Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Bibi2 »

Magda ,
powiem tak , poza wysokim sezonem polecam pokój od strony deptaku .
Aby mieć jedynkę (a takich jest dużo w NDZ) , należy zadzwonić do ośrodka i poprosić o taki pokój ,
niektórzy przyjeżdżają jeden , a nawet dwa dni wcześniej - wybór należy do zainteresowanych :)

Proszę nie pytać o żadne "pierdoły" w swoim opisie chyba wszystko zawarłam ,
wszystkie ple, ple zgłoszę do usunięcia -
taka jestem wredna :lol:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: wiktor64 »

Gaba dzieki za opinie ,ważne że sie zmobilizowałaś,tak to tu już jest na forum ,jak prosisz
to odzewu nie ma,a tak na marginesie załapałem covida pomimo 2 szczepionek,dzieki jeszcze raz :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Mirek123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 maja 2017 21:07
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Mirek123 »

Witaj Gaba będę w NDZ od17.11-8.12 może pomożesz z parkingiem, byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję. 😀
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Bibi2 pisze: 31 paź 2021 21:28 Aby mieć jedynkę (a takich jest dużo w NDZ) , należy zadzwonić do ośrodka i poprosić o taki pokój ,
niektórzy przyjeżdżają jeden , a nawet dwa dni wcześniej - wybór należy do zainteresowanych :)
Dzwoniłam do recepcji, kazano dzwonić do siostry przełożonej. Ta z kolei nie miała grafiku, ale ponoć jedynki już zajęte (sporo oddano na pobyty komercyjne, a teraz to czas ferii więc obłożenie spore). Kazała dzwonić do recepcji..... zadzwoniłam, pani coś tam przy moim nazwisku zanotowała, (że grzeczne proszę o jedynkę), ale ponoć to nic pewnego i koło się zamknęło. Niby coś załatwiłam, ale do końca nic pewnego.
Z kolei na nic wcześniejszy przyjazd. Z tego, co mi powiedziano w recepcji, to grafik rozdziału pokoi jest przygotowany wcześniej i w dzień przyjazdu, a nawet dzień czy 2 wcześniej już po ptokach. Pokoje są przydzielone i wcześniejszy przyjazd niczego nie zmieni. Pani powiedziała, że czy przyjadę dzień wcześniej czy o 6 rano czy o 14...... dostanę ten pokój, który mam przydzielony wedle grafiku.
Hymmmmmmmm..... zobaczymy co będzie 25 stycznia :D Się okaże.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: ewasz »

No to każdy ośrodek rządzi się swoimi orawami. Jak dzwoniłam do Mewy w Kołobrzegu to na wstępie mi powiedziano, że żadnych rezerwacji nie ma a pokoje będą przydzielane przy przyjęciu.
Awatar użytkownika
ada53
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 650
Na forum od: 30 wrz 2018 16:03
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: ada53 »

Też byłam w Mewie rzeczywiście pokoje są przydzielane po przyjęciu z jedynkami był problem
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Gaba »

Ja napisałam "grzecznego" meila z prośbą .. i otrzymałam pokój taki jak chciałam- :D
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

No i jestem nieco skonsternowana :roll:
Napisałam maila i kierowniczka Domu Zdrojowego potwierdziła rezerwację jedynki. Wcześniej dzwoniąc na recepcję i do Siostry Oddziałowej nie dało się nic zarezerwować.
Ciekawe jak do tego odniesie się Siostra Oddziałowa, bo to ona rozdziela pokoje. I nadal nie wiem..... mam tę rezerwację czy nie? :roll:
Się 25 okaże :lol:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Samosia »

Wydrukuje sobie tego e-maila z korespondencją lub też przy meldunku pokaż go do wglądu na telefonie i wtedy zobaczysz jaką dostaniesz odpowiedż🤔
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Tak zamierzam zrobić. Mam maila w telefonie i jak coś to.... będę się wykłócała :lol:
No chyba, że pojadą z góry na dół to skulę uszy :D :D :D
ODPOWIEDZ