Olecko 13.09.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Zus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 08 lip 2019 21:50

Re: Olecko 13.09.

Post autor: Zus »

Tutaj Wojtku jakby nie bylo pogody to moze byc troche lipa. Ja bardzo duzo chodze bo po prostu lubie i dla mnie Olecko jest wrecz wymarzone;) Sciezka wkolo jeziora jest dosc fajnie zrobiona, teren rekreacyjny rowniez.
Nie przejmujcie sie za bardzo bo ja sie balem tu przyjechac po tym co sie naczytalem a okazalo sie ze jest bardzo fajnie:)
Awatar użytkownika
panakeja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 26 cze 2019 15:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Olecko 13.09.

Post autor: panakeja »

Jednym słowem... Ile osób tyle opinii. Grunt to pozytywne nastawienie. Mnie jeszce interesuje dosęp do internetu, czy nie ma problemu z siecią i czy można wypożyczyć rowery.
Zus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 08 lip 2019 21:50

Re: Olecko 13.09.

Post autor: Zus »

Wlasnie, najwazniejsze jest nastawienie:) W pokojach dziala wi-fi. Rowery sa do wypozyczenia i mozna z nich korzystac, chociaz ich stan techniczny jest rozny;)
Osobiscie zaluje ze nie zabralem swojego jednosladu:)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Olecko 13.09.

Post autor: woytek »

ZUS w której celi mieszkasz? Gdzie wychodzą okna?
Awatar użytkownika
panakeja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 26 cze 2019 15:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Olecko 13.09.

Post autor: panakeja »

Gdy byłam w Gołdapi w ubiegłym roku, była możliwość wypożyczenia rowerów od prywatnej osoby. Wystarczył tel i facet przyjeżdżał busem i przywozil rowery w cenie jak w sanatorium. ZUS... Może i w Olecku jest taka możliwość, tylko jeszcze o tym nie wiesz 😁
Zus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 08 lip 2019 21:50

Re: Olecko 13.09.

Post autor: Zus »

Oczywiscie ze jest taka mozliwosc. Ja tylko mowie ze w sanatorium rowery sa jskie sa;)) Cena za 1h ok6zl
Zus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 08 lip 2019 21:50

Re: Olecko 13.09.

Post autor: Zus »

Eeee no za duzo byscie o mnie wiedzieli wiec numeru pokoju nie podam;))) Ogolnie mam widok z okna na budynek ktory zaslania jezioro. Z drugiej strony jest widok na parking. Nawet na 2pietrze przez ten budynek nie widac jeziora. Ogolnie widok z okna troche smutny ale juz sie przyzwyczailem zwlaszcza ze wlasciwie nie ma mnie w pokoju:)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Olecko 13.09.

Post autor: woytek »

też taki miałem na 1 pietrze na lawo od schodów , teraz od parkingu będę załatwiał w recepcji
Awatar użytkownika
panakeja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 26 cze 2019 15:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Olecko 13.09.

Post autor: panakeja »

Czas do wyjazdu nieubłaganie się zbliża. Nie wiem jak wy Panowie ale ja odliczam dni i bardzo cieszę się na to sanatorium. Nie wiem tylko jaki miało cel umieszczanie tutaj postów i niby zapoznanie, skoro będąc na miejscu, nie rozpoznamy się....
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Olecko 13.09.

Post autor: woytek »

pewnie nie raz się miniemy na stołówce, może i przy jednym stole będzie pisanie nam zasiąść
ODPOWIEDZ