Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek bez przesady, jak masz jakieś ciekawe zdjęcia, to oczywiście je wklejaj do tematu.
Napisałem to w formie żartu i dużo informacji o Świnoujściu od nas wszystkich może zachęci więcej forumowiczów do odwiedzenia tego uzdrowiska, tym bardziej, że od maja już będzie otwarty tunel.
Rozmawiałem na promie w czasie przeprawy z miejscowymi i już wewnątrz tunelu jest wszystko gotowe, a trwają tylko prace przy połączeniach dróg dojazdowych, które są podobno tak skomplikowane, że nawet oni się gubią jadąc rowerami, bo innym środkiem lokomocji na razie się po nich nie można poruszać.
Dowiedziałem się też, że dwa promy Karsibór/duże/ zostaną przesunięte na przeprawę miejską, reszta do sprzedania lub złomowania
Przeprawa miejska z promami Bielik i dwoma Karsibór pozostaje dla mieszkańców i awaryjnie, gdy by został zablokowany tunel w razie wypadku, czy innego zdarzenia.
Także Tomek nie zaśmiecasz tematu, a przyczyniasz się wraz ze mną do promowania Świnoujścia i tak trzymaj. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek na Twoim przykładzie i Malutkiej odnośnie zabiegów do wieczorowych godzin sądzę, że informacja o niepełnosprawności o którą to zapytała mnie w wywiadzie pielęgniarka ma znaczenie, bo ja mam tylko zabiegi do 13.00. Jeszcze musiałem podać stopień niepełnosprawności.
To informacja dla tych co przyjadą do Świnoujścia na rehabilitację.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Tomek niekoniecznie tylko ze stopniem niepełnosprawnosci mają przed południem zabiegi
Pani która była przede mną u lekarza i ma prawie takie same zabiegi zaczyna o 8 a kończy o 14 najpóźniej, więc bardziej ta teoria z wiekiem pasuje 😉
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ewasz »

No, no promujecie, promujecie to Świnoujście aż nabieram ochoty 😅
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Tomek no to w Trzygłowie jestem zdecydowanie najmłodsza😂 i od Ciebie też młodsza 😉
Narazie Jeszcze jestem zła na układ zabiegów ale cóż zrobić... Pierwsxy zabieg mam 9 ostatni 18.50
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Malutka .. podejdź do tego pokoju , gdzie masz ten zabieg 18,50 ... jak będzIesz przed południem , jeśli mają wolne miejsce wykonują zabiegi wcześniej bez problemu :)
.. ja miałam w grafiku o 19,20 .... a zawsze miałam go przed południem 8-)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2023 10:26 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1691
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Witam cieplutko Wszystkich,
Rano Świnoujście powitało nas wiatrem dość dużym w stosunku do poprzednich dni ale ten wiatr przegania chmury i nawet niebieskie niebo ze słoneczkiem pokazuje się, może będzie jeszcze ładnie .. Co do zabiegów to mam po 4 codziennie na miejscu w Bałtyku, raz tylko trzy i wszystkie soboty wolne....co tu robić. . plany za do Międzyzdroi... Pierwszy zaczynam o 7:40 i kończę przed obiadem , o 13:00 obiad i wolne...
Tak to prawda , dzisiaj rozmawiałam z Paniami z fizjoterapii i od nas przechodzą na następny tydzień do Was, do zakładu leczniczego, więc w przyszłym tygodniu mają drugą zmianę i pracują od 12:00 do 19:00- zabiegi w Rusałce są tak długo.. niestety...
My tutaj musimy mieć na miejscu....
Ponoć tylko w piątki w Świnoujściu gdzieś w galerii lub obok są najlepsze zupy rybne, raz w tygodniu, tylko nie wiem dokładnie gdzie, ale wybierzemy się dzisiaj i skosztujemy tego smakołyku, zachwalali go..
Jeszcze nie byłam nad morzem ( bo zabiegi,. Idziemy po obiedzie), więc nie wiem jaka fala jest co i jak, ale drzewa u nas ruszają się, przedtem były spokojne, ale nie aż tak bardzo mocno... Czwarty dzień zaczął się i Wszystkim życzę pięknego i udanego dnia....
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Muzyczka nad morzem wieje ale słoneczko
Rano zrobiłam 6,5km plaża dla poprawy humoru 😉
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

W Rusałce słyszałem, że morze się w nocy rozbujało i jest duża fala, ale na promenadzie raczej spokojnie.
Też nie byłem, bo zabiegi, a jeszcze masaż kręgosłupa na miejscu i w Rusałce jonoforeza borowinowa, bo dzisiaj cztery zabiegi. Mam na przemian, bo dzisiaj cztery, a jutro trzy i trak przez cały pobyt.
W ostatnią sobotę mam tylko jeden zabieg w Rusałce, pozostałe soboty wolne.
Ewa po Kołobrzegu kolej na Świnoujście. Przyjeżdżaj :lol:
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Zbigniew nad morzem całkiem przyjemnie,fakt trochę wieje ale jest pięknie
ODPOWIEDZ