Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: malgorzatas »

No i po meczu..przegrywamy z USA 3 do 1 :evil:
Jutro znowu gramy i to z Argentyną. ....o 5,20 rankiem :D
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: ka_jak_kazimierz »

- malgorzatas- dziś znów to słyszałem, choć morze rzadziej nieco. Wkurza mnie, bo nie potrafię wyjaśnić dokładnie o co mi chodzi 🙁😔. To jeden z takich przerywników puszczanych przez DJ-a między akcjami, tylko zastanowiło mnie, że wszędzie taki sam. I nowy, słyszę go od niedawna.
Ale to pryszcz, zostawmy to😁. W końcu ważne żeby znowu z jakimś krążkiem wrócić 😉🎖
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: malgorzatas »

Kazimierzu juz wiem o co Tobie się rozchodzi...taki okrzyk czy radość jest po każdej udanej zagrywce,bloku...czy przesuniętej krótkiej...

Dzisiaj wygraliśmy z Argentyną..ale mało brakowało...aż nie myślę co będzie z Brazylią czy Rosją no i Włochy jutro...ale trzeba budować nowy skład młodszy...bo po Igrzyskach dużo Mistrzów odejdzie...33 lata to już wiek nie do grania....

Pozdrawiam czytających,zaglądających i oczywiście kibiców...chociaż widzę że tylko my tutaj jesteśmy... :lol: :lol: :lol: :lol:

Miłego dnia :kwiat:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: ka_jak_kazimierz »

A przyznam, że nie uchwyciłem tej prawidłowości co do momentu pojawiania się tego motywu 🤔. Jutro zwrócę na to uwagę. ( Podobno to objaw chorobowy, gdy taką pierdoła się przyczepi 😢😠 ).
Dobrego dnia
Jutro długa niedziela ☺
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: moderator »

Kazimierzu, w tym sezonie na wszystkich imprezach puszczają te przerywniki. Są ujednolicone niezależnie gdzie odbywają się zawody. Mnie osobiście nie przekonują ale taka pewnie była decyzja FIVB.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: malgorzatas »

Wygrywamy z Reprezentacją Włoch 3 do 0..
Dzień Dobry i spokojnej niedzieli...
Teraz dopiero mecz 9 października :D
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: ka_jak_kazimierz »

moderator pisze: 05 paź 2019 21:57 Kazimierzu, w tym sezonie na wszystkich imprezach puszczają te przerywniki. Są ujednolicone niezależnie gdzie odbywają się zawody. Mnie osobiście nie przekonują ale taka pewnie była decyzja FIVB.
Pierwszy raz zwróciłem na to uwagę gdy dziewczyny w Korei grały. Sądziłem że to tamtejszy azjatycki wymysł... Ale to faktycznie może być genialny plan panów z centrali. Czyli nie tylko wariackie terminy ale i coś takiego? A nasze "Sokoły" ? A " W stepie... " ? Może trafią na zakazaną listę gdyby u nas coś się odbywało? 🤔🙁😠
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jutro Rosja.
Jak zwykle mecz z dodatkowym dreszczykiem, chociaż - gdyby grał jeszcze Spiridonow... Bardzo bym chciał zobaczyć co by miał mu do powiedzenia nasz kapitan. Bo okazja z pewnością by się nadarzyła. Ale poważnie to lepiej że tej miłej twarzyczki już nie oglądamy. Emeryci - meczyk na żywo, reszta - powtóreczka 😁
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: malgorzatas »

Kazimierzu :kwiat: dzisiaj bardzo wyraźnie słychać doping...ale mi to nie przeszkadza,byle Chłopaki wygrali :D
Z pozdrowieniami :kwiat: :kwiat:

Bardzo spokojnie dzisiaj komentuje Pan Kadziewicz...bez nerwowej atmosfery......
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Puchar Świata w siatkówce mężczyzn 2019

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Tu gdzie kończę sezon nie mam Polsatu, ale Kadziewicza lubię za ten jego styl komentowania. Dużo wie, nie gwiazdorzy, inteligentny. A my cieszymy się z kolejnej wygranej. Jest Ok.
ODPOWIEDZ