kobiety -polowanie na facetów

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

kobiety -polowanie na facetów

Post autor: many »

zakładam temata bo ze swoich doswiadczen widze ze w sanatorium , po drugim tygodniu kobiety dostaja wscieku macicy i na siłe szukaja faceta aby sie wykazac ze cos złowiły ,,wyscig szczurów jest niesamowity , one biora co jest nie wazny wiek aby zaliczyc i nie byc samej,,
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: +alicja+ »

i odezwał się niezłowiony leszczyk... :roll:

:lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: medi »

Ciasteczko nie uszczknięte .Osobiście czuję się obrażona.Właśnie wróciłam z sanatorium ,w żadnym polowaniu nie uczestniczyłam .Wręcz przeciwnie sama musiałam się oganiać od lepkich łapek lowelasów od siedmiu boleści, którym się wydawało że kobiety jadą do sanatorium tylko po to żeby koniecznie przeżyć romans życia :evil: :evil: :evil:
forumowicz

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: forumowicz »

Many....to jest już lekko nudne...No chyba, że jako napastowany przez namolne, niewyżyte baby dałeś się skusić ( no gwaltu nie zakladam) i opiszesz nam ubogim w takie doświadczenia wrażenia? Ze szczegółami... :lol: Kurczę...serio z Ciebie taki facet czy to kreacja aktorska aby rozruszać nasze Forum? Jak to Twój stan rzeczywisty to osobiście pozostawiłabym Cię w stanie nienaruszonym. ( nawet jak dostanę jak to określiłeś wscieku macicy - brrrr...).sorry za szczerość.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: BozenaMat »

many pisze: 30 gru 2018 20:21 zakładam temata bo ze swoich doswiadczen widze ze w sanatorium , po drugim tygodniu kobiety dostaja wscieku macicy
Ja to chyba za dużo łaziłam po górach i rozchodziłam tę wściekłość :roll:

A ogólnie to temat wydaje mi się li tylko lichą prowokacją. Zaliczam się do bystrego obserwatora.... i jakoś nie zauważyłam takiego zachowania, a przecież Zimowit jest sporym obiektem i miał dużo kuracjuszy.
No ale co ja tam wiem.... jedno sanatorium nie czyni mnie znawczynią :roll:
forumowicz

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: forumowicz »

Hmm już w połowie ubiegłego wieku jeden gostek opisał taką sytuacje ..Festinger.. coś o dysonansie poznawczym... Tak że ten tego no ;)
forumowicz

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: forumowicz »

forumowicz pisze: 30 gru 2018 23:46 Hmm już w połowie ubiegłego wieku jeden gostek opisał taką sytuacje ..Festinger.. coś o dysonansie poznawczym... Tak że ten tego no ;)
Co bardziej prawdziwe ; słodkie cytryny" czy " kwaśne winogrona" w tym przypadku? 🤔
forumowicz

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: forumowicz »

Czasami niedopowiedziane smakuje lepiej :-D winogrona w tym roku miały kwasowość w przedziale 8-10 g/l cukier 26-28 bx ..cytryn nie miałem na ogrodzie nie wiem..:-)a czasami ludzie opisują rzeczywistość tak jak mają o niej wyobrażenie a nie jaka jest...i nic się z tym nie zrobi poprostu trzeba być wyrozumiałym wszystkiego dobrego w nowym roku i samych pozytywnych ludzi na swojej drodze życzę :D
forumowicz

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: forumowicz »

many pisze: 30 gru 2018 20:21 zakładam temata bo ze swoich doswiadczen widze ze w sanatorium , po drugim tygodniu kobiety dostaja wscieku macicy i na siłe szukaja faceta aby sie wykazac ze cos złowiły ,,wyscig szczurów jest niesamowity , one biora co jest nie wazny wiek aby zaliczyc i nie byc samej,,
Masz 100 % racji ,tylko jeszcze wspomnij o mężczyznach i ich desperacji bo ,że kobiety nie mają hamulcow 8-) całując się na skwerach :roll: :? A potem robiąc z siebie niewinne postaci to to już widziałem
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6773
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Maryann »

Sodomia i gomoria w tych sanatoriach... :mrgreen: :mrgreen:
Zablokowany