Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Piotrek45 »

Pinezka.I o to chodzi, aby było miło i przyjemnie, oraz żeby zostały same przyjemne wspomnienia, po powrocie do codzienności 😉😁. Dziadek przejrzałem mapę satelitarna, więc już wiem jak tam dojechać, jedynie co do parkingu to dokładnie nie wiem gdzie ma Zimowit, ale na miejscu się dowiem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: jan19557 »

Przepraszam za błędy , faktycznie balkony są na 2 a ja mieszkałem na 3. Ktoś pisał o Stomilu i stąd ten błąd. Parking Zimowita jest na dole bez żadnych gwarancji jeśli chodzi o uszkodzenie samochodu tym bardziej że praktycznie nad całym parkingiem są duże drzewa.
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Dzia_dek z tym kościołem to ja żartowałam, myślałam że da się to wyłapać :) wybacz :), zamierzam zaparkować na parkingu Eskulapa żeby mieć jak najbliżej aczkolwiek poinformowali mnie że nie ma parkingu pod samym szpitalem ale niedaleko :).

Piotrek heh będzie wesoło :D

Może ktoś jeszcze ma ten sam termin z okolic Lublina to chętnie zabiorę :) będzie raźniej :).
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: jan19557 »

Parking eskulapa jest w takiej samej odległości jak plac przed Picolo. Na parking każdy może wejść bez żadnej kontroli więc zagrożenie jest takie samo chyba że ktoś ma kartę parkingową ti parkuje za friko. Lepiej tą kaske przeznaczyć na przyjemniejsze wydatki.
Emano25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 07 kwie 2018 20:19
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Emano25 »

Jadę do Stomilu ,znam piękny szlak pieszy do Iwonicza ( to dla tych co lubią ruch, piesza wycieczkę).Pozdrawiam.
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam,
Nie miałam czasu zajrzeć ale widzę, że nic nowego się nie zdarzyło :D.
Naprawdę nie ma tu nikogo kto ma ten sam termin co ja w to samo miejsce??? Zaczynam mieć obawy heh :P, liczyłam, że ktoś z okolic ma ten sam termin i będzie towarzyszył w podróży a tu cisza ech.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: jan19557 »

Też miałem takie obawy a na miejscu okazało się ze było z Lublina 6 osób i troje wracało ze mną. Tylko szkoda że nie masz z kim jechać tam bo bus jest na miejscu około południa.
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam,
Właśnie Janie szkoda że nie ma tu nikogo z Lublina lub okolic kto ma ten sam termin w to samo miejsce bo byłoby raźniej jechać. No cóż, wyjazd zbliża się wielkimi krokami a ja mam coraz więcej obaw heh. Zapewne te obawy zostaną rozwiane jak tylko tam dotrę no ale na tę chwilę są heh.


Pozdrawiam
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Piotrek45 »

Przykro mi, że nkt się nie zgłosił do wspólnego wyjazdu z twojej okolicy. Głowa do góry, na miejscu wszystko się rozjaśnia. Miłej podróży
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam ,
Dziękuję Piotrze :) Dojechałam bez problemu, auto zostawiłam w jakichś "krzakach" przy uzdrowisku heheh :lol: . Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć jak jest bo zmęczenie dało w kość. Daj znać jak dojedziesz to porównamy miejscówy :D .
ODPOWIEDZ