MSWiA kolobrzeg luty/marzec 2012

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
JANULEK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 gru 2011 18:36

MSWiA kolobrzeg luty/marzec 2012

Post autor: JANULEK »

Byłem w MSWiA KOŁOBRZEG i wróciłem. Byłem razem z żoną mieliśmy pokój 2-osobowy było super.Na podłodze panele i dywanik,stoliki i szafy nowe ładne zasłony , kanapy i fotele używane ale w dobrym stanie i wygodnie się spało!!!! Łazienka po remoncie.Ogólnie SUPER.Napewno wrócimy tam.Wyżywienie dobre chociaż w domu tego niejem ,były naprzykład FLAKI jarskie !!!!! Pokoi 1-osobowych jest prawdopodobnie kilka Natomiast większość jes 3-osobowe o tych samych wymiarach.Remont jest obecnie prowadzony ocieplanie ścian zewnętrznych od strony północnej,tak że niema wyjścia na balkon a okna są ofoliowane.Proszę wołać pokój w dużym budynku od południa . Ogólnie było SUPER I ZABIEGI SUPER .Trzy dni przed wyjazdem zamontowano nam nowy telewizor na ścianie 32"płaski nr.pokoju 4-207 Jedyne co innym się niepodobało to to że pokoje 3-osobowe małe i że było dużo sera ale to wyjątki. POZDROWIENIA!!!! WARTO JECHAĆ
Awatar użytkownika
gre_ys
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 19 gru 2009 15:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 9

Re: MSWiA kolobrzeg luty/marzec 2012

Post autor: gre_ys »

Witam. Opinia całkiem fajna. Ja mam skierowanie na 17.04.12. Proszę napisać coś o wyposażeniu w pokoju, tzn. czy są naczynia, czajnik, suszarka do włosów, itp. zawsze to mniej do pakowania. Mile widziane również inne ciekawostki. Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ