Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Dziękuję bardzo :)

Tak , nie sposób się nie zgodzić z Wami ta "perła uzdrowisk" straciła blask i jest przebrzmiała, powinnam wziąć to określenie w cudzysłów .
Świadomie nie pisałam o Krynicy jako o Zdroju ponieważ moja ocena byłaby bardzo krytyczna . Jak widzę jest to nie tylko moje odczucie .
Mimo wszystko są osoby , które kochają Krynicę lub chcą ją poznać - ocenę kurortu zostawiam dla każdego indywidualnie.

pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam,nie będę używał górnolotnych zwrotów-Cała treść,styl,konkrety świadczą o Jego Autorze,Dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Nutka »

Opis rzetelny i konkretny ,jak sama autorka :D
Chapeau bas Basiu .....i Dziękuję :kwiat:
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: jettp »

A ja am byłem miód i wino piłem........ Wszystko się zgadza a nawet jest trochę do przodu. :D
forumowicz

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Dziękuję :)

Jettp, czyżbyśmy byli na tym samym turnusie ?
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: jettp »

Witaj Bibi, jesteś mistrzem świata w skrupulatnym opisie i przekazie.Miło wspominam ten N. D. Zdrojowy, ale to było ze trzy lata do tyłu i to w słonecznym lipcu. . W marcu byłem kilka dni w Krynicy i z sentymentem lukałem na ten N.D.Z., Pozdrawiam :D
forumowicz

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Aj tam, aj tam :?

to jest fajne jak wspomnienia są miłe :)
arg
Posty: 3
Na forum od: 07 kwie 2019 20:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: arg »

Dziękuję za wyczerpujacą recenzję sanatorium. Od dwóch tygodni zaglądałam na forum, ponieważ w kwietniu jadę do NDZ. Proszę o informację, czy problemem jest zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym wyremontowanym? Odnośnie wycieczek, co Pani proponuje? Pozdrawiam
forumowicz

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witaj Arg , na forum zwracamy się do siebie po imieniu (nicku) , także daruj "panią" :)
Pokoje dwuosobowe przydzielane są w pierwszej kolejności małżeństwom ale to nie znaczy , że nie będziesz takiego miała . Proponuję żebyś zadzwoniła do NDZ , do siostry przełożonej i poprosiła o przydział do takiego pokoju .
Natomiast odnośnie wycieczek to niczego nie proponuję , to Ty decydujesz gdzie i czy chcesz skorzystać z oferty . Na moim turnusie sporo osób jeździło do term, na Węgry , na Słowację ... - Twój wybór :)

pozdrawiam Bibi :)
arg
Posty: 3
Na forum od: 07 kwie 2019 20:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: arg »

Dziękuję Bibi za ekspresową odpowiedź ;-) Jeszcze mam pytanko, czy pokój miałaś od strony deptaka czy Góry Parkowej ?
ODPOWIEDZ