Piwniczna sanatorium Limba

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
rotor
Posty: 4
Na forum od: 19 sty 2012 13:05

Piwniczna sanatorium Limba

Post autor: rotor »

Jak widzę na forum wypowiada się wiele osób, które mają sporo sanatoryjnego doświadczenia. Skierowano mnie do Piwnicznej, do sanatorium "Limba". Proszę o jakieś wskazówki. Jak tam jest? Czy oprócz zabiegów dzieje się tam coś ciekawego? Jakie są warunki? Proszę o Wasze opinie, bo tutaj niewiele na ten temat znalazłem, a nie chcę się opierać tylko na oficjalnej stronie tego sanatorium. Czy ktoś z Was tam był, albo może ktoś z Waszych znajomych? Są jakieś atrakcje? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich kuracjuszy :)
forumowicz

Re: Piwniczna sanatorium Limba

Post autor: forumowicz »

http://forum.nasze-sanatorium.pl/search.php

Wystarczy odnaleźć... wyszukiwarkę:)
rotor
Posty: 4
Na forum od: 19 sty 2012 13:05

Re: Piwniczna sanatorium Limba

Post autor: rotor »

Jovanka, dzięki, ale tyle to już się dowiedziałem. Niestety, wszyscy wypowiadają się jak jest w lecie. Wiadomo, w górach jest co robić. Ale co z zimą? Czy pozostają tylko narty? Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź :D
Kolczyk2051
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 30 wrz 2011 18:30

Re: Piwniczna sanatorium Limba

Post autor: Kolczyk2051 »

Witaj Rotor! Wejdz na stronę senior-cafe sanatorium nie tylko na poważnie strony Ci nie podam , ale na pewno z pażdziernika. Tam Lahatiel bardzo szczegółowo opisuje Piwniczną. Dostałam skierowanie do Limby ale zwróciłam. Pokoje są tylko 2-osobowe.Pozdrawiam
mir
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 03 sty 2012 19:30

Re: Piwniczna sanatorium Limba

Post autor: mir »

mnie się w limbie podobało
ale w samej Piwnicznej nie ma specjalnych rozrywek- dużo tras do chodzenia, można sobie póść na Słowację, pojechać pksem do Krynicy
ODPOWIEDZ