Chalkozyn Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Waldek , jesli możesz to wytłumacz , bo czegoś nie rozumiem ..... polecasz Chalkozyn , a będąc w nim wykupiłes pobyt w Amber za rok , który jest nieco droższy , lokalizacja gorsza :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Witaj Gienia,na wstępie pozdrawiam serdecznie i .popieram Cb w zupełności, tzn, Twe zapytanie, które wcześniej w podobnym sensie zadałam Szan.Waldeklat45.i otrzymałam jak widziałaś " proforma" zdawkową odpowiedź, rutynowe aż jedno zdanie- to komfort, to dobre.., to dobre....hm.. i hihi...
Nie śmiem naciskać i prosić...czasem można by więcej opisać.. ale trudno...
Być może Amber, bo.....druga osoba zdecydowała się na ten kierunek....hm...a może czas na małą zmianę i bez Niemców...tak wspominał kolega.... wcześniej chyba..
Serdecznie pozdrawiam ponownie i wszystkiego dobrego życzę powodzenia... :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Nie chcę byc adwokatem Waldka :? , ale zamienił Chalkozyn na Amber z powodów osobistych .... będzie chciał , sam o tym napisze ...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Gieniu, i nie musisz być adwokatem, ale i sama o to samo pytasz się Jego już drugi raz. ..

Nikt nic nie musi....i nikt nikogo do niczego nie zmusza... :P

Pozdrawiam serdecznie :) :kwiat:
forumowicz

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

gdy pytała to jeszcze nie wiedziała , gdy pisała to już wiedziała :P
a konkretnie no to nie wiem co mam Ci Muzyczko napisać :mrgreen: Zbigniew napisał o osrodku dużo i wszystko prawda :) - pokoje znam tylko trzy , moja dwójka do pojedynczego wykorzystania , córki dwójka z balkonem do pojedynczego wykorzystania , dwójka mamy i siostry z balkonem - standard - zwyczajnie , pokoje przestronne - innych nie znam , nie mam zwyczaju bywać w pokojach innych osób ;)
wyżywienie mam opisywać :roll: ile parówek ile kaszanki i co na obiad :?: napisałem ogólnie - wyzywienie dobre -
lokalizację pokazuje mapa - no nie wiem co mógłbym jeszcze napisac .

aaaa , Gienia zadała pytanie , czemu zachwalając Chalkozyn , wykupiłem juz turnus w Amber na wrzesień 2020 :)
no dobrze , napiszę - Chalkozyn , to typowa komercja , a Amber to tez niby komercja , ale tam są osoby , jak tu ktoś napisał , na turnusach reh , z dofinansowaniami , bardziej chore - i klimat tam taki sanatoryjny ;) , moja siostra o wiele lepiej czuła się w Amber niz w Chalkozynie , a ten wyjazd był tak na prawdę dla Niej , dlatego wykupiłem już pobyt za rok w Amber , moja siostra mi oczywiście towarzyszyła przy tym :D - niedowiarek :lol:

coś jeszcze :?: ;)

gdybym jechał sam wybrałbym Chalkozyn 8-)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: Muzyczka »

Witaj,
Waldeklat45,
Bardzo bardzo dziękuję za szeroką odpowiedź i uprzejmie proszę przyjąć moje wyrazy podziękowania.
Pewne rzeczy są pomocne....
Chyba też w pewnym sensie miałam rację co do rehabilitacji, bo też znam osoby, które jeżdżą do Amber, tj. starsza pani w wieku 84 lat z bratanicą razem od 3 lat wybierają Amber.....
Serdecznie pozdrawiam...
Wszystkiego dobrego życzę... :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Chalkozyn Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Waldeklat47 pisze: 21 paź 2019 13:22

Chalkozyn , to typowa komercja , a Amber to tez niby komercja , ale tam są osoby , jak tu ktoś napisał , na turnusach reh , z dofinansowaniami , bardziej chore - i klimat tam taki sanatoryjny ;)
Nie jestes pierwszą osoba od której to słyszę (czytam) .... i dla tego właśnie klimatu , ja też wolałabym pojechać do Amber :)
ODPOWIEDZ