Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gość

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Gość »

Dani :serce: Ja pisałem o normalnych kuracjuszach, to oni maja zimne obiady jedynie zupa jest gorąca. O jajecznicy można zapomnieć bo to tylko dla komercji i gorące posiłki też tylko dla nich.
Andy, masz św. rację, tak to właśnie działa.
Baczek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 cze 2021 21:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Baczek »

Witam. Jestem tu już kilka dni a więc co nieco mogę powiedzieć a więc, posiłki są nie najgorsze aczkolwiek mogły by być cieplejsze zabiegi ok aczkolwiek na początku można się pogóbić rozrywka w Jutrzence tylko w sobotę płatna i nie dla wszystkich bilety kto 1 ten lepszy jest też przy sanatorium taka mała tzw potupajka 2 lub 3 razy w tygodni zależy jaka pogoda bo inaczej tego nie można nazwać i to na betonie, no i atrakcji było by tyle p. Pokoje sprzątane 1 w tygodni, pościel jeszcze nie wiem można wykupić basen prywatnie parking 190zl telewizor 60 od osoby (jak ktoś chce) wf na 3 piętrze słabe ogólnie zasięg t mobile i plus dosc slaby
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Witam, czy ktoś jest z ZUS na psychosomatycznej, lub był. Chciałabym wiedzieć jakie są zajęcia i plan. Co należy zabrać, bo może się przydać? Ja mam termin od 13 wrzeb śnia. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Ysy :serce: Ty moje , czytałeś moje posty dokładnie ? Mówiłam , że jajecznica tylko dla komercyjnych :) .
Baczek , dzięki za wstępną relację ale proszę , powiedz - jesteś z ZUS-u czy z NFZ ?
Parking drogi jak diabli widzę a co znaczy , że tzw. potupajka płatna ? Tańce przy kawiarni ,,Pod Arkadami " na powietrzu ? Zabiegi , mniemam , że w porządku bo zawsze były na poziomie .
Odnośni wi-fi to miałam super na czwartym piętrze , odbierało dobrze :) .
Mam nadzieję , że jeszcze coś nam napiszesz bo Murko przestał odzywać się :( .
Dobrej pogody , wspaniałych zabiegów i fajnych współtowarzyszy Ci życzę , pozdrawiam i do miłego , mam nadzieję ;) .
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Kury strajkują i nie ma jajecznicy. 🤷‍♀️🤪
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Habr :lol: :lol: .
W końcu prawie wszyscy strajkują więc dlaczego kury nie ?
Nie byłam na psychomatyce i nie wiem jak tam jest , ponoć kwaterują po dwie osoby w pokoju .
Zabierz cieplejsze ubrania bo to będzie jednak wrzesień , dresy , koszulki , kostium kąpielowy , czepek . klapki basenowe , buty sportowe a na tańce jakąś kieckę i odpowiednie buty ;) ;) .
Pozdrawiam ciepło i do miłego :) .
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Dziękuję, wiesz może jak tam jest z nordic walking, czy są jakieś zorganizowane wyjścia? Byłam w Międzywodziu i tam codziennie były bezpłatne wyjścia z instruktorem. Może jeszcze ktoś się odezwie. :D
Baczek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 cze 2021 21:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Baczek »

Witam ja jestem z zusu a chodziło mi o tańce na kostce brukowej przy tej kawiarence
Awatar użytkownika
Amaretto
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 14 maja 2019 21:33
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Amaretto »

Witajcie.
Po 5-ci dniach, moje spostrzeżenia.
Zabiegi porozwalane na cały dzień, bieganina po korytarzach podziemnych po budynkach sąsiadujących .
Posiłki jak na sanatorium nie są złe, raz tylko miałem dylemat na kolację "co to jest", może mix. różnych przystawek z obiadu komercyjnych :lol:.
Pokój sprzątany miałem do tej pory tylko raz (mieszkam w jedynce), na początku sam ogarniałem pokój, ponieważ były ślady po poprzednim kuracjuszu :shock:. Pani sprzątająca stwierdziła że od dawna nie sprzątała, posprzątanego pokóju :lol:.
Zasięg telefonów w Play i w T-Mobile, również na trzecim piętrze słaby, WiFi praktycznie pełny zasięg.
Co do parkingu za 190 zł. Powinny być przydzielone miejsca parkingowe, a tutaj musisz jeździć i szukać, oczywiście ludzie stawiają butelki lub inne blokady, ale cwaniaki potrafią je zdemontować i sobie parkują.
Atrakcji praktycznie brak, poza terenem ośrodka jedem sklepik z magnesami na lodówkę i jeden lokal zapoznawczy przy chmielowym i potańcówka na asfalcie jeśli nie pada deszcz.
Bogdan55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 03 gru 2017 16:24
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bogdan55 »

Czy z parkingu można wyjeżdzac samochodem kiedy się chce czy są ograniczenia .
ODPOWIEDZ