Oblęgorek -Busko Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Reginis1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 wrz 2019 14:54

Re: Oblęgorek -Busko Zdrój

Post autor: Reginis1 »

A co to ma być? Piszesz o otwartym forum i o możliwości prezentowania swojego zdania, a jednocześnie mnie pouczasz niewiadomo co mając na myśli?
masz problem to rozwiązuj go sam a nie uogólniaj i wciągaj w to postronnych osób
. Przemyśl swoje zachowanie, bo to co zaprezentowałeś wydaje się być usiłowaniem cenzury oraz zwykła uzurpacja co do tego co mam robić, a czego nie robić. Szkoda.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Oblęgorek -Busko Zdrój

Post autor: Kleinehexe »

Reginis1, dzięki, że się podzieliłeś swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Szkoda, że Twój pobyt nie był udany. Mam jednak mieszane uczucia, co do przyczyn takiego stanu. :?
A stwierdzenie:
Reginis1 pisze: 23 cze 2022 19:01 Nie reagując na zło stajesz się współwinny. :oops:
czy ono przypadkiem nie jest pouczaniem? Można nawet pójść krok dalej i stwierdzić, że to jest oskarżenie. Też warto to przemyśleć...
Gieniu :kwiat: , spotykasz takich ludzi mało, dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do świata. To się udziela i kreuje Twoją rzeczywistość. 😊
Reginis1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 06 wrz 2019 14:54

Re: Oblęgorek -Busko Zdrój

Post autor: Reginis1 »

Można udawać, że zło nie istnieje i żyć w ułudzie. Wielu tak czyni, ja nie potrafię i nie chcę. :mrgreen:
ODPOWIEDZ