Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Krzysztof 30 »

ale jeszcze mam jakieś z 4 m-ce to może skończą remonty ....a z resztą nie ważne ilę bede jechał najważniejsze żeby w Ustce. :D
ale ja jadę z Łodzi na noc a w Ustce jestem ok 7 rano to może nie ma tam jeszcze dużego ruchu
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: dorotka65 »

lawenda pisze: 13 kwie 2022 21:38 O.... widzę że jakiś ruch się zrobił ..... nowe przydziały....fajnie. Gratuluję .:D A najważniejsze, że wszyscy zadowoleni. :D
A ja wreszcie spadłam poniżej 1000. Numerek na dziś 919. Powolutku, ale do przodu. 8-)
Jak dla mnie to mogłaby być Ustka, Krynica, Szczawnica, Kołobrzeg, Inowrocław również ..... byleby mieli dobrą bazę zabiegową z kriokomorą. ;) Ale się rozmarzyłam. :lol: :lol:
Witam,u mnie ponad 2000 przede mną, ale już coraz bliżej.Widzę ,że mam podobne marzenia co do miejsc.Pozdrawiam i życzę fajnej miejscówki. :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23853
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: grazynamackowiak »

Witam :kwiat:
Przydział Szczawnica 16.05.22-6.06.22 ,zadowalające miejsce wyjazdu :)
Okres oczekiwania Wlkp NFZ 16 miesięcy 8-)
Czas pożegnać ,dział w poczekalni :o
Przydział numerek zapisany 1014 ,dla informacji :o
Oczekuję może ktoś do wyjazdu , do Szczawnicy dołączy 8-)
Zadowalających przydziału ,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: lawenda »

Grażynko dziękujemy za dotrzymanie nam towarzystwa i życzymy udanego pobytu. :) No i najwyższy czas odkurzyć walizkę. :D
A my cierpliwie czekamy dalej. :) Mój numerek na dziś to 870.

Dorotko65 znalazłoby się jeszcze kilka ciekawych miejscówek, ale w tych które wymieniłam nigdy nie byłam w sanatorium, więc może los (znaczy NFZ) :lol: spełni nasze marzenia. :lol: Ale jak tak pomyślę..... to w wielu miejscowościach uzdrowiskowych jeszcze nie byłam. :lol: Pomarzyć fajna rzecz...... ;)

Wszystkim oczekującym i tym którzy już na walizkach życzę zdrowych i spokojnych Świąt.
Zajrzę dopiero po świętach.

Pozdrawiam. :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Pietka 50+ »

Jadę ....Ciechocinek :D 23.06.2022 - 14.07.2022 Turkus przy Zdrojowej 7 . To chyba jakiś oddział. Nic o nim nie wiem, ale wiem jedno - rower biorę pod pachę :lol: . Straszliwie sie cieszę !!! Tężnie, lasy, moje drogi oddechowe w końcu odetchną pełną piersią ! Dostałam przydział przy numerze 1336 - oddz. śląski
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: dani888 »

Pietka , Turkus to oddział Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego , oddzielny budynek .
Jak dzwoniłam do KSU to Pani powiedziała mi , że w tym budynku pełen luz , nie ma rygoru jak
w budynku głównym :) . O ile pamiętam to na zabiegi i do stołówki chodzi się do budynku głównego .
Aha , ta kobietka namawiała mnie na przyjazd prywatny właśnie do Turkusu :lol: .
Masz fajny termin więc powinno być ok . Jeśli będę w tym terminie w Ciechocinku - dam Ci znać ,
może zahaczymy gdzieś o siebie . Ale muszę poczekać jeszcze kilka dni . Pozdrawiam :kwiat: .
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Pietka 50+ »

Dani888, bardzo dziękuję za info :kwiat: To ja z góry zapraszam na coś ... dobrego ? :D Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo trzeba się będzie nacieszyć najdłuższymi dniami .
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Krzysztof 30 »

32fa843bd0e2063e2b48783286c495df.jpg
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Narewka »

Właśnie mija 35 m-cy czekania i nr mam 3400. Koleżanka,która składała 2 tygodnie wcześniej,już dostała ,zaliczyła i jutro kończy turnus.A ja czekam,ale czekam na cieplejsze dni,bo nie lubię zimna.Ale numerki ładnie spadają,to może będzie morze..
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2022

Post autor: Narewka »

Właśnie mija 35 m-cy czekania i nr mam 3400. Koleżanka,która składała 2 tygodnie wcześniej,już dostała z nr 7000 ,zaliczyła i jutro kończy turnus.A ja czekam,ale czekam na cieplejsze dni,bo nie lubię zimna.Ale numerki ładnie spadają,to może będzie morze..
ODPOWIEDZ