Kudowa Zdrój- Zacisze

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
iron maiden
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3639
Na forum od: 16 lip 2015 10:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: iron maiden »

Sanatorium w centrum Kudowy malutkie około 60 miejsc większość pokoi to pokoje trójki lub czwórki jest na pewno jedynka na trzecim piętrze,posiłki skromne ale jak dla mnie smaczne catering z sanatorium Polonia gdzie robimy wszelkie opłaty za telewizor w trójce 95 zł.
Zabiegi są w parku zdrojowym w paru budynkach i gimnastyka w basenie w sanatorium dla dzieci Jagusia jeśli będzie wyremontowany skrót to spoko a jeśli to trzeba chodzić na około panie na recepcji bardzo nieprzyjemne ulubiona odpowiedz to tam jest napisane,czajnik na korytarzu i mała lodówka.
Bardzo ładny park zdrojowy a za stawem już granica i czeski sklepik oraz sklep z wyszynkiem 4 zł zimne ciemne jasne do wyboru oraz po polskiej stronie smażalnia pstrąga.
Dużo wszelkiego rodzaju wycieczek organizowanych przez biura podróży polecam przejażdzkę po Kudowie z przewodnikiem wyjazd spod Poloni
tylko trzeba się wcześniej umówić.Dużo pokus dla łasuchów wszędzie lody kawiarenki knajpki tańce w Bristolu chyba najlepsze w Raju i najmniej popularne w Kosmicznej niezły ciuchland najdrożej w piątki najtaniej w czwartki.Do Czeskiego Nachodu polecam indywidualną wycieczkę busem jeżdzą często 3 zł bilet i pub Murphy 23 korony napój jasny .Można zrobić grilla zrobiliśmy zrzutkę wyszło po parę złotych na głowę za grill sztućce talerzyki keczup musztarda a kiełbasa we własnym zakresie.Jak ktoś ma jakiś pytania postaram się odpowiedzieć też na początku byłem nastawiony pesymistycznie a okazało się że fajnie spędziłem te 21 dni .
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: forumowicz »

Ironie , podziękowanie Ci się należy i :kwiat:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: jacky6 »

iron maiden pisze: 02 lip 2019 16:18 Sanatorium w centrum Kudowy ...
Zabiegi są w parku zdrojowym w paru budynkach i gimnastyka w basenie w sanatorium dla dzieci Jagusia ...
Dużo pokus dla łasuchów wszędzie lody kawiarenki knajpki tańce w Bristolu chyba najlepsze w Raju i najmniej popularne w Kosmicznej.
Do Czeskiego Nachodu polecam indywidualną wycieczkę busem.
Można zrobić grilla zrobiliśmy zrzutkę ...
... też na początku byłem nastawiony pesymistycznie a okazało się że fajnie spędziłem te 21 dni .
Pozdrawiam.

Miałem miejscówkę po Tobie ale wykręciłem się "sianem".
Zimową porą to nie za fajne bieganie za zabiegami po parku, letnią porą udało Ci się.
Na zamku w Nachodzie byliśmy dzisiaj - busy nie były nam na rękę ...
Z tym grillem to też zimową porą pozostałby w marzeniach.
Chwała Bogu i dzięki Niebiosom że udało Ci się.
PS - zapisuj się już do nowej kolejki.
Pozdrawiam

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
iron maiden
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3639
Na forum od: 16 lip 2015 10:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: iron maiden »

Dzięki do kolejki zapiszę się pózniej termin mi wypada w przyszłym roku na święta przeczekam do wiosny a w przyszłym roku spróbuję z zusu.
Pokój miałem trójkę ale byliśmy w dwójkę w dużym słonecznym pokoju a zapłaciłem jak za wieloosobowy.
Pozdrawiam
Iwona87
Posty: 4
Na forum od: 08 lip 2022 16:55

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: Iwona87 »

Witam jakie są dopłaty do pokoju czy przydział jest na miejscu jak to wygląda. Ile mniej więcej zabiegów jest na dzień.Jade w połowie sierpnia narazie to kiepsko to widzę
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: GIENIA »

Skoro pytasz o dopłaty , rozumiem , że to turnus z NFZ ...
Dopłata zależy od standardu pokoju .... oto cennik .

Pokój jednoosobowy z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym ...... 40,90 zł
Pokój jednoosobowy w studiu ...................................... 37,40 zł
Pokój jednoosobowy bez pełnego węzła higieniczno-sanitarnego ...... 33,20 zł
Pokój dwuosobowy z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym .......27,30 zł
Pokój dwuosobowy w studiu .............................................24,90 zł
Pokój dwuosobowy bez pełnego węzła higieniczno-sanitarnego ...... 19,50 zł
Pokój wieloosobowy z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym ...... 14,80 zł
Pokój wieloosobowy w studiu .............................................13,60 zł
Pokój wieloosobowy bez pełnego węzła higieniczno-sanitarnego ...... 11,90 zł

Z NFZ przysługuje 54 zabiegi .... odlicz dzień przyjazdu , zazwyczaj i wyjazdu , niedziele , ewentualnie 15 sierpień , jako dzień świąteczny .... pozostaje ok 15 - 16 dni zabiegowych , czyli , ok 3 ... 4 zabiegi dziennie :)
tynka
Posty: 3
Na forum od: 05 paź 2022 18:14
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: tynka »

który pokój najlepszy w ZACISZU Kudowa Zdrój?
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Kudowa Zdrój- Zacisze

Post autor: anezobk »

Pokój nr 13 na pierwszym piętrze z balkonem.
ODPOWIEDZ