Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gosio67
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 17 sie 2021 18:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: gosio67 »

dani888 pisze: 04 cze 2022 18:08
gosio67 pisze: 02 cze 2022 22:34 Również czekam na wyczerpujące podsumowanie, za miesiąc jadę do Wieńca ;)
Gosio67 :kwiat: , wygląda na to , że nasze pobyty w Wieńcu Zdroju zahaczą się o siebie :) .
Jak ja przyjadę to Ty jeszcze będziesz tam.... Może spotkamy się o ile zechcesz , pozdrawiam .
Bardzo chętnie się spotkam. Daj znać, gdy juz będziesz na miejscu.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Gosio , oczywiście , fajnie będzie poznać kogoś z forum :) .
Pozdrawiam ciepło :kwiat: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Witajcie .
Dziwnie to pewnie zabrzmi ale upoważnił mnie do wyrażenia opinii o pobycie w Jutrzence nasz
kolega forumowy Multivan , z którym mam kontakt .
Wysłano go z NFZ , trafił do pokoju dwuosobowego na IV piętrze , pan , który z nim mieszka jest dużo starszy ale dogadują się dobrze .
Multivan jest bardzo zadowolony z pobytu po 20-stu dniach , chwali obsługę , zabiegi ,
zakwaterowanie , wyżywienie i to , że jest pełen luz :lol: . Są wieczorki taneczne , karaoke , dziś był na rybce w hostelu ,,Hel" ale tu miał zastrzeżenia bo nie dość , że dużo zapłacił to otrzymał porcję dorsza przy ogonie :) . Nie dość , że dużo ości to nie było co zjeść :lol: :lol: .
Piszę w jego imieniu i śmieję się .
Wracając do Jutrzenki to panie pokojowe sprzątają pokoje bez zarzutu , współlokator jest ok , Multivan poznał dużo sympatycznych osób więc tylko cieszyć się .
O szczegółach zmilczę , może sam napisze po powrocie ;) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór .
Multivan obiecał , że opisze swój pobyt w Jutrzence po powrocie do domku a wraca już jutro .
Nie pozostaje nic innego od oczekiwania na opinię ;) .
Dobrej nocki .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Niestety , przykro mi , jednak kolega nie opisze pobytu . Fakt , zdał mi relację i mogę w jego imieniu coś napisać ale nie chcę , nie lubię tego i nie mogę .
Ale mam nadzieję , że obecni kuracjusze zdadzą nam relację z pobytu a wiem , że kilku z nich pisało na NS przed wyjazdem . Prawda dziewczyny ? :D :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Hej kochani :D .
Wiadomo , że do Wieńca Zdroju jechałam Hoperem bo jakże inaczej , pięć godzin trwała podróż do raju :lol: ;) . W recepcji sprawnie tylko musiałam godzinkę poczekać na pokój .
Mam pokój dwuosobowy a więc dwa łóżka (mogę zaprosić kogoś ) :lol: ;) .
Dwa łóżka i nie wiem , które wybrać , pokój piękny - wiadomo , z widokiem na park , który ,
niestety jest jeszcze po nawałnicy zamknięty :( . Ale może lada dzień...
Byłam w pobliskich delikatesach , kupiłam różne rzeczy których nie wlokłam z domu .
Obok dziewczyna sprzedaje biżuterię i ciuszki więc zafundowałam sobie fajny polar z kapturem , wierzchnie okrycie na tę porę roku gdy troszkę chłodniej i coś na tyłek , do pół łydki :D . W pokoju oprócz czajnika , dwóch filiżanek i dwóch łyżeczek są dwie czarne herbatki , dwie kawy i cztery podłóżne paczuszki cukru . Oprócz tego dwie szklanki i po dwie butelki 0,5 l. wody ,,Selenka " niegazowanej i gazowanej .
Kto był w Jutrzence ten wyposażenie pokoju zna na pewno , w każdym bądż razie luksus . W łazience szlafroki , ręczniki , kapcie , suszarka do włosów i ładnie pachnące mydła w płynie . Zapomniałam , mam chłodziarkę i trzymam tam mleko do kawy , gorzką czekoladę 8-) . Obiad - pełen wypas ale muszę zbastować bo przytyję :roll: , kolacja również ok . Jutro mam lekarza ale nie wiem o której , karta na basen już jest . Muszę dobrać odpowiednie zabiegi , może coś dokupię ? Zobaczymy....
Jutro są wycieczki do Lichenia , Torunia , Włocławka i jeszcze gdzieś ale nie pamiętam . Jak będą za jakiś czas to gdzieś i ja wybiorę się , dziś za bardzo jestem zmęczona .
Chyba jakiś wieczorek jest ale grzecznie siedzę :lol: .
Ok , tymczasem kończę , lecę na dół , na zewnątrz , buziaczki :kwiat: ;) .
Awatar użytkownika
pszczolka1959
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 23 mar 2012 22:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: pszczolka1959 »

Pięknie opisałaś swój pobyt w sanatorium, realnie, z dużą doza humoru i wyrozumiałości dla innych kuracjuszy. Pozdrawiam Ewa :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Ewo :kwiat: , czy Ty teraz może jesteś w Wieńcu ?
Odnośnie opisu to zawsze robię to od serca , humor też potrzebny :D .
Ale piszę prawdę , koleżankę widziałam ale z balkonu , rozminęłyśmy się .
Nic straconego , jutro zobaczymy się .
Pozdrawiam cieplutko :serce: :kwiat: ;) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Felice »

Dani ja jak byłam prywatnie w Wieńcu miałam codziennie w zależności od potrzeb dokładaną wodę, kawę, herbatę, cukier. Odbywało się to na bieżąco. Poza tym na basen nie musiałam brać ręcznika, bo każdorazowo na kartę dostawałam świeży. Nie wiem, czy w tej kwestii coś się zmieniło, czy nadal jest tak samo.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Mazrena »

Danii w szalonej nic nie pisałaś, ale tu chociaż Cię znalazłam :lol: :lol:
Fajnie ,że na chwilę obecną jesteś zadowolona toż to priv wyjazd , tak??
Odpoczywaj i czekamy na dalsze relacje :kwiat: :!: buźka
ODPOWIEDZ