Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4494
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Kleinehexe »

Ok, dzięki, za odpowiedź. Zapytałam, bo myślałam , że posiadasz informacji na temat tego jakim jest lekarzem, czy jako reumatolog pomaga czy też może szkodzi swoim pacjentom. Jeśli dobrze rozumiem, chodzi o to, że ma odwagę w mediach publicznych, społecznościowych prezentować swoje zdanie na temat szczepień. Tak, napisałam odwagę, bo trzeba ją mieć po tym, jak dostaje się od antyszczepionkowców, wiadomości z pogróżkami, typu "nakarmimy Tobą ryby w Wiśle".
Próbuję być obiektywna i chociaż się zaszczepiłam, to chętnie słucham argumentów drugiej strony. Muszę jednak przyznać, że agresja niektórych mnie poraża i coraz bardziej odstręcza, by poświęcać, temu co mówią, uwagę.
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: ogrodnik »

Dobry wieczór.
Nie znam tego pana doktora czy nie doktora, koronacelebrytę czy nie koronacelebrytę, faktem jest ,że mając możliwość komunikowania się ze społeczeństwem, żyjemy w wolnym kraju...
Pozwoliłem sobie na stworzenie nowego tematu, w którym można było przedstawić argumenty w jakim kraju żyjemy. Nie było odzewu, a szkoda.
No cóż, jeszcze tak niedawno nie było mowy aby można było spierać się na temat, czy szczepić się przeciw grypie czy nie. Szczepionkę podawano, i protestów nie było. Teraz naszą przewrotność możemy okać swobodnym wpisywaniem się i przedstawianiem swoich argumentów za i przeciw.
Czas pokaże kto miał rację, my czy lekarze, a fakt że teraz specjaliści, profesorowie, mogą usłyszeć nasz pogląd na te i inne tematy świadczy o wolności słowa...
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

Media doniosły, że prawdopodobnie kończy się piąta fala pandemii, zwana falą omikrona :shock: Czy będzie to ostatnia fala :?:

Szczegółów informacji i statystyk epidemicznych jednak nie podam, ponieważ nasz przyjaciel stwierdził, że:
zbigniew165 pisze: 16 paź 2020 09:21 My mamy w domach odbiorniki RTV i internet i nie potrzebujemy powielania i zaśmiecania forum przebitkami z TV. :shock:
... i oczywiście ma rację :D :kwiat: po co tu wklejać informacje z mediów :?:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Koronawirus zanika czy nie ?

Post autor: jacky6 »


A powyżej wcięły mi się do postu ciasteczka.
Cytuję:

Prywatny Dom Opieki Kraków
Opieka 24H profesjonalizm i doświadczenie pozwolenie Wojewody, rehabilitacja ruchowa udar
Dom Pod Klonami


Z ciekawości zajrzałem i koszt pobytu ujrzałem.
Ca 5.000 plnów za miesiąc - 165,- za dobę.

Czy też to widzicie ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

Koronawirus zanika, więc już za tydzień powracają balety w uzdrowiskach bez zachowania tzw. dystansu społecznego :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: dani888 »

W obliczu zagrożenia to i świrus nam gdzieś przepadł :roll: .
Oby naprawdę przepadł .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

... przepadł i nawet nie będziemy go jakoś specjalnie wyróżniać wobec innych chorób epidemicznych :D
Podobno już 1 kwietnia mają być zniesione wszystkie obostrzenia związane z SARS-Cov2 :) (i nie będzie to Prima-Aprilis) :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: Hipokryt »

Dwa latka minęły, więc chyba pora zakończyć nasze przygody z koronawirusem :?: :roll:

Dziś Minister Zdrowia poinformował o zniesieniu od 28 marca obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Wyjątek będą stanowiły placówki medyczne. Zmiany dotyczą także zasad kwarantanny i izolacji, którymi przestanie zarządzać sanepid. Mają je zastąpić zwolnienia lekarskie, wystawiane w przypadku pozytywnego testu na koronawirusa oraz „odpowiedzialna” samoizolacja. :shock:
Jak to mówią - czas pokaże :lol:
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: kruszynkaK »

Kolorowo chyba nie będzie ,wystarczy poczytać
o Niemczech ich dane dobowe w zakażeniach .
No punkty trzeba łapać ,raz już tak było (...) wirus w odwrocie ,możecie smiało iść do urn ...)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Koronawirus rodem z Państwa Środka ...

Post autor: jacky6 »


A w Państwie Środka kolejne lockdowny.
A media zasadniczo nabrały wody do ust.
U germańców szczytowanie omricrona, czyli Kruszynka ma niezłe oko...
I kto co dołoży ?

Bo ja osobiście - ***** maseczki...

:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ