Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam z rana, już wyspany i czekam, bo chcę zaliczyć wizytę u pielęgniarki jako pierwszy.
Felice Bursztyn już mi się podoba i jestem w nim dzięki Tobie, bo to Ty namówiłaś mnie na ten obiekt i teraz publicznie mogę Tobie podziękować za tą opinie o Bursztynie, która skłoniła mnie do pobytu w nim. :kwiat:
Śniadanie dzisiaj mam o 9.00razem z małżeństwem, które też jest dzień wcześniej, czyli jest nas na razie trzy osoby na turnusie, ale jeszcze jako goście hotelowi do śniadania :)
Scaliano i Sobótkę, gdzie też grają na pewno odwiedzę, ale Felice Twoja siostra ma rację, że w Scaliano lepsza muzyka, bo młodszy grający tą muzykę.
W Sobótce już na pamięć znam muzykę i wiem jaki utwór będzie w danej chwili grany. :lol
W tej chwili w Świnoujściu jeszcze ciemno, ale bezwietrznie i bez opadów, co nad morzem już jest ładną pogodą. :)
Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek teraz kawa przed śniadaniem, bo już u pielęgniarki byłem, a do lekarza jestem drugi na 11.30 i będę chciał jak najwięcej zabiegów mieć tu na miejscu.
Dopiero pobrałem z recepcji czajnik 40 zł za cały turnus, a swoich nie można mieć, bo mają małe i o małej mocy, żeby nie wywalało bezpieczników.
Już się dowiedziałem, że pani pokojowa co drugi dzień zagląda do pokojów i mam np. butelki plastykowe i inne zostawiać, a ona będzie je zbierała.
Kartę magnetyczną na zabiegi w Rusałce już też mam, ale dzisiaj dzień bez zabiegów.
Za chwilę idę na śniadanie i od razu przydzielą mi stolik na stołówce na posiłki.
Posiłki mamy na drugą zmianę, bo na naszej stołówce jedzą też kuracjusze z innego obiektu, którzy u siebie nie mają stołówki.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2238
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Milego czasu Zbyszku. Skoro nie pada czyli ładna pogoda to w plener. Pozdrawiam
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2547
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Zbyszku wszystko zaplanowane, realizowane 🙂
Miłego wypoczynku 🌞
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko prawie wszystkie założenia zrealizowane, bo jest jedynka, samochód parkuję na mieście bez opłat, tylko został lekarz i zabiegi, ale już nawiązałem kontakt z panią, która u nas wykonuje zabiegi masażu i jak tylko lekarz zleci mam już znajomości. :)
Wśród kuracjuszy już mam dużo znajomych, tak że nie jest źle. :lol:
Na stołówce stolik numer 8, czyli pierwszy przy oknie z małżeństwem, które przyjechało też wczoraj.
Tomek widzę, że śledzisz mój pobyt i tak trzymaj, a dodam jeszcze, że załoga sanatorium traktuje mnie prawie jak swojego, czyli, jak bym był pracownikiem lub mieszkańcem Świnoujścia. Pani pielęgniarka przed chwilą zadzwoniła, że lekarz będzie ok. 12.00 i da mi znać.
Nie chwaląc się, ale jak się jest kontaktowym, to wystarczy do nawiązania dobrych znajomości kilka godzin. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek cieszę się z tych słów, które napisałeś i nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy się spotkali w Częstochowie i poznali osobiście.
Mieszkamy niedaleko od siebie i jest to realne. :)
Malutka41 myślę, że już się szykujesz na wyjazd do Świnoujścia :!:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Tak bywa , że spotykamy Kogoś w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu ;) świat jest mały :)

Zbyszek już zaaklimatyzowany 8-)
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Już wyjeżdżam 😉
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Malutka41 Świnoujście i Trzygłów czeka na Ciebie :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia dzisiaj dopiero doszedłem do siebie.
Mam już przed sobą kartę zabiegową, którą do pokoju przyniosła mi pielęgniarka. Jest tak jak chciałem, bo mam trzy zabiegi w Rusałce, a sześć w Bursztynie. W sumie 57 zabiegów.
Codziennie w Rusałce mam po dwa zabiegi , a reszta na miejscu w Bursztynie z masażem klasycznym kręgosłupa włącznie.
W Rusałce inhalacje ultra-dźwiękowe, jonoforeza borowinowa i ćwiczenia oddechowe zespołowe.
W Bursztynie masaż laser, ultra dźwięki, laser, naświetlania i prądowe i okłady borowinowe.
Zabiegi nie kolidują z posiłkami i jest czas na dojście na zabiegi i posiłki.
Co jest ważne, to zabiegi do obiadu, a po obiedzie żadnych obowiązków i laba.
Z punktu widzenia otrzymanych zabiegów, warunków socjalnych, a nawet towarzystwa przy stoliku w stołówce uważam pobyt w tym sanatorium za wymarzony.
Teraz idę sprawdzić, co się dzieje w Scaliano i na promenadzie. :lol:
ODPOWIEDZ