Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Slawekg »

hm, przecież opisywałem "na bieżąco"... co chcecie wiedzieć ponad to ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

gosio67 pisze: 02 cze 2022 22:34 Również czekam na wyczerpujące podsumowanie, za miesiąc jadę do Wieńca ;)
Gosio67 :kwiat: , wygląda na to , że nasze pobyty w Wieńcu Zdroju zahaczą się o siebie :) .
Jak ja przyjadę to Ty jeszcze będziesz tam.... Może spotkamy się o ile zechcesz , pozdrawiam .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Slawekg pisze: 03 cze 2022 09:11 hm, przecież opisywałem "na bieżąco"... co chcecie wiedzieć ponad to ?
Sławku , ja może już nic ale inni przyszli kuracjusze pewnie czekają na świeże info .
Mnie interesuje tylko to czy do wszystkich obiektów nadal trzeba tylko przemieszczać się podziemnymi tunelami czy są otwarte i np. można dojść przez park .
Jeszcze coś - o której otwierają i zamykają główne drzwi Jutrzenki ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :) .
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

dani888 pisze: 26 maja 2022 18:30 Sławku , dzięki za w miarę bieżącą relację z pobytu :serce: :) .
Ale powiedz mi , proszę - osoby z zewnątrz mogą wchodzić do budynku ?
Zdrówka i pozdrawiam .
Nie jestem Sławkiem ,ale odpowiem .Zależy ,co masz na myśli ?Odwiedziny ?Po prostu wejście ,czy wizytę kogoś na noc ;)
Odwiedziny -jak najbardziej ,u współlokatorki była rodzina ,wypiliśmy kawę w pokoju,potem oni poszli pozwiedzać obiekty.
Sanatorium jest otwartę dla osób z zewnątrz ,ponieważ ogólnodostępny jest choćby basen ,kawiarnia, Spa.Jeśli chodzi o wizytę w nocy ,to nie wiem ,ale raczej nikt by się nie domyślił ,bo tylko ok 21-22 pielęgniarka sprawdza obecność ,ale stoi w drzwiach ,nie wchodzi do środka
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Elinka5+ pisze: 26 maja 2022 20:40 Proszę o informację czy jest dostępne wifi w pokojach :kwiat:
Tak
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

dani888 pisze: 30 maja 2022 19:44 No proszę , dwa lata temu osób z zewnątrz nie wpuszczali do ośrodka :) .
Ochrona bardzo dobrze pilnowała , pamiętam .
Sławku , mam nadzieję , że po ukończeniu turnusu napiszesz nam rzetelne podsumowanie , ok ?
Pozdrawiam ciepło i dziękuję za bieżącą relację a nawet fotorelację :D .
Ja byłam w lutym 2020 i osoby z zewnątrz wchodziły bez problemu ,nikt nic nie sprawdzał
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

gosio67 pisze: 19 maja 2022 15:42 Z zainteresowaniem czytam Sławku Twoje posty, ponieważ 28 czerwca zaczynam turnus w ramach ZUS-u. Interesuje mnie dostęp do Internetu. Na stronie sanatorium przeczytałam, że jest w miejscach ogólnodostępnych. A w pokoju? Proszę o informację, pozdrawiam :)
Internet jest w całym obiekcie ,w pokojach też ,bezpłatny i bardzo dobry zasięg
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

dani888 pisze: 23 maja 2022 10:10 - powiedz , nadal nudzisz się ?
no cóż, tu jest ponad tysiąc osób. bilety kupują po kilka, a potem odsprzedają (choć niewiele). Zabiegów jest sporo jak było widać na karcie. Prawdę powiedziawszy jakoś nie mam ochoty na szukanie towarzystwa. Chyba chorzy tak mają.
[/quote]
Z tym nudzeniem się ,to nie tak źle ,jest telewizor (płatny ,sąsiadki z pokoju obok nie chciały ,to przyszedł facet ,zdjął telewizor ze ściany i poszedł ,ot takie śmieszne zabezpieczenie ha ha),można iść na basen ,są wycieczki do wykupienia.Ale ja szczerze mówiąc chętnie po wszystkich zabiegach ległam z kawką na fotelu :) Kilka razy cały dzień spędziłam z telefonem (krokomierz) i wyszło ,że samo przemieszczanie się od zabiegu do zabiegu ,do pokoju ,do jadalni wygenerowało 10 000-13 000 kroków ,taki to wielki obiekt
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Slawekg pisze: 27 paź 2021 12:25 :lol: super opis. Ja tam jadę w przyszłym roku, w maju. Z ciekawostek, ostatnio byłem w Konstancinie i usunięto tam dwie pańcie... zdemolowały łazienkę i trochę pokoju. Walka odbywała się na kule o to która pierwsza ma iść pod prysznic... :lol: :lol:
Ha Ha Na moim turnusie usunięto kilka osób ...pewną parkę ,która po upojnych baletach uprawiała seks na korytarzu na 2 piętrze ,na tych wielkich kanapach :lol: ...dwóch Panów za pijaństwo ,zamiast spokojnie pić w pokoju i iść nynyaa,wybrali się na główny hol ,ostro się zataczając i głośno śpiewając...no i były jeszcze dwie starsze Panie ,które pobiły się o faceta ,ale one dostały tylko upomnienie...oj działo się :lol: :lol: :lol:
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Bibi2 pisze: 26 sie 2021 20:21 Na turnusie psychosomatycznym , nordik jest obowiązkowy , kuracjusze dostają kije na spacery .
To chyba zależy od pory roku ,ja byłam na psychosomatyce w lutym i nie mieliśmy nordiku
ODPOWIEDZ