Iwonicz-Zdrój "Piast"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ruda
Posty: 1
Na forum od: 10 sty 2020 00:08
Oddział NFZ: Lubelski

Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: Ruda »

Witam,
dostałam przydział z NFZ do "Piasta" w Iwoniczu-Zdroju (26.03-16.04.2020). Nie znalazłam o nim żadnych aktualnych opinii. Te sprzed kilku miesięcy są raczej kiepskie... Jest tak źle, że nie chce się nawet pisać? :?
Może jednak jakaś nutka nadziei?...
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: jan19557 »

Mieszkałem po sąsiedzku w Stomilu i byłem tylko przy recepcji. Wyglądało schludnie ale obsługa niezbyt uprzejma. Kiedyś chcieliśmy odwiedzić sąsiadów na tańcach i nie wpuszczono nas a oni do nas przychodzili każdego dnia. Drugim razem poszedłem do nich z prośbą aby na 10 min. stanąć na ich podjeździe autkiem i nie pozwolono mi. Jeden plus to lokalizacja
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: Dzia_dek »

Ruda, pod tym linkiem masz zebrane wszystkie opinie o tym obiekcie.
Niestety nie należą do świeżych, mało tego czytając te stare ma się wrażenie, że jest tam coraz gorzej.
Trudno znaleźć nową, pozytywną opinię. Kiedyś /2014/ było tam całkiem fajnie, ale to już jest historia.
Teraz nawet zabiegi są w godzinach popołudniowych. Akurat wtedy gdy pozostali kuracjusze mają wolne.
W ramach jakiejś nutki nadziei, to proponowałbym spróbować przesunąć termin wyjazdu. Wtedy czasami
zmieniają też miejsce pobytu. Myślę, że warto zaryzykować.
Marek Konpa
Posty: 1
Na forum od: 12 mar 2021 19:49
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: Marek Konpa »

jestem w tym sanatorium pierwszy raz ale i ostatni nie wiem czy wytrzymam do końca turnusu jedzenie jak dla osób z Oświęcimia zaplecza do rehabilitacji żadnego takie zabiegi to w każdym ośrodku zdrowia a dyrektorka to nawet na sprzątaczkę się nie nadaje chamska do tego stopnia że wszystkie rozumy zjadła i dla tego tak słabe jedzenie marzec 2021
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: anezobk »

Współczuję. :( Jakoś Iwonicz słynie z tego ,że jedzenie maja liche. Nawet problem ten był poruszany w gazecie Rzeszowskiej na jesieni 2020r.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: jan19557 »

Wszystko zależy od tego kto pisze . Ja byłem 2 razy w Iwoniczu i nie narzekałem na ilość i jakość jedzonka.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: p-siak »

Zależy chyba też kto ma jakie BMI.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: anezobk »

Do ogromnych nie należę,68 kg czystej wagi przy wzroście 164 . :lol:
WYBORCZA pl. RZESZÓW
"Uzdrowisko Iwonicz-Zdrój
Gotowana marchewka z kiszonym ogórkiem. Kuracjusze uzdrowiska Iwonicz-Zdrój skarżą się na wyżywienie
Anna Gorczyca
5 października 2020 | 07:30""
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: Dzia_dek »

Nie powinno powielać się tego artykułu; jest napisany nierzetelnie, mało profesjonalnie, nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Dla jednego kuracjusza zapomnieli zamówić ośmiorniczek i zrobiła się taka afera, że trzeba było polecieć do prezesa i jeszcze fotki
wysłać do "Wyborczej". Sprawa dotyczy sanatorium "Stare Łazienki", więc nie rozumiem co to ma do "Piasta"? Obiekt ten nie należy
do Uzdrowiska, więc nie "korzysta" z ich kuchni. Jak dla mnie ten artykuł napisała osoba, która "połknęła" skargę jakiegoś kuracjusza,
nie bardzo mając pojęcie o czym w ogóle pisze. Na 13 obiektów sanatoryjnych zaledwie sześć należy do Uzdrowiska Iwonicz S.A.
Zainteresowanym napiszę, że sanatorium Uzdrowiskowe "Piast" należy do Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.
Można dodać, że opinie o tym obiekcie, z każdym rokiem są coraz mniej zachęcające do spędzenia tam turnusu.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz-Zdrój "Piast"

Post autor: anezobk »

"Współczuję. :( Jakoś Iwonicz słynie z tego ,że jedzenie mają liche...., nie piszę o Piaście ,tylko wymieniłam miejscowość.
Marchewka z ogórkiem kiszonym to danie serwowane na dietę lekkostrawną w Excelsiorze byłam w październiku to wiem. Żywienie wiele do życzenia,
także nie ma co się burzyć.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ