Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

GIENIA pisze: 07 cze 2022 13:42 Nieprzyjemna sprawa i tyle :?
Podejrzewa się panią która wcześniej wyjechała , panie sprzątające , a prawda może być zupełnie inna ;)
Byłam kiedyś świadkiem podobnej sytuacji .... tyle , że pani , która była oskarżana , nie zdążyła jeszcze opuścić ośrodka , zażądała aby ją skontrolowano , ale , aby także skontrolowano , panią " okradzioną " ... wszystko się znalazło , u pani , która oskarżała ... na co liczyła :?: :roll:
Zastanawiam się tylko , po co komu potrzebne kosztowności w sanatorium :o i dość duża kwota pieniędzy w szufladzie ;) :lol:
To była osoba bardzo majętna ,wiem bo chwaliła mi się domem z basenem ,kortem tenisowym , ja nie zazdroszczę ,ale prawdopodobnie dla niej nie była to taka duża kwota ,to było 800 zł . Ja też nie rozumiem ,po co w erze kart kredytowych ,trzymać przy sobie tyle gotówki . Ja nie wiedziałam ,że ona ma te pieniądze,wiem tylko ,że planowała sobie kupić żakiet z alpaki w tym sklepiku odzieżowym koło sanatorium i pewnie wtedy zauważyła brak gotówki.Ogólnie to była przemiła osoba ,bardzo miły pobyt z niemiłym finałem . Ja byłam samochodem i jeżdziłyśmy sobie na wycieczki , na zakupy itd . Cały turnus tzn . te dwa tygodnie trzymałyśmy się razem i powiem szczerze liczyłam na to za nasza znajomość przetrwa dłużej ,ale po takiej sytuacji ,to wiadomo
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

To faktycznie wyszło nieciekawie :roll: .
Wiola , masz na myśli sklepik w Jutrzence tzw. Peweks ?
Bo o ile pamiętam to przy Uzdrowisku jest sklep ,,Delikatesy " .
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Nie ,nie ....chodzi mi o sklep odzieżowy na przeciw głownego wejścia ,po przejściu przez park w lini prostej ,koło "Zacisza"....nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam ....szukałam jakiegoś zdjęcia ,ale nie znalazłam.
Babka miała tam naprawdę fajne ciuchy ,ale jak dla mnie -drogie
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

oooo taka mapka
Załączniki
2022-06-11_LI.jpg
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

We wtorek mam komisję ZUS , będę prosiła o pobyt w sanatorium i jeśli się uda to pewnie znów będzie Wieniec Zdrój ,bo ja na psychosomatykę ,a na to km.....a są tylko 3 uzdrowiska z ZUS-u ...Wieniec , Gołdap i Wysowa Zdrój . Do dwóch ostatnich mam ponad 600 km ,do Wieńca 170...a Zus chyba na to patrzy . Jeśli pojadę ,to tym razem zrobię obszerną foto-relację :)
charlotte86
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 07 cze 2022 13:22

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: charlotte86 »

A byłaś juz na psychosomatyce w Wieńcu-Zdroju? Ja właśnie jadę 28 czerwca i zastanawiam się jak to tam będzie. Miałabym też jakieś pytania. Czy mogę?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

violka123 pisze: 12 cze 2022 14:00 We wtorek mam komisję ZUS , będę prosiła o pobyt w sanatorium i jeśli się uda to pewnie znów będzie Wieniec Zdrój ,bo ja na psychosomatykę ,a na to km.....a są tylko 3 uzdrowiska z ZUS-u ...Wieniec , Gołdap i Wysowa Zdrój . Do dwóch ostatnich mam ponad 600 km ,do Wieńca 170...a Zus chyba na to patrzy . Jeśli pojadę ,to tym razem zrobię obszerną foto-relację :)
W takim razie trzymam za jutro kciuki i myślę , że znów dostaniesz Wieniec Zdrój bo najbliżej :) .
Odnośnie tego sklepiku na mapce to domyślam się gdzie znajduje się ale jak będę tam w lipcu to po prostu sprawdzę . Tymczasem powodzenia i napisz jak Ci poszło .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

charlotte86 pisze: 12 cze 2022 19:44 A byłaś juz na psychosomatyce w Wieńcu-Zdroju? Ja właśnie jadę 28 czerwca i zastanawiam się jak to tam będzie. Miałabym też jakieś pytania. Czy mogę?
Charlotte , wiem tylko , że odnośnie psychosomatyki to kwaterują w pokoju po dwie osoby . Są różne zajęcia i ćwiczenia relaksacyjne ale o to pytaj Violki bo ja nie byłam na psychosomatyce .
Mogę jedynie udzielić innych informacji na temat pobytu w Wieńcu Zdroju .
Pozdrawiam i pytaj śmiało :kwiat: :) .
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

charlotte86 pisze: 12 cze 2022 19:44 A byłaś juz na psychosomatyce w Wieńcu-Zdroju? Ja właśnie jadę 28 czerwca i zastanawiam się jak to tam będzie. Miałabym też jakieś pytania. Czy mogę?
Oczywiście ,że możesz pytać ,chętnie odpowiem . Ja byłam ,co prawda w lutym 2020 ,ale nie sądzę ,aby wiele się zmieniło :) :) :)
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

[/quote]
. Tymczasem powodzenia i napisz jak Ci poszło .
[/quote]
Byłam dziś na komisji ZUS w sprawie przedłużenia renty ,a przy okazji zapytałam ,tak jak pisałam ,o sanatorium . Lekarz na komisji był tylko konsultantem ,więc decyzja dotycząca renty i sanatorium musi być rozstrzygnięta przez orzecznika ZUS ,więc muszę czekać na list z ZUS.Jednak lekarz konsultant zaznaczył ,że są wskazania do wyjazdu do sanatorium . Jestem dobrej myśli w obu sprawach . ... Tak na marginesie lekarz konsultant bardzo miły ,spokojny ,wyrozumiały ,więc można...a bardzo się bałam na kogo trafię ....ale miły ,miły ,ale teraz co on tam naskrobał w tym swoim laptopie ;) ;) ;) ;) okaże się
ODPOWIEDZ