Wesoły Mikołaj na Forum

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Wesoly Mikolaj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 05 gru 2018 15:19

Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: Wesoly Mikolaj »


"Czerwony punkcik widać na niebie, tak to Mikołaj leci do Ciebie. Sanie ma złote, worek wypchany, będzie nas dzielił dziś prezentami. Każdy dostanie to czego chciał, bo to spełnienia marzeń jest czas..."


Idą Święta… Wigilia już jutro… jeszcze tylko cichutko pokręcę się wokół formowej choinki, by każdy w te święta znalazł pod nią jakiś podarek.

Obrazek

Ho… ho… ho… macie tu na Forum strasznie dużo zakamarków. Ostatnio się wielce natrudziłem, by dostarczyć każdemu prezent. Ale znalazłem rozwiązanie… zaadoptowałem jedno miejsce, gdzie będę corocznie zostawiał prezenty. Każdy, kto tu zaglądnie… zastanie dla siebie paczuszkę, w której znajdzie się to… o czym gdzieś tam w skrytości serca marzy. Nikogo nie pominę, każdy prezent zastanie… grzeczni i Ci mniej… radośni i trochę skwaszeni… życzliwi i zgryźliwi… cóż, to magia Świąt. Każdy zasługuje na prezent. :)

Obrazek

Życzę Pogaduchom wiele radości w te Święta, spokoju w Nowym 2019 Roku, a nade wszystko zdrowia i moc żartów codziennie. Niech Wam czas mija wesoło, gdy z rana wpadacie do Pogaduch na kawę i żartobliwe przekomarzanie się.

Życzę Nocnym Pogaduchom pięknych, radosnych Świąt, niech Nowy 2019 Rok przyniesie same dobre dni, niech zdrowie każdemu dopisuje. Oby te nocne pogawędki dawały radość i sprawiały, że po ciężkim dniu zagości na Waszych twarzach uśmiech.

Wszystkim zaglądającym w ten Muzyczny temat życzę rozśpiewanych Świąt i wejdźcie tanecznym krokiem w ten Nowy 2019 Rok. Niech muzyka otula Was ciepłem i sprawia, że lżej znosi się trudy dnia codziennego. Dużo zdrowia życzę.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wesoly Mikolaj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 05 gru 2018 15:19

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: Wesoly Mikolaj »

Drodzy Zagadkowicze… życzę Świąt radosnych i wielu pięknych wyjazdów w tym nadchodzącym Nowym 2019 Roku. Obyście dostawali tylko takie przydziały do Sanatorium, o jakich marzycie, które będą wyjątkowe i na długo zapiszą się w pamięci. I niech ta Wasza zabawa trwa… a wspomnienia z pobytów w Sanatoriach będą ciągle żywe.


Życzę Administratorowi (moderatorowi) Świąt spokojnych, radosnych i niech ten Nowy 2019 Rok będzie mniej zapracowany niż obecny. Oby ta „miotełka” i „kosz” jak najmniej była w użyciu… oby mniej sprzątania było na Forum.
Zarazem przepraszam, że ostatnio trochę z tymi prezentami nabałaganiłem na Forum… cóż… Mikołaj czasem też bywa niegrzeczny.

Obrazek

I wszystkim na Forum… wszystkim bez wyjątku … życzę radosnych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i oby ten Nowy 2019 Rob był dobrym rokiem. Bądźcie zdrowi….. życzliwi dla siebie…. pogodni i weseli… niech trudy dnia codziennego za bardzo nie doskwierają…. samych dobrych przydziałów do Sanatorium….. do zobaczenia za rok.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wesoly Mikolaj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 05 gru 2018 15:19

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: Wesoly Mikolaj »


Podzielić się opłatkiem,
powiedz mi, co to znaczy?
To dobrze życzyć innym
I wszystko im przebaczyć.

Przy wigilijnym stole
niech obcy gość zasiędzie.
W Twoim rodzinnym kole –
przy opłatku, kolędzie.
Mieczysława Buczkówna




I ja pragnę podzielić się z Wami opłatkiem…….. życząc każdemu zdrowia, szczęścia, radości i sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Obrazek



Ho… ho… ho… trzymajcie się cieplutko……. :)

Obrazek


https://www.youtube.com/watch?v=F2FD5rRbb9s

Do zobaczenia za rok :)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: Princi »

Pierwsza ;) :lol: :lol:
-----------
Wesoły Mikołaju :kwiat: pozwolę sobie w imieniu wszystkich bardzo serdecznie podziękować :)
Tobie również życzę spokojnych Świąt i ..... do zobaczenia za rok :) :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58748
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: malgorzatas »

Dziękujemy Wesoły Mikołaju :kwiat:
Tobie też Wszystkiego Dobrego życzymy, Twoim Elfom również i zbieraj siły ...do zobaczenia za rok...
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: Atina »

Dziękuję bardzo Mikołaju :)
Do zobaczenia za rok...najpiękniejsze życzenie :D :serce: :D
forumowicz

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: forumowicz »

:D
życzeń miłych nigdy dosyć , Wesoły Mikołaju - dziękuję :serce:
Awatar użytkownika
iron maiden
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3639
Na forum od: 16 lip 2015 10:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: iron maiden »

Wesoły Mikołaju dziękuję za piękne życzenia wszystkiego dobrego do zobaczenia w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: +alicja+ »

i przyszedł sobie nocą... :roll: :lol:

z podziękowaniem miłym za życzenia a dla Mikołaja :serce:
forumowicz

Re: Wesoły Mikołaj na Forum

Post autor: forumowicz »

Cudowne życzenia! Uśmiech będzie mi towarzyszył cały dzionek. No i o bliskiej mojemu sercu Bagatelce nie zapomniałeś....niech wszystkie dobre myśli wrócą do Ciebie w dwójnasób. 🌲💚
Zablokowany