życiowe reminiscencje przed północą

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Princi , Świnoujście przed Tobą :) zaniesie, zaniesie

Czarodzieju proszę nie materializuj :oops:
Czyżby te gąski w kapeluszach słomkowych chodziły ?
nawet jak zboczysz to bierz azymut na latarnię .
Jeśli Czarodziej jest tam po raz 6 , to znaczy , że coś jest w tym Świnoujściu 8-)
Jak to strasznie daleko ode mnie :roll:

dobrego odpoczynku :)
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Jak to dobrze że za chwilę wracam, :D do domu....nie lubię pisać z fona bom ślepy...ale po powrocie,obiecuje - że trochę pospamuje...bo forum czytałem ,ale nie pisałem :D pozdrawiam. Czarodziej :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: ewasz »

Princusi, nie rycz, mnie też jeszcze nie zaniosło tam chociaż mieliśmy zakładowe ośrodki...
Wybierzemy się razem ☺️😘
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Jednak nie zginął , na promenadzie nie rozdeptały gąski , fale Go nie porwały ;) :lol:
ciekawa jestem jak teraz będzie czarować :P :lol:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

hahaha :lol: dobre
Jednak nie zginął , na promenadzie nie rozdeptały gąski , fale Go nie porwały ;) :lol:
ciekawa jestem jak teraz będzie czarować :P :lol:
hmmm, cały czas się zastanawiam..czy jeszcze warto... :( kopać się z koniem...

na promenadzie bywałem - jak musiałem,
przecież, pisałem..że zbaczałem.. :lol:
zbaczałem i zboczałem... :o :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

cd.

wolałem chodzić boso po plaży, niż po promenadzie, bo tam około 80 kilka procent to niemieccy turyści... :o
i żar lał się z nieba, nad morzem chłodniej było.. :roll: i ciszej bez szwargotania :lol:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

cd. jako , że Czarodziej ślepy :lol: i nie lubi pisać z fona ,czytał forum, paczał :lol: i rozumował...a gupi chyba nie jest :shock: dojrzał...więc..

gwoli wyjaśnienia jednemu abderycie, oba słowa są równoznaczne i oznaczają ..skręcenie z utartego szlaku, drogi...NIE ZBOCZENIA !!!
(Moja Pani od polskiego, w której notabene się podkochiwałem,a różnica wieku nie była duża, pewnie teraz byłaby dumna, z moich wywodów :lol: :lol:) Jak powyżej wymieniony abderyta sugerował, wklejając ,nibyśmieszny homofobiczny wierszyk o Ciechocinku, pod moim postem, w zawoalowany sposób sugerując moją orientację seksualną, a to Bystrzak :lol: :lol: :lol: ...bawmy się dalej w ten sposób :shock:
teraz ja się pobawię w Sherlocka ..Czarodzieja :mrgreen: wiersza ałtor -wowes - jak sam o sobie napisał, jestem pełen podziwu dla ałtora, o 9 01 zarejestrował sie na forum , by następnie błysnąć,( tak go przypiliło) już o 9 07 tym homofobicznym wierszykiem....no jaki ałtor, takie dzieła, takie rozumienie...słów ZBACZAM :D :D :D

mnie nie można obrazić, pisałem wcześniej...Czarodziej wszystkich ludzi kocha, nawet tych złych :serce: bo ma szacunek do istoty człowieczeństwa i wie co to tolerancja :serce: a na tym forum wciąż się spotykam z agresją, nietolerancją , atakami....

komuś znów przeszkadza...żę jestem piękny, miły, mądry i elokwentny, bogaty i och ach...ia ja, nie mam zamiaru za to przepraszać nikogo :lol:


zobaczymy, czy jest na forum TOLERANCJA , bo ten post to nie żaden atak na kogoś , tylko, takie moje przemyślenia z obserwacji...

cd.moich obserwacji niedługo... :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Bibi2 »

Hmm,
zboczałeś i zbaczałeś :roll: , jakoś tak mam skojarzenia boczniakowe ;) :lol: :lol:
Nawiasem mówiąc uwielbiam boczniaki , smażone mmmniam , a flaczki też smaczne , o właśnie zrobię je dla zięcia 8-)

Czarodzieju , to teraz masz pięty jak pupcia niemowlaka , wszak piasek morski ma właściwości pumeksu ,
same korzyści z tych spacerów :)

Wczoraj to tak trochę rozmyślałam przed północą, ale te moje rozmyślania nie nadają się do publikacji,
ważne , że jeszcze człowiek chce i może myśleć :?

Jak to dobrze, że ja czterokopytna nie jestem :lol:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Czarodziej pisze: 31 sie 2022 17:58 żę jestem piękny, miły, mądry i elokwentny, bogaty i och ach...ia ja, nie mam zamiaru za to przepraszać nikogo :lol:
jak rozwinę tę myśl, to może wyjdzie to zarozumialstwo ze mnie ;) a takiej opinii nie chciałbym...najwyżej pewny siebie bywam i pyskaty :shock: :lol:

piękny, bo pięknie, z pokorą się starzeje...choć ciągle " kiełbie we łbie" :twisted: , ale do Piotrusia Pana raczej mi daleko :D zawsze wolę wesołość niż smuty sianie, dyskusję niż obsmarowywanie...
miły , bo jestem uprzejmy i grzeczny :D , ale dowalić złośnikom też potrafię....ironią, grą słów czy jakąś rymowanką... :P
mądry, bo ze 2 książki co najmniej przeczytałem ze zrozumieniem i uważam że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania oprócz posiadanej wiedzy - też doświadczenia, a to mam spore.... ;)
elokwentny, bo staram się jasno i zrozumiale wyrazić swoje myśli, uwielbiam dyskusje na rzeczowe argumenty, choć potrafię zagadać na śmierć... :oops:
bogaty , w doświadczenie życiowe, z racji przebywania w różnych miejscach i odkrywczego podróżowania w młodości :lol: :lol: :lol:

a ochy i achy.., no cóż, te mam wyłącznie dla Pań :kwiat: , choć wiele innych rzeczy jest w stanie mnie porwać i zachwycić... :)

i na koniec...przepraszać potrafię :serce: jeśli trzeba.

i miewam problemy, bo gdy inni przechodzą dalej, ja przystaję z pytaniami...tak mnie wychowano...taka natura Czarodzieja...

lecz kopać się z koniem nie zamierzam, są granice... :roll:
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: życiowe reminescencje przed północą

Post autor: Czarodziej »

Bibi2 pisze: 01 wrz 2022 09:41 Hmm,
zboczałeś i zbaczałeś :roll: , jakoś tak mam skojarzenia boczniakowe ;) :lol: :lol:
Nawiasem mówiąc uwielbiam boczniaki , smażone mmmniam , a flaczki też smaczne , o właśnie zrobię je dla zięcia 8-)

Czarodzieju , to teraz masz pięty jak pupcia niemowlaka , wszak piasek morski ma właściwości pumeksu ,
same korzyści z tych spacerów :)

Wczoraj to tak trochę rozmyślałam przed północą, ale te moje rozmyślania nie nadają się do publikacji,
ważne , że jeszcze człowiek chce i może myśleć :?

Jak to dobrze, że ja czterokopytna nie jestem :lol:
wychodzi Bibi :kwiat: , żę należysz do wyjątkowo odważnych osób, reszta jakoś chyba boi się cokolwiek komentować... :? nawet ochrzanić, czy coś ..
boczniaki uwielbiam , ten specyficzny smak mi bardzo podchodzi, a jakie zdrowe 8-)
Wczoraj to tak trochę rozmyślałam przed północą, ale te moje rozmyślania nie nadają się do publikacji,
ważne , że jeszcze człowiek chce i może myśleć :?
bardzo mądre spostrzeżenie,że jeszcze człowiek chce i może myśleć...
Jak to dobrze, że ja czterokopytna nie jestem :lol:
a gdzieżbym śmiał ...kopać ??? eeee tam...coś innego, to mi przeszło przez myśl...ale jak tu powyżej ujęłaś...te moje rozmyślania nie nadają się do publikacji ;) :lol:
ODPOWIEDZ