Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

forumowicz pisze: 26 sie 2021 20:24 Dzięki Bibi. Pytam, bo nie wiem czy zabierać swoje. Napewno 6 razy w tygodniu będę miała ćwiczenia ogólnousprawniajace , cokolwiek to znaczy. 😁 Wiesz może coś więcej o zajęciach?
kijki można też wypożyczyć w recepcji
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Bibi2 pisze: 26 sie 2021 20:34 Jeśli nie sprawia Ci problemu wzięcie swoich to myślę , że wygodniej.
Natomiast na psychosomatyce , główny nacisk jest na pracę w grupie ,
są różne zajęcia relaksacyjne, wykonywanie prac ręcznych , jakieś wyklejanki, decoupage, gimnastyka, nordic, oczywiście są inne zabiegi zlecone przez lekarza
ja miałam jeszcze relaksację ( leżenie na materacach przy muzyce), zajęcia muzyczne czyli albo śpiewaliśmy ,albo uczyliśmy się tańczyć
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Jeszcze jedną rzecz chciałabym dodać ,mojej współlokatorce zginęła dość duża kwota pieniędzy ,a ponieważ ja wyjechałam wcześniej ,to mnie oskarżyła o kradzież . Ja wiem ,że nie ukradłam tych pieniędzy ,więc albo personel sprzątający ,albo współlokatorka gdzieś zasiała . Ogólnie dziwna sytuacja ,bo w czasie pobytu wszystkie cenne rzeczy (jak wychodziłyśmy ) zamykałyśmy na kłódeczki w walizkach ,sama jej to zasugerowałam ,a potem okazało się ,że pieniądze zniknęły z szuflady w komodzie . Czy tak ,czy tak polecam zakupić sobie małą kłodeczkę i zabezpieczać swoje cenniejsze rzeczy właśnie w zamkniętej walizce. Strzeżonego Pan Bóg strzeże
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

violka123 pisze: 06 cze 2022 11:53
dani888 pisze: 30 maja 2022 19:44 No proszę , dwa lata temu osób z zewnątrz nie wpuszczali do ośrodka :) .
Ochrona bardzo dobrze pilnowała , pamiętam .
Sławku , mam nadzieję , że po ukończeniu turnusu napiszesz nam rzetelne podsumowanie , ok ?
Pozdrawiam ciepło i dziękuję za bieżącą relację a nawet fotorelację :D .
Ja byłam w lutym 2020 i osoby z zewnątrz wchodziły bez problemu ,nikt nic nie sprawdzał
Ty byłaś w lutym a ja na przełomie sierpnia i września 2020 więc było inaczej .
Ale skąd masz info jak jest obecnie ? Pozdrawiam i dzięki za wszelkie przydatne wszystkim informacje :kwiat: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Odnośnie tej kradzieży to nie wierzę , że mógł to być personel sprzątający . Sama w pokoju zostawiałam lapka , pieniądze i inne rzeczy i nigdy nic mi nie zginęło . Zamykałam tylko balkon i drzwi wychodząc . Poza tym panie pokojowe wiedzą dobrze , że za takie coś mogłyby wylecieć z pracy , moja była super .
Może jednak lepiej jest mieszkać w pokoju jednoosobowym , wtedy człowiek wie , że jak sam czegoś nie zgubi to nikt niczego nie ukradnie . :)
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Mi też się wydaje ,że współlokatorka gdzieś włożyła i zapomniała ,albo też może był u niej ktoś z kuracjuszek np . na kawie ,wyszła np .do toalety itd. Mi było w każdym razie bardzo przykro
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Koralik_bis »

violka123 pisze: 06 cze 2022 12:45 Jeszcze jedną rzecz chciałabym dodać ,mojej współlokatorce zginęła dość duża kwota pieniędzy ,a ponieważ ja wyjechałam wcześniej ,to mnie oskarżyła o kradzież . Ja wiem ,że nie ukradłam tych pieniędzy ,więc albo personel sprzątający ,albo współlokatorka gdzieś zasiała . Ogólnie dziwna sytuacja ,bo w czasie pobytu wszystkie cenne rzeczy (jak wychodziłyśmy ) zamykałyśmy na kłódeczki w walizkach ,sama jej to zasugerowałam ,a potem okazało się ,że pieniądze zniknęły z szuflady w komodzie . Czy tak ,czy tak polecam zakupić sobie małą kłodeczkę i zabezpieczać swoje cenniejsze rzeczy właśnie w zamkniętej walizce. Strzeżonego Pan Bóg strzeże
Witam; skoro Pani wcześniej wyjechała, to skąd Pani wie, że zginęły pieniądze ?? :shock: Tak tylko pytam :|
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14384
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: GIENIA »

Nieprzyjemna sprawa i tyle :?
Podejrzewa się panią która wcześniej wyjechała , panie sprzątające , a prawda może być zupełnie inna ;)
Byłam kiedyś świadkiem podobnej sytuacji .... tyle , że pani , która była oskarżana , nie zdążyła jeszcze opuścić ośrodka , zażądała aby ją skontrolowano , ale , aby także skontrolowano , panią " okradzioną " ... wszystko się znalazło , u pani , która oskarżała ... na co liczyła :?: :roll:
Zastanawiam się tylko , po co komu potrzebne kosztowności w sanatorium :o i dość duża kwota pieniędzy w szufladzie ;) :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Tutaj jestem za pytaniem Koraliczka_bis .
Skąd wiesz , że zginęły pieniądze skoro już Ciebie tam nie było ?
Gieniu , odnośnie tego o czym piszesz to był dobry pomysł , rewizja u osoby podejrzanej i oskarżającej 8-) . Tak powinno być jeśli zaistnieje taka sytuacja .
Nie cierpię złodziei i gdyby mi coś takiego się przydało to bym chyba zjadła żywcem :evil: .
Nawet nie chcę o tym myśleć...
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: violka123 »

Koralik_bis pisze: 07 cze 2022 13:32
violka123 pisze: 06 cze 2022 12:45 Jeszcze jedną rzecz chciałabym dodać ,mojej współlokatorce zginęła dość duża kwota pieniędzy ,a ponieważ ja wyjechałam wcześniej ,to mnie oskarżyła o kradzież . Ja wiem ,że nie ukradłam tych pieniędzy ,więc albo personel sprzątający ,albo współlokatorka gdzieś zasiała . Ogólnie dziwna sytuacja ,bo w czasie pobytu wszystkie cenne rzeczy (jak wychodziłyśmy ) zamykałyśmy na kłódeczki w walizkach ,sama jej to zasugerowałam ,a potem okazało się ,że pieniądze zniknęły z szuflady w komodzie . Czy tak ,czy tak polecam zakupić sobie małą kłodeczkę i zabezpieczać swoje cenniejsze rzeczy właśnie w zamkniętej walizce. Strzeżonego Pan Bóg strzeże
Witam; skoro Pani wcześniej wyjechała, to skąd Pani wie, że zginęły pieniądze ?? :shock: Tak tylko pytam :|
Zadzwoniła do mnie z oskarżeniem ,a ja wyjechałam tydzień wcześniej (rozchorowałam się ) i nie wiem co się przez ten tydzień działo
ODPOWIEDZ