Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Baczek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 cze 2021 21:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Baczek »

A i po 22 nikt nie sprawdza pokoi, a więc niektórzy imprezują bardzo dlugo
Gość

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Gość »

Bogdan55 pisze: 25 sie 2021 19:29 Czy z parkingu można wyjeżdzac samochodem kiedy się chce czy są ograniczenia .
Można do woli
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Baczek , rozumiem , że tańce na zewnątrz , przy Arkadii . Szkoda , że pogoda popsuła się :( , mniej atrakcji .
Amaretto , dzięki za spostrzeżenia i opis po kilku dniach pobytu . Panie sprzątające powinne mieć swój grafik przecież , u mnie to był chyba wtorek i czwartek :) . Moja pani sprzątająca była super ale wiem , że te Panie mają rozdzielone pokoje i chyba piętra .
Jeszcze odpowiedź do Habr - można wypożyczyć kijki ale nie mam pojęcia czy organizują wyjścia z instruktorem . Widziałam , że panie chofdziły z kijkami o różnych porach dnia ale raczej same wybierały porę i trasę .
O której otwierają główne drzwi i zamykają ? Może ktoś..... ;)
Poza tym pozdrawiam serdecznie , dobrych zabiegów i pięknej pogody :serce: :kwiat: ;) .
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Dzięki 😁
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Habr , nie dziękuj , proszę bo mi wstyd , po prostu nie interesowałam się tym tematem w czasie swojego pobytu . Może obecni kuracjusze pomogą w tym temacie >? Pozdrawiam cieplutko :kwiat: .
Awatar użytkownika
Amaretto
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 14 maja 2019 21:33
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Amaretto »

Wejście główne otwierane jest o 6.00, zamykane o 23.00, w bocznych budynkach o 22.00.
Co do kijków również się tym nie interesuję, ale widziałem chodzące grupy w ramach zabiegów.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bibi2 »

Na turnusie psychosomatycznym , nordik jest obowiązkowy , kuracjusze dostają kije na spacery .
forumowicz

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: forumowicz »

Dzięki Bibi. Pytam, bo nie wiem czy zabierać swoje. Napewno 6 razy w tygodniu będę miała ćwiczenia ogólnousprawniajace , cokolwiek to znaczy. 😁 Wiesz może coś więcej o zajęciach?
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Bibi2 »

Jeśli nie sprawia Ci problemu wzięcie swoich to myślę , że wygodniej.
Natomiast na psychosomatyce , główny nacisk jest na pracę w grupie ,
są różne zajęcia relaksacyjne, wykonywanie prac ręcznych , jakieś wyklejanki, decoupage, gimnastyka, nordic, oczywiście są inne zabiegi zlecone przez lekarza
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Amaretto pisze: 26 sie 2021 20:15 Wejście główne otwierane jest o 6.00, zamykane o 23.00, w bocznych budynkach o 22.00.
Co do kijków również się tym nie interesuję, ale widziałem chodzące grupy w ramach zabiegów.
Amaretto , dzięki za info , w ubiegłym roku w sierpniu otwierali dopiero o u7-ej rano i zamykali o 23-ej a boczne budynki były zamknięte na szlus :) . Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję , że odezwiesz się skoro masz dobry zasięg :) . Wi-fi w pokoju na IV piętrze miałam super :D i pisałam prawie codziennie , zwłaszcza wieczorami .
ODPOWIEDZ