Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: K66+ »

Witam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych kuracjuszy ,,Wieńca " !

Z wiekim zainteresowaniem śledzę podawane przez Was wiadomości a szczególnie te o pobytach z ZUS . Wybieram się tam w Listopadzie a jako ciekawostkę podam, że komisję miałem w pierwszym tygodniu Kwietnia więc ,,CITO" siedem miesięcy (ZUS W-wa) he,he :? .
Dzięki za informacje i proszę o więcej szczegółów np. czy za tv 70 zł osoba , czy pokój itp.

Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Witaj K66+ .
Znów jestem w Wieńcu Zdroju ale niestety , znów komercyjnie więc za dużo Ci nie pomogę .
Fakt , rozmawiałam z kilkoma osobami z ZUS-u i z NFZ i wiem tylko , że posiłki mają nadal na
pięć tur . Odnośnie opłaty za korzystanie z TV to nawet nie wiem ale jutro postaram się
dowiedzieć :) . W innych sanatoriach płacą nawet za czajnik a tu nie pobierają opłaty .
Z tym tv to pamiętam , że ja płaciłam dwa lata temu 60 albo 65 zł ale miałam pokój
jednoosobowy (ZUS). Pytaj co Cię interesuje a postaram się odpowiedzieć .
Wiem , że w tej chwili są ludzie z NS na pobytach zusowskich i z NFZ ale milczą a szkoda ,
info bieżące jest najlepsze . Jedna z głównych wind jest zepsuta ponoć od połowy sierpnia
ale Ty będziesz dopiero w listopadzie więc na pewno będzie działać .
I ja Cię pozdrawiam serdecznie , nie wiem czy odezwiesz się , w każdym bądź razie życzę
miłego pobytu , dobrych zabiegów i zdrówka .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Odpisałam koledze a teraz kilka słów do zainteresowanych :D .
Wykupiłam 8-dniowy pakiet leczniczy i jestem znów w miejscu , które kocham , które mnie
relaksuje itd...
Podróż upłynęła w miarę dobrze choć we Włocławku był już komplet i cieszyłam się , ze za chwilę
wysiadam :) . Pan kierowca już po 6-ej zadzwonił domofonem , wszedł na górę znieść walizę .
Potem były postoje choć to ja meldowałam , że potrzebna jest chwila przerwy w podróży a pani ,
białostoczanka zresztą :oops: nie była zadowolona za bardzo ale jak ją przypiliło to biegiem gnała do toalety :lol: ;) . Też jechała do sanatorium ale troszkę dalej . Mniejsza z tym.
W Jutrzence w recepcji przywitano mnie jak starą znajomą :) , nawet dostałam dodatkowy rabat .
Tym razem mam pokój na 2-im piętrze ale znów dwójeczka z widokiem na park .
Nie ma tylko korka do umywalki więc poprosiłam w recepcji aby dali mi jakiś korek i miskę do prania . Jutro będzie pani pokojówka więc poproszę , dziś nie widziałam . W ogóle to jak przyjechałam ok.12-ej to nie musiałam czekać na pokój bo był posprzątany . Jutro po śniadaniu wizyta u pielęgniarki , potem zobaczymy co z lekarzem bo chcę trafić do fajnego ;) , ba , dość młodego :lol: . Tak w ogóle odniosłam wrażenie , że ludzi komercyjnych jest jeszcze więcej niż ostatnio :o . Już robi się ciemno ale i chłodniej , jutro ponoć mogą być burze i tylko 25 st.
Na dziś dość pisaniny , trzeba zejść albo zjechać na dół , popatrzeć na ludzi :) .
Buziaczki tymczasem .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

K66+ , już wiem . Za tv płaci się 70 zł. od osoby , nie od pokoju .
Byłam na zewnątrz i dowiedziałam się :) .
Ludziska integrują się przy fontannie ( palarnia) tym bardziej , że można posiedzieć bo
chłodniej już . Dobrej nocki .
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: K66+ »

Niezawodna dani888 !
Dzięki jesteś super
Czyli mam oczekiwać zakwaterowania na 4 piętrze ?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Możesz mieć czwarte albo trzecie piętro , wiem , ze ZUS tak kwaterują .
Dzięki ale mi też pomagano przed pierwszym wyjazdem a co mi szkodzi popytać ?
To nic nie kosztuje K66+ :) .
Olkamar
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 13 maja 2021 02:10

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Olkamar »

K66+ pisze: 27 sie 2022 16:48 Witam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych kuracjuszy ,,Wieńca " !

Z wiekim zainteresowaniem śledzę podawane przez Was wiadomości a szczególnie te o pobytach z ZUS . Wybieram się tam w Listopadzie a jako ciekawostkę podam, że komisję miałem w pierwszym tygodniu Kwietnia więc ,,CITO" siedem miesięcy (ZUS W-wa) he,he :? .
Dzięki za informacje i proszę o więcej szczegółów np. czy za tv 70 zł osoba , czy pokój itp.

Pozdrawiam serdecznie!
Witam cieplutko. Ja również wybieram się do Jutrzenki w Wiencu w listopadzie.
Turnus z ZUSu. Pozdrawiam i do zobaczenia.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: K66+ »

Witam ponownie !
Pewnie marudzę ale może ktoś wyjaśnić jakie preferencje trzeba posiadać żeby dostać pokój jednoosobowy w czasie pobytu zusowskiego? 🤔
Zapytałem o jedynkę w recepcji i tak mi odpowiedziano . A i może ktoś wie ile zwracają za dojazd własnym autem ?
Pozdrawiam
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Abstynent666 »

Za dojazd to wracaja grosze ,maja przelicznik chyba jak paliwo bylo po 3 zl.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

K66+ pisze: 28 sie 2022 16:37 Witam ponownie !
Pewnie marudzę ale może ktoś wyjaśnić jakie preferencje trzeba posiadać żeby dostać pokój jednoosobowy w czasie pobytu zusowskiego? 🤔
Zapytałem o jedynkę w recepcji i tak mi odpowiedziano . A i może ktoś wie ile zwracają za dojazd własnym autem ?
Pozdrawiam
Witam .
Aby dostać pokój jednoosobowy to trzeba mieć stosowne zaświadczenie od lekarza , najlepiej od
specjalisty . nie wiem na jakie schorzenie jedziesz więc Ci nie odpowiem w tej chwili .
Dziś późno ale jutro postaram się napisać do Ciebie na PW , może pomogę :) .
Tymczasem życzę dobrej nocki i pozdrawiam z Wieńca gdzie w tej chwili pada deszcz .
P.s. tak jak pisze Abstynent , zwracają niedużo za podróż ale zawsze coś , ja jeżdżę Hoperem więc nie orientuję się odnonie podróży autem .
ODPOWIEDZ