Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: forumowicz »

1.ja nie zacząłem
2.szanuj ludzi o innych poglądach niż Ty uważasz,tym bardziej ze jesteś miłośnikiem partii mniejszościowych .Ja szanuje Ciebie również,ale nie uważam za mądre tego co piszesz.
3.Spokojnych Świąt
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: Felice »

Ty mnie zaatakowałeś dając tym samym do zrozumienia,że nie szanujesz ludzi o innych poglądach.
Nie oceniam też tego,czy piszesz mądrze czy nie.
forumowicz

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: forumowicz »

Twój wpis jest z godziny 19.34 mój z 19.54,więc sobie odpowiedz kto pierwszy?to by było na tyle.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: Felice »

Mój wpis to moja ocena tego co się wokół mnie dzieje a nie atak na ciebie.A dalej to widać...
forumowicz

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: forumowicz »

Twoje wpisy są jednoznaczne, jaki one mają cel? Tego nie rozumiem
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: Esterka »

Felice pisze: 10 kwie 2020 19:34 A jak wytrzymać w ogóle na tej izolacji patrząc jak decydenci w nosie maja przepisy,które sami ustalają. Nie można iść na cmentarz,ale można urządzić sobie obchody na kilkadziesiąt osób. Ile można znosić poniżanie i butę naszej władzy. Mnie to się w głowie nie mieści.
Delikatnie to ujęłaś Felice mają w dox.... xpie rodaków na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie "
I tak uczy się kolejne pokolenia krętactw ,manipulacji ,ponizania innych . Oszukiwanie w statystykach zachorowań i śmierci z tytułu wirusa,kłamstwa ,że maski mają nosić zakażeni tylko bo zdrowym to noszenie nic nie daje( najpierw maski odsprzedali, jak trzeba było zapewnić obywatelom wszystkim od początku pojawienia się wirusa to znowu kupić nie mieli gdzie ,a teraz dekret od 16 kwietnia wszyscy mają nosić maski ,rękawice .Dom wariatów i kpina KPINA .Chorzy nie mogą być zaopiekowani przez rodziny bo kilkoro czlonkow rodziny w domu to zgromadzenie :lol: pogrzeby do pięciu osób ludzie nie chowają zmarłych czekają :shock: ,ale przemarsze i rocznice ELITY bez dyskusji rodaków ,ba może nawet zaczną zamykać w tiurmach tak po rosyjsku i wn koloniach karnych bez wyroków to takie prawe i sprawiedliwe ,jak ktoś tylko
spróbuje zakwestionować cokolwiek.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1791
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: Andrzej1958 »

Staram się nie wchodzić w dyskusje na tematy polityczna. Każdy ma prawo do swoich poglądów. Niestety, Felice ma rację. Każda władza z którą mieliśmy czy mamy do czynienia pokazuje swoją arogancję i obłudę.
Dzisiejszy występ Prezesa Pana pokazał jaki ma stosunek do prawa i zarządzeń, które sam stanowi.
Zamiast pokazać nam maluczkim jak powinno się zachować, to organizuje manifestację i ostentacyjnie pokazuje, że prawo jego nie obowiązuje. Co tam maseczki, odległości, zbiegowiska. Prawo jest dla plebsu, a nie dla "elit".
Uff. Ulżyło mi.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: Maryann »

Niestety macie rację. Piszesz Felice że decydenci w nosie maja przepisy,które sami ustalają. Zawsze tak było, ale nie tak jawnie i na bezczela jak teraz :(
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14550
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: ANDY12345 »

Jak powiedział Jerzy Urban w latach 80-tych rzecznik prasowy rządu komunistycznego : "rząd się wyżywi". Jak widać dalej jest aktualne i nic się nie zmieniło, niezależnie z której strony cudotwórcza zmiana jest przy żłobie :roll:
forumowicz

Re: Jak wytrzymać ze sobą w czasie izolacji

Post autor: forumowicz »

Felice, Pełen szacunek :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Tu mała prośba do Pana Administratora, chociaż nie tą ścieżką, proszę wybaczyć.
Proszę, aby nie zniknął ani jeden post od 19.34.
Mamy tu poglądową sytuację, jakże częstej w ostatnim czasie prowokacji.
Na dodatek, przykład poszanowania nie tyle do człowieka, ale do wolności wypowiedzi oraz poszanowania jego poglądów.
A co do Rządu RP, to mam nadzieję że zostanie rozliczony wkrótce, za to co zrobił.
ODPOWIEDZ