Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Jerzy Nowak 75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 kwie 2019 22:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Jerzy Nowak 75 »

I slusznie pamietam narzekania ludzi po powrocie z ,,wycieczki do Lwowa " wszystko biegiem z zadyszką.Ja zdecydowałem się na Węgry Tokaj Miszkolc Termy iiii ehhh tez wszyatko biegiem na odwal.się dluzszy pobyt w Termach ale....tylniej cześci ciała nie urywa 😂 powiem tak ze nasza Bania chyba lepsza widać ze chyba zapomieli juz tam dbać o ośrodek o gastronomii w poblizu nie wspomnę miałem powtorkę z czasow komuny i to dosłownie .Jedyna ,,atrakcja to pobyt i krotka biesiada w Tokaju mmmm golonko w chlebie mmmm obłęd iiiiiii oczywiście winko 😉 resztę mozna by ,,wyciąć "
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Jerzy Nowak 75 pisze: 09 cze 2019 18:34 Aaaa i koniecznie należy odwiedzic wysepkę pawi i zajęcy 🙂🙂tak tak jest tam wysepka na ktorej są pawie i zające 🙂🙂🙂
Rowerów nie szukałam. Ale w Dedalu jest łódka i zamierzam wypożyczyć. Zawsze nowe doświadczenie... Chyba się nie rozbiję...chyba.
Wyspę zajęczą opłynęłam... Czy są tam pawie hmmm...patrząc na teren trochę wątpię 😕 cały zalew to marzenie, piękne brzegi zatoczki, mnóstwo różnorodnych miejsc... Tylko jachtu i kapitana brak. Aczkolwiek zaliczyłam już zaproszenie na łódź... Nie skorzystałam.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Zdar-ek1 pisze: 09 cze 2019 18:49 Bieszczad Bieszczad szanowny panie 😉😉😉😉😉 pozdrawiam.

Oczywiście Bieszczad, dzięki bardzo za sprostowanie :)
Pozdrawiam również. :)
Dareczku.. Nie śmiałam prostować 😊 zresztą Bieszczady czy Karkonosze czy Beskidy.. Ważne, że w najlepszym towarzystwie prawda?
Jerzy Nowak 75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 kwie 2019 22:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Jerzy Nowak 75 »

Trzeba wejść na wyspę 🙂też watpiłem szkoda ze cześć fotek zagubiłem 🙂 zrobilem im kilka są też tam duze figury dinozaurow 😂😂
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

No ładnie... Zaciekawiłeś mnie. Miałam jechać w przyszłą niedzielę na Węgry ale zrezygnowałam z uwagi na niespodziewaną wizytę pewnej dobrej duszy. To dla mnie ważniejsze niż hektolitry tokaju. Pozdrawiam Cię.
Jerzy Nowak 75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 kwie 2019 22:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Jerzy Nowak 75 »

Jej kto mowi o litrach tokaju 😂😂😂😂😂??? Byla fajna biesiada przy gitarze śpiewach z fantastycznymi ludźmi
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Mówię tylko, że czasami parę godzin z kimś wyjątkowym jest ważniejsze niż najciekawsza wycieczka. A i tak tutaj wrócę może wtedy będzie czas na tokaj i golonkę. 😉
Jerzy Nowak 75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 kwie 2019 22:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Jerzy Nowak 75 »

Kazdy kto był w Polanczyku choć raz zawsze bedzie chetnie tam wracać....
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Atina »

Cała prawda...byłam w Polańczyku już 3 razy do pokonania mam 800 km,ale wrócę tam kolejny raz 8-)
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Ja po dwóch tygodniach też Was rozumiem... 💕
ODPOWIEDZ