Rowerem dla zdrowia i kondycji

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: ewasz »

Sukcesy rowerowe to miałam jak byłam dzieckiem i nastolatką, teraz jedynie od czasu do czasu rekreacja. I tyle wystarczy.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: rybka »

Właśnie kręcę na rowerze.. :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: rybka »

.. stacjonarnym :lol:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Hej dziewczyny. :kwiat: Zimą jak dla mnie, to też tylko stacjonarny rowerek.;) Po pierwsze cieplej w domciu, :lol: a po drugie zimą dzień krótki i na rowerek w terenie czasu brak. A jak już jakiś wolny czas wygospodaruje na ruch na świeżym powietrzu to wtedy wybieram narty. :D Niecałe dwie godzinki jazdy samochodem i już jestem na stoku. :D Ale czekam już z utęsknieniem na wiosnę, żeby przewietrzyć rowerek. :D
Plany na nowe rowerowe wyzwania są.... dalsze odcinki Green Velo czekają na nas. :D ;) Mam tylko nadzieję, że pandemia i ta bezsensowna wojna będą do tego czasu już tylko niemiłym wspomnieniem.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych. :kwiat:
Gość

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Gość »

Hejka Lawendo. Wczoraj właśnie czytałam wspomnienia Waszej podróży...eech. Marzę o tym od tak dawna ale w chwili obecnej to tylko marzenia.
Chcę wyciągnąć rowerek za tydzień i powolutku ruszyć vfo przodu. Niestety kolano strzaskane dawno temu daje czadu ale nie od razu Rzym zbudowali.☺️
Ciepło pozdrawiam i może do zobaczenia w Ustce? 🌷
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Majko też mnie wzięło w tamtym tygodniu na wspomnienia i zajrzałam do naszego tematu na chwilkę. Miło powspominać.... gdybym miała dużo wolnego czasu to z przyjemnością powtórzyłabym tą trasę.
A ja chyba przewietrzę rowerek dzisiaj. Co prawda na termometrze tylko +2, ale powietrze takie przyjemne, wiosenne, a do tego te śpiewające ptaszki...... po prostu chce się żyć. :D Ale najpierw idę zanurzyć 4 litery w zimnej wodzie.... to też dodaje energii. ;) :D
Pięknej niedzieli wszystkim zaglądającym życzę. :kwiat:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: moderator »

Witajcie fani rowerów. Dawno nie pisałem tu, bo i nie było powodów. Za szybko osiągnąłem cel na poprzedni rok. W sumie zakończyłem go przekraczając 11tys.km. W tym roku trochę ciężko, zimno jednak nie zachęca choć w sumie jest tego już blisko 900km. Jednak nie to jest ważne ile się przejedzie lecz to by jeżdżąc nawet krótkie odcinki poprawić dzięki temu swoją kondycję fizyczną i psychiczną. To naprawdę pomaga. Niestety wojna na Ukrainie przeraża. Miałem internetowego kolegę z Charkowa, jeździł, biegał. Człowiek wykształcony. Kilka dni temu odwiózł rodzinę na polską granicę, a sam pozostał walczyć o ojczyznę. Jakże to smutne. Nie mam od niego wieści liczę jednak na to, że ten koszmar się skończy i oni wrócą do domu i jeszcze będą mogli kiedyś beztrosko pojeździć rowerem. Jakże prosta rzecz w takich czasach urasta do czegoś wielkiego.
Robiąc przejażdżkę rowerową, czy pisząc tu, pomyślcie, że my jednak możemy i należy się z tego cieszyć.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: ewasz »

Oj tak, to takie przykre...
Powinniśmy doceniać to co mamy a przede wszystkim poszanowania dla drugiego człowieka.
Pozdrawiam serdecznie 🍀
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Sezon rowerowy 2022 oficjalnie został u mnie otwarty. :D Sama jeszcze nie wierzę, że to piszę, bo przecież na zewnątrz tylko +2 stopnie, :lol: ale jest.... pierwsze 20 km. w tym sezonie zaliczone. :D I powiem wam, że czuję się świetnie, pełna energii..... chyba tego mi brakowało, takiej odskoczni od problemów i codzienności.
I tak jak pisze moderator cieszę się, że mogę wsiąść na rower i beztrosko przejechać te kilkanaście kilometrów, a tym którzy nie mogą trzeba współczuć, pomagać, podnosić na duchu i mieć nadzieję, że ten horror szybko się skończy.

Pozdrawiam. :kwiat:
Gość

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Gość »

Lawendo, cudownie. Trzymam kciuki za kolejne i kolejne kilometry na trasie 👍
ODPOWIEDZ