Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4492
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Kleinehexe »

To prawda ,jeszcze tam nie dojechalem ,strasznie daleko mam .
🤣😂😅 Ubawiłeś mnie Abstynent666. Daleko to jest z Alaski do Patagonii rowerem, a nie odległości w Polsce. Nie jesteś niedołężnym staruszkiem przecież.😊
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Andrzej1958 »

zbigniew165 pisze: 18 lut 2023 18:58 Abstynent ze mną teraz w Bursztynie była pani z Sanoka, czyli Bieszczady i jakoś do Świnoujścia dotarła, a Ty piszesz, że z lubelskiego masz daleko :roll:
Dla chcącego nie ma znaczenia odległość, bo ja mam 620 km i jeszcze daję radę jechać swoim samochodem.
Zbyszku wrzuć na mapy google . Z Sanoka jest tylko 25 km dalej niż z Biłgoraja (z tego co pamiętam to okolice Abstynenta). W każdym przypadku to ponad 900 km.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

No ja najkrótszą trasą miałam 830 km.
Gość

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Gość »

Abstynent to rzut beretem od Ciebie.😏 Ze mną byli Panowie którzy byli z okolic Wisły i Nowego Sącza. Ten 1 musiał samochodem dojechać ok. 20 km do Wisły gdzie miał pociąg do Katowic, potem do Poznania i w Świnoujściu był po przejechaniu 823 km. Ten 2 też musiał dojechać ok. 20 km samochodem do Nowego Sącza i pociągiem do Krakowa a na miejscu był po przejechaniu 912 km.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Abstynent666 »

Moze macie racje ,dopuki powlocze nogami to trzeba wybierac dalsze miejscowosci,bo puzniej moze sie bedzie chcialo a nie bedzie sie moglo :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Witajcie, dzisiaj w niedzielę ponoć dość zimno w Świnoujściu, wiem od znajomych, co pozostali, ale już morsy kąpały się o 12- tej, tradycyjnie,( na zdjęciach) a i mają pięknie świecące słoneczko... miłe to dla mnie widoki- niebieskie, lazurowe kolory nieba i morza... Jednak koło zera- odczuwalna temperatura,a i jak to nad morzem- dość wietrznie, w sumie ok.12- tej były 3 st...U nas na południu Polski 7 st, z deszczem, szaro buro, lekkie czasem przejaśnienia, co pewien czas...

Eh...- to piękne Świnoujście, koleżanka moja ze szkolnej ławy jeszcze jest jeszcze w Lazurze obok Bałtyku...
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam 🙂👍🌹
Załączniki
received_1135811584481829.jpeg
IMG-20230219-WA0013.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Sprawdziłam teraz temperaturę u nas na południu Polski, oziębiło się po deszczach, tylko 3 st, jak i w Świnoujściu, w załączniku co piszą o dziś.....
Ponoć te huragany mocne, co zaczęły się w piątek popoludniem, i dużym deszczem w Świnoujściu, to nocą z piątku na sobotę wraz z przechodzącą falą przez Polskę ominęły właśnie Świnoujście, jeśli chodzi o mocny sztorm, i ponie było w sobotę brudów co nanosił zawsze Bałtyk, a bardziej mocniej wiało i większa fala była w Kołobrzegu i w okolicach...
Świnoujście jednak miało szczęście...
Ostatnio zmieniony 22 lut 2023 09:51 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto obrazek
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4492
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 19 lut 2023 13:56 Moze macie racje ,dopuki powlocze nogami to trzeba wybierac dalsze miejscowosci,bo puzniej moze sie bedzie chcialo a nie bedzie sie moglo :lol:
O i to jest słuszne podejście, korzystaj z każdej danej ci chwili i okazji👍 :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Abstynent666 pisze: 19 lut 2023 13:56 Moze macie racje ,dopuki powlocze nogami to trzeba wybierac dalsze miejscowosci,bo puzniej moze sie bedzie chcialo a nie bedzie sie moglo :lol:
Dlatego ja preferuję wyjazdy do Świnoujścia :lol: te blizsze , odkładam na potem :lol:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: alka50+ »

Witam...i potwierdzam....Zbigniew165 zachwalając Świnoujście...ma rację.
Szerokie plaże..promenady...kafejki...dobre jedzonko...klimat ...dobra aura.....jedynie co to więcej gości z Niemiec ale i temu nie ma się co dziwić.
Problemem...przeprawa promem ale wkrótce i to się zmieni..
Byliśmy...zwiedziliśmy...i z pewnością wybierzemy się na dłużej.
Pozdrawiam czytających i wypoczywających.
A póki co....do najbliższych spotkań w moim Kgu.
ODPOWIEDZ