CRR Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mismiod
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 14 lip 2014 17:45
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

CRR Horyniec Zdrój

Post autor: mismiod »

Bardzo proszę napiszcie o CRR w Horyńcu Zdroju.O pokojach zabiegach i jedzeniu ,a także gdzie można potańczyć. Wybieram się w kwietniu i nie wiem czy nie zrezygnować. Pozdrawiam.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: p-siak »

Wpisz w lupkę i poczytasz...Parkietoterapia:Sanacja i chyba Gala to się nazywało.W sezonie letnim pięknie/park,zalew.../.Pozdrawiam.
mismiod
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 14 lip 2014 17:45
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: mismiod »

Dziękuję Grzegorz .Wszystkiego dobrego.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: kmz44 »

Wejdz w temat opinie o sanatoriach tam jest pond 20 stron o CRR Horyniec są rożne opinie ale więcej dobrych, ja byłam to mi się bardzo podobało :)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: Bietka »

Najlepsze sanatorium w jakim byłam, świetne zabiegi-, elegancko serwowane, dobre jedzenie i super program rozrywkowy (ogniska, kabarety, tańce) tak było w 2009 roku a jak jest teraz nie wiem ale myślę że niewiele gorzej a może i lepiej. Borowina jakiej świat nie widział, super basen z ćwiczeniami siarkowy, świetne ćwiczenia na sali.obok w Krusie aqua basen można korzystać ale komercja. Ciche spokojne miejsce, obok piękne roztocze. Żeby jechać prywatnie do KRUS trzeba rok wcześniej wykupić pobyt.Marzę by tam wrócić.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: Gaba »

a ja tam będę w maju i już się cieszę 8-)
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: Dagna »

Bietka chyba o Domu Zdrojowym piszesz - CRR to własnie krus ;)Ja byłam w CRR bardzo mi się podobało, i zabiegi i jedzenie, pokoiki małe, ale czyste. Mismod opisy szczegółowe znajdziesz szukając przez lupkę, tańce w Sawie niedaleko albo za torami w Sanacji
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: Bietka »

Zgadza się o Domu Zdrojowym pisałam. Byłam w Krusie w pokoju bardzo elegancko, basem w ramach sanatorium wtedy był bezpłatnie, tylko na zabiegi siarkowe w basenie i borowinę trzeba iść do Domu Zdrojowego ale to całe 3 minuty drogi.
basikyyy
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 gru 2018 18:59
Oddział NFZ: Małopolski

Re: CRR

Post autor: basikyyy »

Minął rok od ostatniego pobytu w sanatorium ,mam nowe skierowanie , ile ono może leżeć w domu, chcę jechać w okresie jesienno zimowym .
forumowicz

Re: CRR Horyniec Zdrój

Post autor: forumowicz »

30 dni
ODPOWIEDZ