Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Basia Anna
Posty: 4
Na forum od: 04 maja 2019 22:08
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: Basia Anna »

Witam, otrzymałam skierowanie do sanatorium w Kołobrzegu Podczele . Turnus zaczyna się 7 czerwca .Czy ktoś w tym terminie jedzie do tego sanatorium?
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019 11:34 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
ewarpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2019 20:12

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: ewarpin »

Ja mam do Kołobrzegu-Podczele na 16 maja do 6 czerwca więc się miniemy. Mam wielki dylemat czy jechać czy próbować zmienić turnus i miejsce. Czytałam wiele negatywnych, ale starych opinii na temat tego sanatorium. Może ty masz jakieś świeższe newsy? Boję się, że to będzie jakaś kompletna dziura i budynek z czasów PRL. Gdybyś coś więcej wiedziała niż opinie dostępne na forach odpisz proszę. Pozdrawiam Ewa
TomaszKa
Posty: 2
Na forum od: 06 maja 2019 11:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: TomaszKa »

Witam. Ja też jadę od 16 maja. O co chodzi z tymi negatywnymi opiniami? Zapraszam do korespondencji mailowej: [email]
Pozdrawiam,
Tomasz z Warszawy
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019 22:38 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: GIENIA »

Ewarpin jedz tam , zabiegi są jak w innych ośrodkach kołobrzeskich , czyli dobre , zebrać fajna paczke i miło spędzić 3 tygodnie :D
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019 21:21 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
ewarpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2019 20:12

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: ewarpin »

na tej stronie są prawie same negatywne opinie, ale z ubiegłych lat. Dlatego szukam kogoś kto był w 2019 czy w 2018 roku i może bardziej aktualnie ocenić pobyt w ORW Holtur Kołobrzeg Podczele. Pozdrawiam
ewarpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2019 20:12

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: ewarpin »

GIENIA jeśli możesz napisz trochę o warunkach mieszkaniowych ( czy można dostać w ogóle 1 lub 2), o wyżywieniu. W Kołobrzegu byłam raz w sanatorium MSW, 5 lat temu. Wiem, że Podczele to gdzieś na uboczu, a ja lubię aktywnie spędzać pozostały wolny czas. Z MSW miałam kilka minut spacerkiem do części uzdrowiskowej i bardzo miło wspominam ten pobyt. Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: smuga »

Jak lubisz spacerować to do plaży tak około 800 metrów groblą i prawie pusta nawet w sezonie . W okolicy trzy ośrodki i to tyle . Dłuższy spacerek do Podczela bo Holtur jest w Podczelu 2. .Do Kołobrzegu spacer ( bardzo przyjemnie wzdłóż Eco- parku ) ponad 6km do mola ;) Ale świetna trasa rowerowa tak do Kołobrzegu jak do Ustronia Morskiego . Warunki takie sobie , budynek póżny PRL :roll: . Jest basen (zaniedbany) . Teren bardzo zaniedbany , nie za bardzo oświetlony i trzeba uważać na dziki :o :lol: :lol: Nie wiem jak teraz ale jeszcze w zeszłym roku były też pokoje bez łazienek …wspólne na korytarzu . Na jedzenie nie narzekali . Wiedzę o ośrodku czerpałam od kuracjuszy z rozmów na plaży 8-) Przychodzili do nas do Villi Tarsis na kawę , drinki , pizze .
TomaszKa
Posty: 2
Na forum od: 06 maja 2019 11:50
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: TomaszKa »

Informacje niezbyt zachęcające :(
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: GIENIA »

ewarpin pisze: 06 maja 2019 21:43 GIENIA jeśli możesz napisz trochę o warunkach mieszkaniowych ( czy można dostać w ogóle 1 lub 2), o wyżywieniu. W Kołobrzegu byłam raz w sanatorium MSW, 5 lat temu. Wiem, że Podczele to gdzieś na uboczu, a ja lubię aktywnie spędzać pozostały wolny czas. Z MSW miałam kilka minut spacerkiem do części uzdrowiskowej i bardzo miło wspominam ten pobyt. Pozdrawiam Ewa
Nie znam warunków mieszkaniowych , bo tam nie byłam , ale ośrodek spooro na uboczu . Smuga dobrze Ci opisała :)
Basia Anna
Posty: 4
Na forum od: 04 maja 2019 22:08
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: Basia Anna »

dzien dobry, wyjeżdżam do sanatorium Kołobrzeg Podczele i , czytąjac posty opisujące warunki panujące w tym sanatorium jestem pełna obaw. Nie należę do osób, które mają wygórowane wymagania, ale czystość to piorytet.
ODPOWIEDZ