Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jak kończyłem pracę w Świnoujściu w styczniu 2022 r, to kawiarnia w Rybniczance była nieczynna.
W czasie jak zaczął się Covid najemca z powodu braku możliwości działalności zrezygnował i do tej pory nie ma chętnego na wynajem tak dużego lokalu.
Nie wiem, jak jest obecnie, ale wkrótce się dowiem i na pewno napiszę.
Felice racja, bo taka pogoda jak teraz jest zniechęca nawet do spacerów, ale myślę, że jak my tam będziemy, to i pogoda się poprawi nad morzem :lol:
Irenae wiem, gdzie jest Koral, bo to hotel sanatoryjny będący własnością prywatną, a relacje będą i temat już zaczął już żyć i będzie żył dopóki będę w Świnoujściu. :lol:
Myślę, że będziemy załączać też fotki, żeby pokazać Świnoujście tak jak pokazujecie Kołobrzeg. :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Gratki Zbyszku :D
Rozumie, że zapewnili Tobie pokój 1-os :idea: :?:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko, to nie jest takie proste i oczywiste. :roll:
Powiem Tobie jak się tam zamelduję, bo na razie ciężko z jedynkami tak jak wszędzie.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek nie sądzę, żeby ktoś dzisiaj zdecydował się na otwarcie takiego lokalu przy tych cenach energii gazu.
W Świnoujściu wszystkie hotele, ośrodki i gastronomia używa gazu ziemnego z tego co widziałem.
Dzisiaj mogłem wybrać Złotego Kłosa na pobyt, bo były do niego zwroty :lol:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: berbla65 »

Ja cie sole - Zbyszek jeszcze i fajną pogodę sobie załatwi 🤔🤣🤣 a kawa pyszną była, pozdrawiam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Chcę podziękować wszystkim, którzy śledzili moje starania o zwrot do Świnoujścia, było to dość dużo osób. :D
Dostałem też dużo życzeń dobrego wypoczynku i zabiegów na pw od osób, których nie znam, bo są mniej aktywni na forum.
Wnioskuję z tego, że temat pobytów w Świnoujściu jest obserwowany i wszyscy proszą o pisanie relacji ze Świnoujścia i tak będzie. Może uda się zamieścić fotki z pobytu w Świnoujściu i tu będziemy konkurować z Kołobrzegiem i naszą koleżanką Alą, mieszkanką Kołobrzegu którą oczywiście pozdrawiam. :kwiat:
Miałem też dużo pytań dot. Świnoujścia.
Jadę swoim samochodem, bo stwierdziłem, że autobusem i pociągiem/przesiadka Wrocław/ nie będzie dużo taniej, a tak zabiorę więcej rzeczy i będę niezależny od wspomnianych środków komunikacji. Będę też szybciej w Świnoujściu i wykorzystam tą dobę przed rozpoczęciem turnusu za którą zapłacę 183 zł. :roll:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: DORO »

Udanego pobytu, dobrej pogody i miłych spotkań :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1232
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zawiela »

Przy takim pozytywnym nastawieniu, wszystko będzie gitara :kwiat: . Teraz i nawet ja się wciągnęłam w Świnoujście .Czekamy na relację :) :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Zawiela witamy w klubie fanów tego uzdrowiska i powiem Tobie, że jeżdżę też do Kołobrzegu, ale wydaje mi się, że ja przynajmniej nie nudzę się tutaj w Świnoujściu.
W Kołobrzegu jest może więcej rozrywek, ale ogólnie poza sezonem w Świnoujściu jest większy ruch i widać, jak promenada po południu i wieczorem tętni życiem.
W Kołobrzegu jest teraz kolega, był na dancingu i tańczyło tylko 6 par. :roll:
W Świnoujściu dla chcącego znaleźć rozrywki, to nie jest problem, ale mniej się nachodzisz.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

GIENIA pisze: 27 sty 2020 18:46 Kto z forumowiczów tam będzie :?: :D wpisywać się :D

Ja od 30 stycznia :D w Adam i Ewa
Ja 😉
ODPOWIEDZ