Turnusy rehabilitacyjne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Felice »

Siostra w ubiegłym roku była w Lwigrodzie, wróciła zachwycona. Świetne turnusy ma Nida w Busku... pewnie jeszcze wiele znalazłoby się. Tak jak pisze Samosia, najlepiej przejrzeć ofertę i na coś zdecydować się indywidualnie.
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: MaryKate »

Jeżeli komuś zależy na zabiegach to w sanatoriach mają najlepszą ofertę , można jeszcze sonie dokupić jakieś zabiegi ponad cenę , ośrodki wypoczynkowo - rehabilitacyjne nie maja tak szerokiej bazy zabiegowej . Ja jeszcze nigdy nie korzystałam z żadnego biura sama wszystko załatwiam . Choć są ośrodki które przyjmują tylko grupy , choć może gdyby mi bardzo zależało na jakimś miejscu lub ofercie które które proponuje organizator to pewnie bym pojechała. :)
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: BarbaraB64 »

MaryKate właśnie to miałam na myśli co napisałaś ,jak priorytetem są zabiegi to wybierać raczej turnusy organizowane przez sanatoria gdzie baza zabiegowa jest szeroka i jak dostanę dofinansowanie to właśnie będę za takim turnusem się rozglądać ,póki co mam nadzieję na wyjazd do sanatorium jak uzdrowiska się otworzą bo miałam w październiku jechać .
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: dorotka65 »

Asiu,z czystym sumieniem mogę polecić Krynicę Zdrój Silesia,byłam 2 razy i pewnie to nie koniec.Dobry jest Jubilat w Wiśle,ale tam byłam z 8 lat temu.Krynica mi lepiej odpowiada.Sanatorium Limba Piwniczna Zdrój także w/g mnie jest godna polecenia,Sanatorium Leśnik-Drzewiarz oraz Continental w Krynicy Zdrój,w tych 3 obiektach byłam z NFZ.Wszystko zależy czego oczekujesz i ile możesz za turnus zapłacić.Z obiektów nad morzem byłam w Dziwnówku w Jantarze oraz w Dzwirzynie w Bryzie.Bardzo dobra rehabilitacja była no i baseny.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: sztani »

Dziękuję za barrrrrrdzo wyczerpujące odpowiedzi. W dalszym ciągu można liczyć na Super Forumowiczki . przyznam ,ze nie spodziewałem się takiego od zewu . Jako ,że mieszkam blisko morza to zdecydowanie wolę góry,klimat mi odpowiada . :kwiat: :kwiat: :kwiat: :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: violet58 »

https://empatia.mpips.gov.pl/dla-swiadc ... a-osrodkow
Tutaj drogi kolego, ośrodek możesz sobie wybrać nie tylko pod kątem lokalizacji, ale również w zależności od schorzenie lub modnych ostatnio "schorzeń współistniejących"
Pozdrawiam serdecznie, nieustannie zdrowia życząc :kwiat: V58
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: jan19557 »

Właśnie zrobiłem wstępną rezerwację do Sanvitu w Iwoniczu w dn. 30.06-14.07 z PFRONU i złożyłem papiery. Zostaje czekać na decyzję. Do świąt powinno się wyjaśnić.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Hipokryt »

Ja również właśnie zrobiłem wstępną rezerwację i przelew zaliczki na turnus rehabilitacyjny 🙂
Termin taki sam jak u jana1957, lecz miejsce inne. Również czekam na decyzję PFRON-u 😉

Kto następny ujawni taką radosną nowinę :?:
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: BarbaraB64 »

Ja na razie nic nie rezerwuję bo pojadę tylko wtedy gdy dostanę dofinansowanie , jak już będę wiedziała jaka jest decyzja to wtedy rozejrze się za czymś .
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Chmurka07 »

Mam zamiar złożyć jutro wniosek do PFROn-u [ po raz pierwszy w życiu}. Proszę powiedzcie mi czy mam już rezerwować gdzieś miejsce czy dopiero po zaopiniowaniu wniosku?Jak to wszystko działa????
ODPOWIEDZ