Arka Mega Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: kama »

Czy ktoś był w ostatnim czasie i może podzielić sie opinią na temat tego obiektu?!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: darek »

?????
Zastanawiam się po co Zakładać kolejny RAZ temat Arka Kołobrzeg

Może lepiej luknąć i wpisać Arka -Mega czy sama Arka pojawi sie ponad 50 wpisów.

Odpowiadając
NIC sie od dwóch lat nie zmieniło .
Pokoje dla NFZ ciągle te same
Wyżywienie podobne
54 zabiegi
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: lubelanka64 »

Będąc w Kołobrzegu miałam okazję rozmawiać z Panią która była w Arce-Mega, nie mylić z Arką hotel. Arka-Mega usytuowana jest bliżej miasta i składa się z kilku baraków. Wyżej wspomniana Pani bardzo narzekała na warunki bytowe, nie będę cytowała jej opisów, była mocno zawiedziona, że osobom starszym przydziela się takie sanatoria, rozważała skrócenie pobytu i powrót do domu. Nie miałam podstaw aby sądzić iż Pani należy do osób rozczeniowych, poprostu chciała się wyżalić opisując faktyczne warunki pobytu.
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: kama »

Czytając posty, zastanawiam się w którym momencie wiadome jest do którego sanatorium (Arka Mega na Sułkowskiego czy Mega na Kościuszki) się trafia, jeśli na skierowaniu podana jest ulica nazwa ośrodka.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: darek »

SKIEROWANIE wystawiane przez NFZ
Brzmi

ARKA-MEGA -Kołobrzeg

Ważna JEST ULICA gdzie zostaniesz ZAKWATEROWANA

Protoplastą jest MEGA na Kościuszki

Nie zgodze się z opinią ,że MEGA na Kościuszki to.........
FAKT jest to obiekt wybudowany w latch przełom 70/80 z gruntowną Modernizacją na początku tego stulecia spełniające wymagania i kryteria DOBREGO HOTELU 3 ***
Jest tam dobra baza zabiegowa
Na zabiegi mokre plus basen kuracjusze ..Nadal dowożeni są busem do Arki na ..Sułkowskiego

MEGA to zaciszne sanatorium byłem tam 2x i uważam że Był to jeden z lepszych pobytów

ARKA
Na Sułkowskiego to Moloch Fakt niby obiekt 4*** ale bez ikry , bez imienny .
KONSORCJUM gdzie liczy się ..kasa i Bogaty Gość KOMERCYJNY
kuracjusz z NFZ to niestety gorszy sort
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: kama »

Darek, dzięki za info.
Ewa1204
Posty: 1
Na forum od: 09 sty 2023 11:09

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: Ewa1204 »

Dzień dobry, właśnie jestem w Arce drugi tydzień. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko na miejscu. Wspaniała lokalizacja. Jedzenie dobre i wystarczające, nie takie jak dla gości komercyjnych ale zadowalające. Prawie wszyscy mili, uprzejmi. Jedynie cień na całość rzuca pani doktor, która jest wręcz odpychająca. Tracą na tym wszyscy. Pacjenci bo są niezadowoleni a nawet Arka, bo masaże musiałam wykupić sobie gdzie indziej, bo w Arce pani doktor się nie zgodziła. Ponoć z powodu wysokiego ciśnienia, ale bardzo gorące kąpiele i okłady mi zapisała. Mimo pani doktor jest tu super. Wrócę z pewnością Ewa z Warszawy
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: ewiko »

Witaj Ewo , dziękuję za ten opis. Z całą pewnością , będzie przydatny innym kuracjuszom. Ja niebawem będę wydzwaniać o zwroty , i wezmę pod uwagę również ARKĘ. Bardzo Cię proszę , żebyś napisała , jak długo czekałaś na przydział sanatorium. Pozdrawiam , i dobrych skutków po zabiegach życzę.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Ewa pewnie opisała Arkę a nie Arkę Mega na Kościuszki, o której temat ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Arka Mega Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Marzenko , tez sie zastanawiałam o której Arce pisze Ewa , i też myśle , że o tej Medical SPA , no ale pisze .... ...." wspaniała lokalizacja " :roll: a ta Arka to przecież totalne odludzie ;)

Zgadzam się całkowicie z opinią Darka :)

Też niedługo będe dzwonić o zwroty i Arka na Sułkowskiego jest na mojej czarne liście .... z powodów o których pisze Darek i z powodu położenia na peryferiach Kołobrzegu :?
ODPOWIEDZ