Koronowirus w sanatorium (odwołany turnus)

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: malgonia »

I balety będą :lol: :lol: tylko bez całowania :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: Małgosia69 »

Wiktor64 ja również w lipcu wyjeżdżam do Wojskowego , tyle tylko,że w Busku. Również prywatnie. Zamiast zadzwonić napisałam maila do nich i rzeczywiście już ruszają.Rezerwacje potwierdzili i jeśli nic złego się nie zadzieje czekają. I mam nadzieję również i na basen i na tańce. Bez tych dwóch rzeczy wyjazd nie ma sensu. :lol: :lol: Oczywiście dla mnie. Bez całowania się obędę , trudno. :lol: :lol: :lol: Byle tylko kostki wymoczyć i nóżki rozruszać. Teraz tylko zostało nam trzymać kciuki, by dożyć do tych wspaniałości. :lol: :lol:
Joanna_27
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 12 lis 2018 14:27
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: Joanna_27 »

Mam planowany wyjazd 18 czerwca do Sanvitu w ramach prewencji ZUS. Komercyjnie już zaczeli działać 😀
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: wiktor64 »

Małgosia69 gratulue wyboru byłem w Busku w Wojskowym 2 lata temu prywatnie byłem
super zadowolony pod każdym wzgledem :serce: :serce: :serce: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: andrzej590 »

Joanna 27,ja mam tez skierowanie na 18 czerwca ,ale do Bialego Orla z prewencji ZUS,zobaczymy jaka bedzie sytuacja.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: Małgosia69 »

Wiktor64 nigdy nie byłam w Busku, więc tym bardziej mnie cieszy Twoja opinia o tym miejscu. Mam nadzieję,że mój pobyt będzie równie udany. :serce: Mimo koronka-wirusika ,jak mówi moja prawie trzyletnia wnuczka. Oby tylko troszkę luzika popuścili , mniej zakazów bylo i dopisało towarzystwo. A właśnie towarzystwo - szkoda że wybrałeś w tym roku Ciechocinek, bardzo urokliwy oczywiście, a nie suuuper Busko. Może wówczas zechciałbyś być moim przewodnikiem po buskich szlakach. Ale trudno, cóż zrobić. Pozdrowionka. :serce: :serce:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Koronowirus w sanatorium

Post autor: wiktor64 »

:serce: :serce: :serce: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ