Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Mazrena »

Nie już nie wiek na wpadanie :lol: :lol: :lol:
Zaglądam i czytam co tam u Ciebie w Wieńcu :P
Buziaczki :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Oj tam , to była metafora :lol: ;) .
Fajnie , ze zaglądasz ale dziś już koniec relacji , trza lulciu .
Buziaczki :serce: , dobrej nocki....
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór .
Nawet dziś , w niedzielę pani pokojowa chciała sprzątać ale powiedziałam jej , że ma odpoczywać
bo dzień świąteczny , uzupełniła tylko braki typu - woda mineralna , cukier , kawa i ok :D .
Obsługa wszędzie jest bardzo sympatyczna - panie w recepcji , panie pokojowe , fizjoterapeuci a
przecież tyle osób . Dziś część gości wyjechała , troszkę przyjechało ale to raczej komercja bo
w niedzielę zaczynają się i kończą pobyty lecznicze .
Pogoda dopisała a od wtorku ponoć mają być upały , okaże się .
Dobrze , ze w pokojach jest klimatyzacja ręcznie sterowana :D .
Dziś nie było żadnych wieczorków , sporo osób spędza czas w kawiarni lub w kawiarnianym
ogródku , relaksują się . Ale na dziś wystarczy :) , idę dalej integrować się :D .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Hipokryt »

danni888... przecież teraz jest wielka impreza muzyczna w pobliskim Włocławku przed Halą Mistrzów, więc pewnie mało kto pozostał w tym leśnym uzdrowisku :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Hipokrycie , ja na miejscu mam całkiem sporo atrakcji pomimo lasów , nie mam potrzeby jeździć do Włocławka . Może i jest impreza ale myślę , że ludzie woleli jechać na wycieczki do Torunia czy Lichenia . Ponoć były trzy autokary , poza tym może ktoś zmotoryzowany i pojechał .
Gdzie o tym czytałeś ? W necie było ? :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór ,
Dziś tylko kilka słów , za kilka dni spotkam koleżankę , którą znam osobiście i poznam nową , która pisała na NS :D . Cieszę się bardzo . Posiłki cały czas smaczne tylko czasem strasznie zimne pomidory , widocznie świeżo wyjęte z lodówek . Nowe twarze w restauracji choć jeszcze troszkę zostało
znajomych . jestem zadowolona z pobytu i tyle :D . Z dnia na dzień poznaję więcej osób ale przeważnie kobiety :) . Bo kobiety rozmawiają o fatałaszkach , opowiadają historie z życia wzięte itd... takie luźne tematy . Jutro dowiem się czy da się przedłużyć pobyt a jeśli nie to kupuję bilet do domciu... Czas jakoś strasznie szybko leci :shock: , już jestem drugi tydzień a wydaje się , ze niedawno przyjechałam . Na dziś koniec , pozdrawiam czytających i życzę dobrej nocki :kwiat: :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór .
Znów piszę wieczorem , przez cały dzień żar lał się z nieba , d z opiero niedawno udało się mi wyjść
do pobliskich delikatesów . Najchłodniej jest w podziemnych tunelach i w kawiarni .
Niestety , na dzień dzisiejszy nikt nie zrezygnował z przyjazdu i nie wiadomo czy zostanę kilka dni
dłużej :( . Aż dziwne bo czytając różne opinie są tacy co psioczą na te uzdrowisko a jednak pełne obłożenie ;) . W sobotę lub w niedzielę ma być wycieczka do Inowrocławia , wyjazd o 10-ej i powrót o 18-ej . Koszt - 60 zł o ile będzie komplet ludków . Oby tylko nie było tego skwaru...
W dzień prawie wszyscy chowali się choć widziałam pewną parę z kijkami , w wieku może 70-75 lat , byłam w szoku totalnym , nie wiem jak oni maszerowali w pełnym słońcu i przy takiej temperaturze .
Sama chowałam się w cień i biegałam z butelką wody mineralnej :lol: . Dobrze , ze nie miałam ćwiczeń na rotorku bo na bank nie dałabym rady . Ale teraz wyjdę troszkę bo ciutkę lżej , ludzie wylegli na zewnątrz . Wiadomość dla przyszłych kuracjuszy - częściowo jest czynny park .
Do miłego .
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Chamader »

<<dani 888 >>....... co się z Tobą dzieje.... :?:
To raczrj nie podobne , abyś nic nie mówiła....
Czy Jesteś chora.... , czy coś się niedobrego się wydarzyło..... :?:
Czekamy na parę słów..... bo to już trzeci dzień jak się nie ujawniasz..... :roll:
I nie piszesz raportu z pobytu...... :lol: :kwiat:
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Chamader »

I dzisiaj ciiiiiiszaaaaa...... :?:
<< dani >> .......to już niepokoi ...... :oops: :roll:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: p-siak »

Zajrzyj do Szalona paczka.
ODPOWIEDZ