Kołobrzeg w maju

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

Witajcie, do maja jeszcze trochę czasu ale szybko on leci może warto pomyśleć.. ? Wiem, wiem powiecie, że ja tam będę i tak a dla wielu to byłaby wyprawa, Kołobrzeg daleko ale ..... . Kilka osób już wiadomo, że będzie również w pierwszej połowie maja. Ja chętnie, myślę, że z Alą przygotowałybyśmy komitet powitalny :D Co Wy na to ?

Aluniu myślę, że się nie obrazisz , że tak jakby z góry "założyłam" w razie czego wkład Twojej osoby :) Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Zosieńko...dobrze ,, założyłas ,, :D Miło, że o mnie pomyślałaś...zakładam, że w maju będzie wiele Osób z NS i spotkanie się odbędzie. Ricardo też zabiegał o spotkanie w Kgu...Ktoś chętny dołączyć??? Skierowania już rozdzielają...do sanatorium na leczenie. Nie mylić z Sanatorium miłości. Do usłyszenia. :kwiat: :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: forumowicz »

Cześć dziewczęta. Mnie to trafi..jasna cholerka bo wyjadę z Ustronia 29.04. Zobaczę co da się ogarnąć i czy będzie możliwość pokonania ponownie tej samej trasy. Co by nie było nadal wierzę w spotkania pozytywnych dusz. I tego już teraz przy śnieżnej i mroźnej aurze pogodowej z całego serca Wam życzę i pozdrawiam.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

Cześć Florka Ty zostajesz do skutku :lol: :lol: Jak o wiośnie się mówi to już ciepło a o spotkaniu.....o to całkiem gorąco :lol: Buziaki :)
forumowicz

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: forumowicz »

No może mnie Ala przekima na kanapie te parę dni :lol: ja tam chętnie. Nigdy mi się nie chce wracać. I tak mi się zachciało teraz zimnego , zielonego kołobrzeskiego piwka :roll: Buziaki Zosiu ;*
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Florka...jesteś pierwsza wpisana na kanapę..u mnie. Damy radę...już się cieszę na ponowne spotkanie. :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11568
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Atina »

alka50+ pisze: 05 lut 2019 19:46 Florka...jesteś pierwsza wpisana na kanapę..u mnie. Damy radę...już się cieszę na ponowne spotkanie. :D
Ile miejsca na kanapie...bo jeszcze Felice i ja :P :lol: :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: alka50+ »

Oooooo jak miło...czyli Florka...Atina..Felice..Princi..Ruda..zamykam listę u siebie :D ale pomogę w namiarach noclegów. :serce:
forumowicz

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: forumowicz »

Alu... :serce: Atinko ja po zimie to mam konkretne gabaryty ...za zrzucanie się trza brać no bo jak się wcisnę...?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg w maju

Post autor: Zosia »

O jak pięknie :D . Powiedzcie jeszcze tylko 4 czy 11 i już wszyscy będą mogli planować :)
ODPOWIEDZ