Sanatorium miłości

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 21 sty 2020 18:46
Hipokryt pisze: 21 sty 2020 18:27 informacja dotyczy głosowania na osobowość telewizyjną w plebiscycie popularnego tygodnika. W tym przypadku - na naszą ulubioną prowadzącą ten program :lol:
Osobowość ;) noo , ja na tę Osobowość nie zagłosuję ;) i nie jest to moja ulubiona prowadząca .... ;) wprawdzie jedyna prowadząca ten program :lol:
Uroczysta Gala Telekamer wczoraj się odbyła, lecz nasza ulubiona Prowadząca "Sanatorium miłości" nagrody nie zdobyła :( Marta zajęła czwarte miejsce w finałowej piątce w kategorii Osobowości Telewizyjnych :)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Bietka »

A Bogusi tam nie ma. Jest Basia, Bożena, Iwona, Wiesia, Halina, Stenia.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium miłości

Post autor: dani888 »

Witajcie . Żal mi Adama bo chłopina najwidoczniej zadurzył się w Basi i przeżywa , że kobietka unika go . Jednak w każdym wieku można zakochać się , prawda ? Pozdrawiam wszystkich :) .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

ewasz pisze: 03 lut 2020 02:14 Nie oglądam ogłupiającej telewizji. Jestem spokojniejsza i jaka oszczędność na prądzie 👍😃
Jeżeli Twój telewizor cechuje się dużym zużyciem energii elektrycznej to domyślam się, że jest starszej technologii, czyli plazmowy. Obecnie ceny telewizorów LED są już przystępne, więc warto wymienić na taki nowy i zaoszczędzić nawet do 10 razy mniej za energię i... cieszyć się oglądaniem ulubionych audycji bez martwienia o rachunki :lol:
Kolejna premierowy odcinek "Sanatorium" już trwa :D
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium miłości

Post autor: woytek »

Obejrzałem kolejny odcinek , byłem pod wrażeniem metamorfoz kuracjuszy. Można jedna wyglądać dobrze w każdym wieku. Pani Iwona dla mnie mis sezonu jak 40 latka, natomiast Wiesława ..............po co ten upór i ględzenie, takie nasze :cry: podlaskie podejście do zmian.
forumowicz

Re: Sanatorium miłości

Post autor: forumowicz »

Wiesława nr1! bez dwóch zdań
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Atina »

Tekst Wiesławy z poprzedniego odcinka.Kobieta w domu ma trójkąt śmierci... kuchnia łazienka sypialna :lol: :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: darek »

Nie chce oceniać

Chwilę temu zobaczyłem wczorajszy odcinek oraz wypowiedzi Owej Sławnej Pani z Podlasia.

Zastanawiam się skoro organizowany jest program ,który ma POMÓC w znalezieniu tej Drugiej Połowy .
To po co Owa Pani się tam pchała ?

Sama powiedziała że Chłopy to......,że Ją nie interesuje Związek że jej do niczego nie potrzeby jest...
Pani fakt może troszkę kontrowersyjna ,ale z drugiej strony Lubie takich LUDZI BEZPOŚREDNICH nie owijających w bawełnę .

Natomiast Pan Adam z Wolbromia Faktycznie zbyt bardzo się zaangażował SZKODA CHŁOPA tylko nie potrzebnie ciągle powielała informację że ..
Tym chyba że na Litość może kogoś pozna .

Bardzo Tragiczną jest ten Pan wychowywany w domu Dziecka ,który Bardzo PRAGNIE MIŁOŚCI jeden z Naj wartościowych bohaterów tego programu wg Mojej oceny - Dopinguję Mu czy Coś znajdzie ????
forumowicz

Re: Sanatorium miłości

Post autor: forumowicz »

4 rozwody?e,chociaż nic do niego nie mam,jest fajny
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Sloneczko »

Wieśka jest the best :P
ODPOWIEDZ