Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Dziś w Świnoujściu, słoneczko wyszło w południe.... Zdjęcia ze spaceru...
Załączniki
IMG_20230202_135800.jpg
IMG_20230202_141447.jpg
IMG_20230202_141414.jpg
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Ergo ja nie poszedłem do Graala szukać Biedronki, czy innych marketów, bo doskonale znam Świnoujście.
Może nie wszyscy wiedzą, ale w Świnoujściu przepracowałem cały rok 2021 pracując i mieszkając w Świnoujściu, gdzie wynajmowałem kwaterę prywatną, a później mieszkałem w miejscu pracy, czyli w Sobótce.
Dodam, że po Świnoujściu jeździłem samochodem swoim, prywatnym i służbową skodą.
Nie znałem dokładnej lokalizacji Graala, bo jest usytuowany na bezludziu i dlatego postanowiłem osobiście tam iść pieszo, a nie jechać swoim samochodem, który mam zaparkowany na mieście, żeby Marzence i naszej drugiej koleżance z forum dokładnie opisać trasę do tego ośrodka z centrum promenady , jak i z powrotem przez miasto.
Sam byłem ciekaw, gdzie ten Graal jest :roll: i już go nikomu nie polecę ze względu lokalizację na na za...iu i odległość do centrum strefy uzdrowiskowej.
Dowiedziałem się o nowym miejscu, przynajmniej dla mnie, gdzie można tańczyć przy muzyce na żywo i jest dużo miejsca na parkiecie, bo to duży hotel, ale jeszcze nie sprawdziłem i nie podam nazwy hotelu. :o
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Dzia_dek »

Czyżbyś Zbyszku miał na myśli hotel "Hamilton"? 8-) Jeśli tak - zaglądnij tam bo warto. ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Zbyszku chciałem to na razie utrzymać w tajemnicy, ale nic z tego nie wyszło, a wszystko przez Ciebie :lol: :lol: :lol:
Za szybko kojarzysz fakty i odgadujesz też za szybko moje nie dopowiedziane informacje :roll: :lol:
Mam taki zamiar, ale nie wiem jeszcze, czy tam jest codziennie, bo moja informatorka była w sobotę i w niedzielę.
Problem jest taki, że to dosyć daleko od naszego Bursztynu i powrót musi być szybszy, bo do 22.00 :shock:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Dzia_dek »

Zbyszku latem 2021 grali tam na żywo w środy i soboty. Od Ciebie jest zaledwie 1,5 km, a więc max 20 min. spacerkiem.
Można też zadzwonić na recepcję i wszystkiego się dowiesz bez chodzenia. Jak wspomniałeś o hotelu to się domyśliłem,
o którym piszesz. Przy moim ostatnim pobycie grali jeszcze w hotelu "Radisson", ale muzyka typowo klubowa i imprezy
zaczynały się około północy w soboty. Miejsce trochę niedostępne dla kuracjuszy, którzy muszą wrócić na nocleg o 22. :roll:
p.s. zapominasz chyba, że i mnie bardzo zaciekawiło Świnoujście. Będę tam w tym roku po raz czwarty w ciągu 5 lat,
a, że ciekawski ze mnie "imprezowicz" to zaglądam w wiele różnych miejsc. Np. latem były dancingi na statku, który
o 21 wypływał na redę i tam była impreza taneczna, po której był powrót do portu. Tym statkiem był MS "Princess". ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Felice »

Oj kusicie panowie mili…. Chyba znów pora przybrać kierunek Świnoujście. Tylko kiedy! Luty i kawałek marca zajęty, czerwiec również 🤔. Jeszcze jakieś plany się zarysowują… może uda się ten grafik skorygować.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Felice jesienią,jesienią :) :lol: jak turyści wyjadą...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Felice »

Atinko jesienią? Co na to Brunet ?
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Atina jesienią ma czas :lol: :lol: dopiero :o
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Felice pisze: 02 lut 2023 18:29 Atinko jesienią? Co na to Brunet ?
,,Brunet wieczorową porą,, mówi że jest na tak.... :lol: 8-) tym bardziej że uzdrowisko nieznane
Marzenko widzisz jak to człek zajęty jest :lol:
ODPOWIEDZ