Rowerem dla zdrowia i kondycji

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Moderatorze gratuluję wspaniałych osiągnięć i oczywiście kondycji, bo trzeba ją mieć, aby wykręcić dzień po dniu tyle kilometrów.
U mnie forma jest ..... tylko czasu brak, przejeżdżam moją standardową trasę (ok. 25 km.) ze 2-3 razy w tygodniu, w niedzielę trochę więcej. Troszkę przejechałam kilometrów na Pojezierzu Drawskim podczas pobytu w sanatorium. Zaliczyłam przepiękną trasę na nasypie kolejowym z Połczyna do Złocieńca. :D Chwalić to specjalnie się nie ma czym, ale kręcę dalej póki zdrowie i pogoda pozwalają ..... choć ostatnio zmokłam. :lol:

Pozdrawiam serdecznie.:kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

kassiencja1234 pisze: 14 wrz 2022 13:56 W jaki sposób staracie się zadbać o Wasze zdrowie i dlaczego? (...)
... oczywiście tylko i wyłącznie ROWER przez cały rok, czyli jak w niniejszym temacie :D
Pomoc psychologii oraz psychoterapii dotyczy wyłącznie najtrudniejszych przypadków niekoniecznie forumowych :lol:
Aktywność fizyczną stawiamy na pierwszym miejscu :D
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: moderator »

Lawendo, ważne, że jeździsz 👍 Złocieniec, Połczyn, Drawsko... ciągle mam w planach na przyszłość tylko jak to zauważyłaś - czasu brak. W tym roku w czasie urlopu prawie odpuściłem rower (tak, tak Hipokrycie) i tydzień chodziłem po Tatrach, a drugi nad jeziorami kajakowałem itp. Także nie tylko i nie wyłącznie rower choć tę aktywność lubię najbardziej ale ogólnie dużo ruchu na ile czas pozwala.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Rowerem dla zdrowia i kondycji dziś świątecznie

Post autor: Hipokryt »

Obrazek
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: moderator »

Święto, świętem ale warto jeszcze trochę pojeździć rowerkiem póki ciepło. Dobijam do 9tys. km ale jakoś ciężej to idzie niż rok temu. Kto z Was jeszcze nie schował roweru ostatecznie na zimę? ;)
Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Sloneczko »

Moderatorze...... musisz mieć mocne uda :P
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Piękna słoneczna pogoda zachęciła mnie do tego, aby przejechać jeszcze w tym roku kilka kilometrów na rowerze.🙂 I powiem wam, że warto było.....było cudnie, zwłaszcza w lesie. 😀 Piękne dywany z kolorowych i szeleszczących pod kołami liści i ta cudowna cisza.......zarówno w lesie jak i na drogach.🙂

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników dwóch kółek. 🤗
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

moderator pisze: 26 paź 2022 13:21 (...) Kto z Was jeszcze nie schował roweru ostatecznie na zimę? ;)
Pozdrawiam serdecznie!
Wprawdzie dziś zrobiło się biało na Mazowszu, ale wszystkich rowerów nie chowamy na zimę i jeździmy dalej dla zdrowia i kondycji :D
Wybieramy jeden rower (spośród ośmiu w mojej stajni :lol: ), najlepiej rower z szerokimi oponami i dostosowujemy go do warunków zimowych. Mam tu na myśli zadbanie o stan techniczny, zwłaszcza o ogumienie, hamulce i oświetlenie. Smarujemy/oliwimy to, co trzeba. Warto również zadbać o odpowiednią odzież z odblaskami, czapkę i rękawice. Wprawdzie jeszcze kilka dni temu była u mnie jesienna okrągła setka, ale niestety, już są warunki zimowe. Teraz nie będziemy pokonywać zbyt dużych odległości i tempo będzie mniejsze. :(
Nadal jednak warto brać udział w wycieczkach rowerowych :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

... obrazek zamiast pisemnej odpowiedzi na pytanie od Naczelnego :D
Obrazek
Również Pozdrawiam serdecznie! :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Mikołajkowo Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

Tradycja mikołajkowa zobowiązuje, ale dziś niestety jedziemy bez śniegu :(
Obrazek
ODPOWIEDZ