Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Mazrena pisze: 11 lip 2022 21:47 Danii, pisz, pisz.... dzięki :kwiat: :serce:
Nie możesz na śniadanko później :?: nie masz od..do :idea:
Marzenko , słoneczko :serce: , na śniadanie mogę później ale wolę normalnie , najwyżej z lekkim opóźnieniem bo zabiegi , poza tym później słabszy wybór bo ludziska na talerze ładują bez opamiętania :lol: :lol: i kto spóźni się to je to co zostało . Śniadanie jest od 7,30 do 10-ej ale
wiadomo , że trzeba zjeść wcześniej bo panie muszą posprzątać , pozmywać itd...
Jeszcze coś - kawy nie piję w restauracji tylko robię sobie w pokoju i na spokojnie wypijam .
Dzięki Marzenko :kwiat: , dobrej nocki , będę pisać choć obawiam się , że może kogoś nudzę :oops: . Ale jeśli ktoś zechce o coś zapytać to odpowiem :) .
Awatar użytkownika
Isia55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 02 paź 2014 09:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Isia55 »

Dani888 proszę pisz jak najwięcej, bo masz we mnie wiernego czytelnika. Chcę wiedzieć jak najwięcej przed moim wyjazdem. Spokojnej nocki! :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: GIENIA »

Danii :kwiat: , fajnie opisujesz :) niczym się nie stresuj , bo turnus szybko minie . Rehabilituj się i śmiało zaglądaj do kawiarni :D
ładnej pogody , towarzystwa do spacerów i ogólnego zadowolenia Ci życzę :kwiat:

Jeśli nawet kogoś zanudzasz , nie przejmuj się , niech po prostu nie czytają , pisz dla tych , których ciekawią Twoje opisy :)
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4912
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: alutka 114 »

Dani pisze dalej :kwiat: masz wielu wiernych czytelników i fajnie się czyta Twoją relację :D
Odpoczywaj kochana i korzystaj z rehabilitacji :serce:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Pietka 50+ »

Dani !!!! PRIV !!! :D
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: Mazrena »

Tak , Danii pisz ,kto chce to czyta ,kto nie nie musi :lol:
Hm my zawsze na priv wyjazdach chodzimy później , ale zawsze donoszą kelnerki :P :oops: Będąc na wczasach myśl o sobie :lol: :)
Miłego wypoczynku :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Pietka 50+ pisze: 12 lip 2022 12:01 Dani !!!! PRIV !!! :D
Pietko ! Czytaj PW , smsa albo oddzwoń ! :lol: :lol:
Teraz zobaczyłam , że zajęłaś mi całą skrzynkę na PW :lol: :lol: ;) .

Dziewczyny :serce: , do Was napiszę później troszkę .
Muszę z Pietką dogadać się .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Już z naszą Pietką dogadałam się , jutro ma mnie ,,nawiedzić " :D . Szkoda , ze prawie przed samym wyjazdem odezwała się :roll: ale jakąś kawę wypijemy .
Dziś spotkałam się z Agi123 , posiedziałyśmy w ogródku kawiarnianym , coś wypiłyśmy ;) , pogadałyśmy . Fajna z niej dziewczyna , cieszę się , że i ją poznałam .
Miałam przed 17-stą magnetronik na stopy i powiem Wam , że potem nie dałam rady wstać
z krzesła w tym ogródku , myślałam , że Aga będzie mnie niosła tak stopa bolała , na noc będzie
smarowanie altacetem :roll: . Dziś jest koncert jazzowy , wolę posłuchać pana w holu grającego na fortepianie ;) . Znów będą wycieczki w sobotę i w niedzielę ale nie zapisywałam się jak dotąd .

Isia55, zaraz coś Ci napiszę na PW bo to nie na publiczne wypociny ;) .

Już nie wiem co mam pisać , dziś znów kupiłam kilka fajnych ciuszków i tak sobie myślę - jak
i gdzie ja to spakuję :lol: , nie odmówiłam też kolczyków i pierścionka :oops: :D .
Nie wiem co się dzieje ale wczoraj chyba były dwie karetki , dziś widziałam jedną , z kolei w windzie kelnerki wwożą posiłki na któreś piętro . W sumie nie ma co się dziwić - tyle narodu ,
w różnym wieku i ludziska chorują :roll: , aż jakoś tak nieprzyjemnie .
Dziś jakoś nie mam weny do zdawania relacji i wybaczcie , proszę .
Obiecuję , że jutro będzie lepiej :) . Teraz wyjdę może na chwilkę na zewnątrz . Do miłego kochani :serce: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Już z naszą Pietką dogadałam się , jutro ma mnie ,,nawiedzić " :D . Szkoda , ze prawie przed samym wyjazdem odezwała się :roll: ale jakąś kawę wypijemy .
Dziś spotkałam się z Agi123 , posiedziałyśmy w ogródku kawiarnianym , coś wypiłyśmy ;) , pogadałyśmy . Fajna z niej dziewczyna , cieszę się , że i ją poznałam .
Miałam przed 17-stą magnetronik na stopy i powiem Wam , że potem nie dałam rady wstać
z krzesła w tym ogródku , myślałam , że Aga będzie mnie niosła tak stopa bolała , na noc będzie
smarowanie altacetem :roll: . Dziś jest koncert jazzowy , wolę posłuchać pana w holu grającego na fortepianie ;) . Znów będą wycieczki w sobotę i w niedzielę ale nie zapisywałam się jak dotąd .

Isia55, zaraz coś Ci napiszę na PW bo to nie na publiczne wypociny ;) .

Już nie wiem co mam pisać , dziś znów kupiłam kilka fajnych ciuszków i tak sobie myślę - jak
i gdzie ja to spakuję :lol: , nie odmówiłam też kolczyków i pierścionka :oops: :D .
Nie wiem co się dzieje ale wczoraj chyba były dwie karetki , dziś widziałam jedną , z kolei w windzie kelnerki wwożą posiłki na któreś piętro . W sumie nie ma co się dziwić - tyle narodu ,
w różnym wieku i ludziska chorują :roll: , aż jakoś tak nieprzyjemnie .
Dziś jakoś nie mam weny do zdawania relacji i wybaczcie , proszę .
Obiecuję , że jutro będzie lepiej :) . Teraz wyjdę może na chwilkę na zewnątrz . Do miłego kochani :serce: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: dani888 »

Witam wszystkich .
Przed chwilą przez megafon w pokoju zapraszali na karaoke a ja uziemiona prawie całkowicie :evil: .
Chciałam Pietkę oprowadzić po uzdrowisku , wypić jakąś kawę a tu klops - mnie trzeba nosić :lol: .
Śmieję się choć wcale mi do śmiechu nie jest , na kolację muszę wyjść dużo wcześniej żeby jakoś
doczłapać się . Ale może jutro będzie lepiej , dość biadolenia .
Dziś w przelocie tylko widziałam Agi123 , chwila rozmowy i ja do windy .
Dziś znów była karetka , znów jedzonko jechało na górę ale przecież nie będę pytać co się dzieje .
Isiu55 , ciągle sprzątają park , naprawiają co się da więc jak przyjedziesz - pewnie znów
będzie pięknie :) .
Ludzie są w zróżnicowanym wieku - od młodzieży do ok.80 lat , jedni poruszają się w miarę sprawnie a nawet bardzo sprawnie :lol: a inni chodzą o kulach , przy balkonikach , na wózkach :( aż żal .
Wiecie , ze klimatyzację wyłączyłam i nie włączałam w ogóle ? :) Otwieram tylko balkon .
Aha , i tv tylko wisi , nie oglądam wcale :lol: .
Dziś znów pan ślicznie gra na fortepianie i całkiem sporo ludków siedzi na kanapach i słucha , dostaje duże brawa .
Ok , tymczasem kończę , bo niedługo kolacja a będę lazła pół godziny ;) .
Do miłego , pozdrawiam z Wieńca Zdroju , może później jeszcze coś dopiszę , pa...
ODPOWIEDZ