Starzy forumowicze nowe nicki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

kuracjusz54 pisze: 21 sty 2019 18:20 Ciekawe zjawisko na NS :lol: :roll:
Czego tak twierdzę? po lekturze w tematach .Ta sama pisownia w tych samych miejscach znaki interpunkcyjne te same zwroty ,bużki więcej nie zdradzę powęszę poczytam :lol: :roll: :ugeek:
Kuracjusz54
Choćbyś się chopie skichoł , nie znojdziesz prowdy , przynojmni u tych yntelygentnych ;)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

barsta pisze: 01 kwie 2019 12:44 hanys
każdy może mieć tyle niców ile mu sie podoba i odgrywać pewne role, jak lubi. Nie przeszkadza mi to, może jedynie śmieszyć. Jednak od jakiegoś czasu wyrywkowo czytam forum i zauważyłam, że lubisz atakować i oceniać innych stąd mój wcześniejszy wpis. Tak to juz bywa, że człowiek dla własnych błędów szybko znajduje usprawiedliwienie, gorzej nam idzie z cudzymi.
Czy mnie dziwi? Nie, też przyznaje sie do błędów, ale wśród najbliższych, nie czuje potrzeby publicznego posypywania głowy popiołem. Każdy ma inaczej...

darek
czy to ma jakieś znaczenie skąd?


Temat niców lajtowy, nawiazując a jednoczesnie odbiegajac w poważniejsze obszary, czy wystarczy przyznać sie żeby zostać uznanym wilkim, godnym... /i wszystkie możliwe synonimy/ ?


Wszystkich forumowiczów wypowiadających się i czytaczy pozdrawiam serdecznie :)
Wiesz...jakoś tak wolę tą bezpośredniość i temperament Hanysa bo w tym co pisze jest to co naprawdę myśli niż kogoś kto bez wazeliny wchodzi w ...wiadome miejsce dołączając do postów tuzin serduszek lub pisząc w tak "inteligentny" sposób, że mało w tym treści, często wtedy myślę...geniusz czy idiota🤔 a mam na tym Forum takiego faworyta 😁. Czasami lepiej dostać w pysk a potem napić się razem piwa niż nadziać na nóż od tyłu. A przyznanie się publicznie do błędów chociaż trudne, jeżeli niesie faktyczną skruchę jest dla mnie czymś wyjątkowym. Lepiej się później patrzy na siebie w lustrze.
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Hej, czy to źle że Ktoś przyznaje się do błędów?
Chyba nie.
Nie Przyznał by się, też dobrze, nie byłoby sądu nad hanysem.
Myślę, że chodzi o to, by tego nie zrobić więcej.
Im więcej obostrzeń, zakazów,ograniczeń, tym więcej kombinowania i pomysłów na przekór.
Ci co chcą to robić, to będą. Czy hanys dobrze Zrobił czy źle, Przyznał się bo Miał odwagę. :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: ewasz »

barsta, mogłaś sobie darować sarkazm.
Pozdrawiam z otwartą przyłbicą 🙂
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

ewasz

gdzie dopatrzyłaś się sarkazmu, w pozdrowieniach? Dziwi Cię, że można pozdrowić kogoś z kim sie nie zgadzasz? U mnie to normalne :)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Witam,nie wiem o czym piszecie,regulamin dopuścił,ze każdy może mieć kilka nicków,ja np skasowałem wieloletni nick,po prostu przestały mnie bawić durne,prowokacje i dyskusje,a zostawiłem drugi nick ,tylko po to aby czasem do kogoś napisać,coś spytać itp.pozdrawiam! Max
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Miałeś przynajmniej "odejście" w stylu obrażonej divy operowej. 😁 ty Max jesteś akurat tak charakterystyczny, że dla mnie przynajmniej jesteś i będziesz mega rozpoznawalny. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

MAXX pisze: 02 kwie 2019 08:25 Witam,nie wiem o czym piszecie,regulamin dopuścił,ze każdy może mieć kilka nicków,ja np skasowałem wieloletni nick,po prostu przestały mnie bawić durne,prowokacje i dyskusje,a zostawiłem drugi nick ,tylko po to aby czasem do kogoś napisać,coś spytać itp.pozdrawiam! Max
Drogi Max-ie

Kto bez WINY.

Sam również prowokowałeś .

Alle PROWOKOWAŁEŚ z taktem -aby nie urazić , nie obrazic -aby nie dopiec komuś .

Tak Znam osobiście Max-a zna Go Wielu Portalowiczów - Chciałbym ,abysmy wszyscy okazywali taką Empatię jak Kolega z miasta Kraka .
Fakt umie dopiec umie dowalić -ALE mimo wszystko robi to z z TAKTEM.
Prowokuje -Tak
Ale i umie i POMAGA

Kiedyś rozmawiałem n/t Max-a z Seleną - Stwierdziła ,że Woli mieć za Wroga 100 Max-ów niz Osobe która ujada donosi .

Uważam że powinieneś Wrócić na Portal i powrócić do Zakładania Tematów Nawet tych TRUDNYCH -bo jeżeli nawet są Intrygujące spadają Natomiast jeżeli ciekawią to ludzie powracaja .

MAX wróć po Nikiem nieważnym Brak Tego kolorytu który wnosiłes
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

haha Darek wystawił mi opinię,dzięki Ci kolego!
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: andrzej1955 »

Witam,zastanawiałem się Max kiedy się pojawisz-bo prawda jest taka że nie potrafisz żyć bez tego forum i jesteś związany wieloma wydarzeniami i osobami-czy przyjemnie to już musisz sam ocenić-Miło Znowu Cię Tu Widzieć,Pozdrawiam :) a co do zmiany nicków po powtórzę za Naszą Koleżanką Forumową....a mnie to....lotto :roll:
Zablokowany