Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Ja mam obiad o 14.00, a kolację o 18.00, to można się spotkać między 15.30, a 17.30 jak Tobie będzie pasowało.
Dzwoń, albo poproszę o sms. :)
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Ok to odezwę się po obiadokolacji
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Witam, skoro jest zainteresowanie zdjęciami, jeśli można, podsyłam kilka zdjęć z wtorku po zachodzie słońca ok. po 16 , lub przed 17 ( nią pamiętam), byłam na drugim spacerze po przyjeździe i pokażę jak wyglądała promenada w Świnoujściu, idąc zejściem z plaży.....Czas zimowy jest, więc ruchu bardzo dużego nie ma i jest spokojnie, słychać muzykę, jak i często spotyka się znajome osoby na promenadzie lub przy morzu....
W Tawernie jest dość zimno, za to dają bardzo dużego grzańca, by można bylo ocieplić się..hi...
Wczoraj w Sobótce bawiliśmy się świetnie z towarzystwem z Trytonu, również i z Niemcami jak i z Bałtykiem.... i zabawa była przewspaniała, zwłaszcza jak tańczyło się w środku kółka i z towarzystwem klaszczącym w ręce....Tryton dziś ma zmianę turnusu i odjeżdżają...Natomiast we wtorek jak zawsze piękne melodie i taneczne wiązanki były w scaliano..i można było bez tłoku świetnie pobawić się, cała sala do dyspozycji..hi..... Bylo ok.25 osób, gdyż zmiana turnusu. Aczkolwiek dowiedziałam się, że w piątek sobota niedziela brakowało miejsc i biletów....bo poprzednie turnusy kończyły swój pobyt i bawiły się....Obecnie ten tydzień jest zmiana ternusow.. Rehabilitację mam tutaj od 24.01, z funduszu, i cieszę się, że nadmorski kurort nas przywitał ciepło i serdecznie. Świnoujście tym razem dla odmiany w moje ferie zimowe, gdyż rok temu bylam też w ferie, ale w Kołobrzegu w Perle Bałtyku.. Chętnie tu powrócę. Jestem trzeci raz w tym samym pokoju i na tym samym łóżku, a czwarty raz w Świnoujściu.... Plaża z wieloma muszelkami, spacery przy malutkiej fali lub bez.... wdychamy głęboko..... Zimową porą można zadowolić się wieloma innymi ciekawymi propozycjami, które oferuje Świnoujście.... A łabędzie przy soacerach wraz z mewami umilają nam czas...
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam 🙂
Załączniki
IMG_20230124_161547.jpg
IMG_20230124_164813.jpg
IMG_20230124_164859.jpg
IMG_20230124_165130.jpg
IMG_20230124_165139.jpg
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Piękne fotki Muzyczko i Zbyszku wstawiacie :D
I jeszcze Tomek dorzucił swoje 8-)

O rety , to Świnoujście staje się coraz piękniejsze :serce: ... promujcie je , promujcie ... warte jest tego :serce:
Może uda mi się je w tym roku odwiedzić ;)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Miło spojrzeć na Twoje fotki Muzyczko. I powspominać długie spacery świnoujskimi, uzdrowiskowymi promenadami. Spacery brzegiem morza w towarzystwie liczbego ptactwa. I te statki na horyzoncie. Ech. Miłego pobytu aktualnie wypoczywającym.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ka_jak_kazimierz »

🎶🎶🍺🍺🍺🍺Cztery piwka na stół... 🎶🎶
Podczas mojej bytności w Świnoujściu w 2013 Pan Jurek jeszcze cieszył nasze uszy🤔
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Wielkie dzięki Wszystkim ... Piękne zdjęcia... Cieszą...
Serdecznie pozdrawiam 🙂
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Ja to już jutro wyruszę na sesję fotograficzną, będę miała czas między zabiegami....z
Mam średnio 3-4 zabiegi dziennie, zaczynam w okolicy 10 i ostatni 18.50....
Kto ma taki cudowny rozstrzał? przyznawać się... :D :D :D :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Malutka chyba przy planowaniu zabiegów biorą pod uwagę też wiek kuracjusza i dla takich jak Ty młodych planują taki rozrzut, że ostatni przed 19.00 :lol: :lol:
Ja że, jestem seniorem i jeszcze osobą niepełnosprawną, a o to pytała pielęgniarka w wywiadzie zaczynam zabiegi o 10.00, a kończę o 13.00 i mało tego kończę zabiegi u siebie w Bursztynie. :lol:
Ktoś kiedyś pisał mi, że orzeczenia o niepełnosprawności w sanatorium nie biorą pod uwagę, a w Świnoujściu biorą, bo tu się chodzi na zabiegi do zewnętrznej bazy zabiegowej. :o
Ale już bez żartów, to faktycznie masz pecha z tym zabiegiem o 18.50
Ja wczoraj po pierwszym dniu zabiegów byłem padnięty i o 21.00 poszedłem spać i jak nigdy spałem 9 godzin, czym sam jestem zdziwiony.
Wczoraj w Świnoujściu po 16.00 zrobiło się wilgotno, bo była lekka mżawka, a mimo to promenada się trochę zaludniła, że nawet Gienia nasz MIM ten w złotym ubraniu wczoraj pozował na promenadzie.
Z tymi zdjęciami Malutka i Muzyczka nie przesadzajmy, bo forum i nasz temat może tego nie wytrzymać, albo Moderator da nam naganę :lol:
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

No nie wiem :D :D jakoś doceniona się nie czuję
Ale cóż....
ODPOWIEDZ