wymagania czy nawet fanaberie :shock: ;) . Ale cieszę się , że te uzdrowisko w jakimś stopniu spełniło Twoje oczekiwania i pozdrawiam serdecznie :) , ja chciałabym tam znów trafić ;) . Zdrówka !
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: danusia57 »

Witam,nie mogę się dodzwonić do sanatorium, może ktoś wie ilu osobowe są pokoje dla kuracjuszy z NFZ,czy jest możliwość rezerwacji pokoju 1 osobowego i czy przyjmują walizki od kuriera?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Muzyczka »

Tam w Wieńcu chyba dziś są przyjęcia kuracjuszy, gdyż znajomi pojechali...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

Danusiu pokoje w większości dwuosobowe, jedynkę możesz próbować rezerwować na zaświadczenie lekarskie, walizki przyjmują od kuriera.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: danusia57 »

Muzyczka i Felice dziękuję za informację,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

danusia57 pisze: 02 sty 2023 18:13 Witam,nie mogę się dodzwonić do sanatorium, może ktoś wie ilu osobowe są pokoje dla kuracjuszy z NFZ,czy jest możliwość rezerwacji pokoju 1 osobowego i czy przyjmują walizki od kuriera?
Hej . Dla kuracjuszy NFZ są pokoje dwuosobowe , trzyosobowe , nie wiem czy są czwórki . Rozmieszczani są w różnych budynkach - Jutrzenka , Tęcza , Wrzos , Zacisze , Hel i Hutnik . Standard pokoi w sumie taki sam (dobry) . Odnośnie jedynek to w pierwszej kolejności są przyjmowani do nich ludzie z zaświadczeniem od specjalisty (stomia , tlenoterapia itp...) . Czasem jednak można trafić do jedynki jeśli nie ma osób z tak poważnymi chorobami .
Danusiu , najlepiej dzwonić do nich wieczorem , wtedy jest mniejszy ruch .
Zaraz Ci napiszę na PW coś , pozdrawiam :kwiat: .
ODPOWIEDZ