Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 331
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Gabriela »

A nie mówiłam...
Fajnie ze zadowolony jesteś. Naleśniki podają w ośrodku na kolacje bywałych. Oj już mam smaka :lol:
Ale nadchodzące 10 dni maja byc super pogodne i słoneczne.
Piotr1008
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 mar 2015 20:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Piotr1008 »

Witam. Naleśniki były bardzo smaczne, tylko bez polewy.
Załączniki
IMG_20190823_194918.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Muzyczka »

Witaj Piotrze,
Kukłam teraz tutaj, piszesz 20 sierpnia że było pochmurno, to nie wiem, może byliśmy w innych miejscach w Kołobrzegu... Już w poniedziałek 19 sierpnia po południu chmury rozeszły się i słoneczko mocno grzało po16 tej, aż można było się opalać.Odprowadziłwam znajomą osobę na autobus i na deptaku grały skrzypce z akordeonem, ojciec z synem na wysokości Bałtyku i opalałam się wówczas... Rano we wtorek pogoda była taka niepewna. Ale wyszłam na plażę z parawanem,a od 11:00 chmury też rozeszły się i plażowałam do 18:00 i tak dosłownie do następnego poniedziałku było plażowo prawie cały tydzień... Codziennie rano wychodziłam od 10:00 do 18:00- plażowanie ..tak pięknie było... Mam nadzieję że skorzystałeś z takiego wspaniałego okresu i miałeś też pogodę ... Ja wróciłam brązowa.. wszystkiego dobrego życzę pozdrawiam serdecznie ... :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 331
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Gabriela »

Piotr1008 zadowolony z pobytu w Kołobrzegu?
Piotr1008
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 mar 2015 20:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Piotr1008 »

Witam. Nawet bardzo, pomimo nieprzespanych nocy. W trójce, trafiło mi się dwóch ostro chrapiących. Zmiana pokoju nie wchodziła w rachubę,bo dwójki tylko dla małżeństw. Zapytałem, gdzie taki jest przepis? Odpowiedzi brak. Będę chciał pisać o wyjaśnienie do NFZ. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Masz rację, tak to jest z funduszu że czasem przydzielają do trójek.. wyspana noc to podstawa Ja też miałam taki problem kiedyś, że chodziłam w ciągu dnia na rzęsach , ciągle niewyspana bo mi koleżanka z pokoju chrapała na maksa.... Lub też po tabletkach na spanie to byłam w ciągu dnia śpiąca jeszcze i pół świadoma.....eh...
Wszystkiego dobrego życzę pozdrawiam serdecznie i samych szczęśliwych chwil......
ODPOWIEDZ